ANALAR AĞLAMASIN EVLATLAR ANASIZ ANALAR EVLATSIZ KALMASIN!

11 Eylül 2019 Çarşamba 12:34

ANALAR AĞLAMASIN EVLATLAR ANASIZ ANALAR EVLATSIZ KALMASIN!

Miting alanında sadece Türk Bayrağı Olacaktır . Şimdiden teşekkür ediyoruz.

Diyarbakır'da HDP il binasinda, çocuklarını isteyen annelerin feryadını, yüreklerindeki acılarının karşılığını bulduğunu, Kdz. Ereğli'nin dağından taşından bizler de hissediyoruz..

Bu sebeple kurulan Gönül Birliği Komitesi olarak, Cuma günü, Cuma Namazı çıkışında, saat 2 de İş Bankası yanında ki alanda basın bildirimiz ile desteğimizi açıklayacağız.

Herkes davetlidir.

 

 

Yorumlar

YOKTAN VAR ETMEK ALLAHA MAHSUS VE ALLAH ONUN YANINDA

11 Eylül 2019 Çarşamba 12:25

YOKTAN VAR ETMEK ALLAHA MAHSUS VE ALLAH ONUN YANINDA

Başkan Demirtaş eserleriyle konuşuyor

 

 

Başkan Demirtaş eserleriyle konuşuyor
 
Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi tarafından sahil bandında ikinci etap çalışmaları başlatıldı. Başkan Demirtaş Millet Bahçesi çalışmalarına da en kısa sürede başlanacağını söyledi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş geçtiğimiz yıl 1. Etabı tamamlanan sahilde 2. Etap çalışmalarına bu gün itibari ile başladıklarını söyledi. Gülüç deresi kenarına yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Demirtaş “Kısa süre önce Gülüç Sahili’nde ki kafe inşaatının kabasını bitirdik.

Açılışı için 2. Etap çalışmalarını bekliyorduk. Bu gün sabahtan itibaren sahilin 2. Etap çalışmalarında ilk kazmayı vurduk. Bir taraftan temizlik çalışmalarını yürütüyoruz, diğer taraftan da dere kenarında yükseltme işlemlerini yapıyoruz. Burasını en kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız.

Şu an gördüğünüz gibi sahilimizin birinci etabı aileler tarafından geziliyor ve çok beğeniliyor. Gerek oyun parklarımız ve gerekse masal kahramanları halkımız tarafından çok sevildi. Özellikle 2. Etap çalışmaları tamamlandığında Gülüç Sahili bölgenin en güzel sahil ve gezinti alanı olacak. Sadece Gülüç halkı değil Ereğli, Alaplı, Akçakoca, Düzce, Zonguldak ve diğer ilçelerinden tüm bölge halkının sahilimize geleceğini göreceksiniz” dedi.
Sahilin ardından millet bahçesinin yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, burada da çalışmalara en kısa sürede başlayacaklarını söyledi. Başkan Demirtaş konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Burası gördüğünüz gibi manzarası ve doğal güzellikleriyle çok harika bir yer. Burada ki doğallığı bozmadan Millet Bahçesi’ni yapacağımız. Aileler burada gelip gerek kahvaltısını ve gerekse mangalını yapabilecekler. Millet Bahçesi’nin etrafını komple tel örgü içerisine alacağız ve çocuklar içerde ailelerinden bağımsız gönüllerince oynayıp eğlenebilecekler. Gençlerimiz için basketbol ve voleybol sahaları, süs havuzu ve hayvanlarımız olacak. Kır düğünü yapılabilecek. Bölge halkımız burada gelip hem dinlenecek hem de güzel vakit geçirecek.”
Başkan Demirtaş göreve geldiği günden bu yana yaptıkları projelerle Gülüç’e hep değer kattıklarını ve kalan 4,5 yıllık görev süresi içerisinde de Gülüç’e değer katmaya devam edeceklerini söyledi. Demirtaş ayrıca Gülüç’ün Batı Karadeniz’in parlayan yıldızı olacağını ifade etti.

Yorumlar

Gelen ihbarla ektiğini biçtiler

11 Eylül 2019 Çarşamba 01:06

Gelen ihbarla ektiğini biçtiler

Alaplı ilçesinde gelen ihbar üzerine düzenlenen uyuşturucu operasyonu sonucu gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

 

Alınan bilgiye göre, aldıkları ihbar üzerine Alaplı Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çamlıbel köyünde R.Y adlı kişinin kenevir yetiştirdiği ihbarı tarlasına yaptığı baskın sonucu  100 kök hint keneviri ve 200 gram uyuşturucu ele geçirdi.

 

Düzenlenen operasyonda R.Y. gözaltına alındı.

R.Y adlı kişinin Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği ve  şüphelinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı alınan bilgiler arasındadır .

 

Yorumlar

İŞVEREN SAVUNMA İSTERSE YAPACAĞINIZ NEDİR ?

10 Eylül 2019 Salı 22:01

İŞVEREN SAVUNMA İSTERSE YAPACAĞINIZ NEDİR ?

İŞÇİNİN SAVUNMA SÜRESİ


İş Kanunu’nun 19. maddesine göre Çalışan işçi Hakkındaki iddialara karşı savunmasını isteyen işverene en az 6 iş günü içinde  savunmasını veredilir .

Ayrıca işçi savunmasını istediği yerde yazıp işverene verebilir.

Savunma işçinin hür iradesiyle yazılıp hiç baskı olmadan yazıp verilmelidir.

işçi isterse savunma vermeyedebilir .

Yasal olarak işçinin savunma verme zorunluğu yoktur..

Bunun dışındaki zoraki tutum Ve uygulama kanun dışıdır ve yasada karşılığı cezai işlem olarak vardır .

Yorumlar

Halkına Aşık Başkan Millet Bahçesi İçin Dağ Bayır koşturuyor

10 Eylül 2019 Salı 20:15

Halkına Aşık Başkan Millet Bahçesi İçin Dağ Bayır koşturuyor

GÖKHAN DEMİRTAŞ’TAN MİLLET BAHÇESİ PROJESİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Mega Millet Bahçesi Projesini açıkladı.

Sevgili Gülüç'lü hemşehrilerimiz Gülüç'ümüzün Batı Karadeniz'in parlayan yıldızı için yeni dönemimizde mega projeyi hayata geçireceğiz.

Gülüç Çengelburnu Mahallemizin üst kısmında 26 dönüm arsa üzerine Millet Bahçesi Projesi yapıyoruz.

Bahçesinde cafeteryamız,lokantamız,mescidimiz,otoparkımız,spor sahalarımız,çocuk oyun alanları, piknik alanları ,gezi alanlarımız en önemlisi kır düğün alanları olucak.

Ailecek vakit geçirebileceğimiz,dinlenip rahat bir nefes alacağımız Millet Bahçesi Projemize başlayacağız. #gülüçbelediyesi

Yorumlar
  • Gülüçlü
    11 Eylül 2019 Çarşamba 10:02

    Saolsun elinden geldiğini yaptı fakat bu sene ağır başladı. Ne okul ne kreş ne çay bahçesi tamamlanmadı. Genede başarılar ekibe ve baskana