ALAPLI 690 EVLER BELEDİYENİN HİZMETLERİNİ BEKLİYOR !

9 Ekim 2019 Çarşamba 13:07

ALAPLI 690 EVLER BELEDİYENİN HİZMETLERİNİ BEKLİYOR !

Alaplıda Belediye Başkanı Olduktan Sonra Nuri Tekin Başkanı her olumsuzlukta iş başın da görmeye alışmış ve hakkında hiç bir şikayete rastlamamışken dünden beri gelen bir rica bizi harekete geçirdi..


Okuyucumuz o kadar nazik dille 690 evlerdeki şikayetinden bahsetmiş ki bizde bu şikayeti yayınlama ihtiyacı duyduk .

Eminiz ki bu haber okunur okunmaz Alaplımızın her zaman ki çalışkan ekibi duyarlılık gösterip hem bu yolu hemde bu giderilmeyen su kaçağını çözeceklerdir.

 

Yorumlar

BAŞARILI SİYASETÇİ ÇAKIR HEDEFİ 12 DEN VURDU !

9 Ekim 2019 Çarşamba 11:58

BAŞARILI SİYASETÇİ ÇAKIR HEDEFİ 12  DEN VURDU !

Çakır sporcularla buluştu

 

 

Çakır sporcularla buluştu
 
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ‘Amatör Spor Haftası’ sebebiyle, Ereğli Spor Salonunda Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren sporcu ve antrenörleri ziyaret etti.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Sayın Fatih Çakır, Ereğli Spor Salonunda Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Taekwondo, Okçuluk, Eskrim, Voleybol, Güreş branşlarında faaliyet gösteren sporcuları ve antrenörleri ziyaret ederek sohbet etti.

Çakır, 7-14 Ekim Amatör Spor Haftası nedeniyle gerçekleştirdiği ziyarette sporcu ve antrenörlere çalışmalarında başarılar diledi. Her zaman gençlerin ve spor yapan herkesin yanında olduklarını belirten Çakır, "ülkemizi en iyi yerlerde temsil edecek sporcuların buralardan çıkacak, spor yapan nesil de sağlıklı olur, geleceğe güvenle bakar" dedi. Ziyaret, sporcu ve antrenörlere tatlı ikramından sonra toplu fotoğraf çekimi son buldu.

 
Etiketler:

Kdz Ereğli Ak parti ilçe başkanı Mehmet Fatih ÇAKIR .

Yorumlar

Gülüç Belediye Başkanı Gülüç Halkı için yerinde durmuyor.

3 Ekim 2019 Perşembe 15:55

Gülüç Belediye Başkanı Gülüç Halkı  için yerinde durmuyor.

Gülüç Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş’ın TBMM si ziyareti.
Gülüç Belediye Başbakanı Gökhan Demirtaş Gülüç Beldesi için TBMM ziyaretinde bulundu .
Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen beyi ziyaret eden Demirtaş Gülüç için yararlı istişarelerde bulundu.
‘TBMM Ziyaretimizde Çevre ve şehircilik Bakanı yardımcısı MUHAMMET Balta ile de beldemiz hakkında Bilgi aktarımı yaparak bir takım fikir alışverişinde bulunarak beldemiz menfaatlerini değerlendirdik’ dedi.
Hoş sohbet sonrası hatıra fotoğrafı çekildi .

 

Araklı Belediye Başbakanı Recep Çebi Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ,Çevre Ve şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta

Yorumlar

ÇAKIR YENİ OKULLARI İNCELİYOR ,BAZILARI DA KRİZ GEÇİRİYOR

28 Eylül 2019 Cumartesi 18:05

ÇAKIR YENİ OKULLARI İNCELİYOR ,BAZILARI DA KRİZ GEÇİRİYOR

Çakır yeni açılan okulları inceledi 

 

 

Çakır yeni açılan okulları inceledi
 
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ve parti yöneticileriyle birlikte bu yıl hizmete açılan okulları ziyaret ederek yöneticilerden bilgi aldı.

 AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, İl Genel Meclisi Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ali Kemal Karaca, Engin Temel, belediye meclis üyeleri Ayhan Erol ile Yahya Çakır ve parti yöneticileriyle birlikte bu yıl eğitim-öğretime açılan Kavaklık İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Anaokulu ile Merkez Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyaret ettiği okullarda yöneticilerden bilgi alan Çakır, eksiklerin giderilmesi içinde çalışmaların devam ettiğini söyledi. Çakır ziyaretlerle ilgili olarak “Kdz. Ereğli ilçemizde ciddi anlamda okul açığımız vardı.

Yaptığımız çalışmalarla birlikte son 3-4 yılda bu eksiklerimizi büyük ölçüde tamamladık ve bu yıl tekli eğitime geçmeyi başardık.

Okullarımız yeni, eksikleri mutlaka olacaktır. İşin büyük kısmını yaptık, eksiklerin tamamlanması içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kdz. Ereğli ilçemizde ki tüm öğretmen ve öğrencilerimizin daha modern binalarda ve daha modern koşullarda eğitim öğretim görmelerini sağladığımız için çok mutluyuz.

Emeği geçen Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milli eğitim bakanlığımıza, milletvekillerimize, valimize, kaymakamımıza, özel idare genel sekreterimize, milli eğitim müdürlüklerimize ve okul yöneticilerimiz her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

Etiketler:

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy , İl Genel Meclisi Üyeleri Rıfkı Gültekin , Ali Kemal Karaca , Engin Temel , belediye meclis üyeleri Ayhan Erol ile Yahya Çakır

Yorumlar

BÖLGE İTFAİYESİ EREĞLİ’DE BULUŞTU

26 Eylül 2019 Perşembe 13:33

BÖLGE İTFAİYESİ EREĞLİ’DE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü kuruluşunun 305’inci yılı nedeniyle moral gecesi düzenledi. Bölgedeki itfaiye temsilcilerinin de katıldığı yemekte konuşan Belediye BaşkanıHalil Posbıyık, itfaiye ekiplerine, gönüllü itfaiyecilere ve onların yaşadığı zorlukları paylaşan ailelerine teşekkür etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, kuruluşunun 305’inci yılı ve İtfaiye Haftası nedeniyle moral gecesi düzenledi.

Musa’nın Yeri’nde organize edilen yemeğe Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Garnizon Komutanı Tuğamiral Hüseyin Sami Uyar, Belediye Başkanı Halil Posbıyık,Zonguldak AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör, belediye başkan yardımcıları, başkan danışmanları, ilgili müdürler, itfaiye mensupları ve gönüllü itfaiyeciler katıldı.

Yemekte çok sayıda konuk da yer aldı. Bolu İtfaiye Amiri Kenan Coşkun, Şanlıurfa İtfaiye Daire Başkanlığı Amiri Hasan Saraçoğlu, Devrek İtfaiye Müdürü Serdar Çavuşoğlu, Çaycuma İtfaiye Müdürü Ferdi Maden, Kozlu İtfaiye Müdürü Bayram Turhan, Alaplı İtfaiye Müdürü Sinan TaşkınErdemir İtfaiye Müdürü Hayri Demirci bu özel buluşmada yer aldılar.

Başkan Halil Posbıyık yaptığı konuşmada, Ereğli Belediye itfaiyesinin 129 yıldır hizmet ettiğiniköklü ve başarılı bir teşkilat olduğunu belirterek “İtfaiyemiz bölge itfaiyeleriyle dayanışma halinde hizmetlerini artırarak sürdürüyor. Araç gereç ve diğer donanımlarını her geçen yıl daha da artırıyoruz. Ben tüm itfaiye emekçilerine, gönüllü itfaiyecilere, verdikleri hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca ailelerinize minnettarız. Onlara selamlarımı götürünBiliyorum ki bu iş 24 saat özveriyle çalışmayı gerektirir ve bundan en çok da aileler etkilenir” dedi.

İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş de düzenlenen moral gecesinde kendileriyle birlikte olan tüm katılımcılara teşekkür etti. Ateş, İtfaiye teşkilatına katkıları nedeniyle Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a bir fotoğraf çalışması hediye etti. Çerçeve içinde, Ereğli İtfaiye teşkilatı çalışanları ve hemen önlerinde baretli Halil Posbıyık fotoğrafı yer alıyor. 

Gecede bölge itfaiyelerinden gelen temsilcilere de hediyeler verildi. 

 

Yorumlar