AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

7 Ekim 2018 Pazar 18:18

AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Ankara'nın Kızılcahamam İlçesi'nde gerçekleştirdi.

AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Ankara'nın Kızılcahamam İlçesi'nde gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen toplantıya Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar'da katıldı.

Toplantıda çok önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin IMF defterini bir daha açılmamak üzere kapattığını söylerken, CHP'ye İsmet İnönü dönemindeki ABD yardımları dolayısıyla yüklendi.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar kuliste İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldiler.

 

Yorumlar

AK PARTİ SEÇİMLERE KATILAMAYABİLİR !!

6 Ekim 2018 Cumartesi 22:43

AK PARTİ SEÇİMLERE KATILAMAYABİLİR !!

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Tekrar Aday Olursa Ak Parti Seçimlere Katılamayacak.

Ak Parti Teşkilatı ile sanki muhalif parti Belediye Başkanı gibi kavga eden ,partinin değerlerine önem vermeyen Sevim'li Uysal Tekrar Aday olur ise ;

Belediye Meclis Üyelerinin tamamını solculardan yapar ve şu an olduğu gibi Belediye yönetimi eski CHP lilerden oluşur.

Ak parti ilçe başkanı Mehmet Fatih Çakır'ın bu kadar başarısız bir belediye başkanın genel merkeze bildirip bildirmediği merak edilirken ; akıllara ise tüm Türkiye genelinde adı yolsuzluk ve başarısızlıkla anılan belediye başkanları görevden alınırken Sevimli Uysal neden hala görevde  sorusu geliyor ?

 

Yorumlar

Mecliste olağanüstü toplantı

5 Ekim 2018 Cuma 01:44

Mecliste olağanüstü toplantı

Hasta iyileşmeden konuşulmaz uysal reis

Kdz. Ereğli Belediyesi meclisi taşeron işçiler için olağanüstü toplandı...

Kdz. Ereğli Belediyesi Meclisi taşeron işçilerin daimi işçi kadrosuna geçiş işlemlerinin hızlandırılması amacıyla gerekli olan şirketin kurulması kararı için Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Nikah Salonu’ndan tek gündem maddesi ile olağanüstü toplandı.

Kdz. Ereğli Belediyesi meclisi taşeron işçiler için olağanüstü toplandı...

Toplantıda CHP Kdz. Ereğli Belediyesi Meclisi Grup Sözcüsü Sertan Ocakçı’nın işçilerin daha önce kazanılmış haklarının kaybolacağı ve farklı sendikaya geçmeleri için baskı yapıldığı yönündeki iddialarını Belediye Başkanı Hüseyin Uysal yalanladı.

Daimi kadroya geçecek işçilerin işlemlerinin verilen sürede yetiştirilebilmesi için şirketin kurulduğunu anlatan Uysal, hiçbir işçiye farklı bir sendikaya üye olmaları yönünde baskı yapmadıklarını söyledi.

Uysal, taşeron işçilerin soğuk havadan sıcak havaya geçiş gibi daha güvenli bir ortama geçişlerini sağladıklarını anlattı.

Kdz. Ereğli Belediyesi bünyesinde şirket kurulması kararı AK Parti ve CHP’li belediye meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. Belediyespor için kampanya başlatıldı .

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü ve Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Kdz. Ereğli Belediyespor için yardım kampanyası başlattıklarını ve kampanyaya ilk desteği kendisinin bin 67 TL ile yaptığını söyledi.

Belediye meclis üyelerinden, kulüp yönetimine, futbolculardan, teknik heyete, taraftarına ve malzemecisine kadar şampiyonluğa inandıklarını belirten Uysal, sonu 67 ile biten reklamlara herkesin destek sağlamasını istedi.

Yorumlar

Belediye Başkanı Demirtaş"ASLA EMELİNİZE ULAŞAMAYACAKSINIZ"!

5 Ekim 2018 Cuma 00:56

Belediye Başkanı Demirtaş"ASLA EMELİNİZE ULAŞAMAYACAKSINIZ"!
Yorumlar