Abilerine tam destek olmak bu olsa gerek ..

22 Eylül 2018 Cumartesi 16:39

Akgün Medya

Abilerine tam destek olmak bu olsa gerek ..

Gelecek var bunlarda ..

Ak Parti Gençlik  kolları, Alevi Can'ları Muharrem ayında yalnız bırakmadı.

Genclik kolları başkanı Tekin Alabaş ve Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber ilçemizde  bulunan alevi kültür derneğinde canlarla aşure dagitim etkinliğinde buluştular.

Allah dualarini kabul etsin.

Yorumlar

Alaplı şimdilik şantiye alanı sonrasında ...

22 Eylül 2018 Cumartesi 15:56

Alaplı şimdilik şantiye alanı sonrasında ...

Alaplıda her şey güzel mi olacak ?Yorumlar

4 bin 114 yaşındaki ağacın yanından seslendi..

21 Eylül 2018 Cuma 16:45

4 bin 114 yaşındaki ağacın yanından seslendi..

4 bin 114 yaşındaki ağacın yanından seslendi..

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Alaplı İlçesi'ne bağlı Gümeli Beldesi'nde Türkiye'nin en yaşlı ve dünyanın en yaşlı beşinci ağacı olan, 4bin 114 yaşındaki porsuk ağacını ziyaret etti.

Zonguldak ve Batı Karadeniz Bölgesi’nde son dönemde turizm geliştirmek amaçlı yapılan programlar ve projeler anlamında büyük bir öneme sahip olan Porsuk Ağacı'nın yanından insanlara seslenen Yavuzyılmaz sosyal medya hesaplarından yayınladığı videoda, 4bin 114 yıldır yaşamakta olan bu ağacın binlerce yıldır insanlığın ve yörenin tarihine tanık olduğunun altını çizdi. Yavuzyılmaz konuyla ilgili açıklamasında;

“Dün, Alaplı İlçemizin Gümeli Beldesinde yaşamakta olan 4bin 114 yaşındaki dünyanın en yaşlı Porsuk Ağacını ziyaret ettik.

Bölgenin turizme açılma çalışmalarını yerinde inceledik. Bu çalışmaların doğa yaşamına en ufak bir zarar verilmeden, hassasiyetle yapılması için girişimlerde bulunduk. Konunun takipçisi olacağımızı belirttik.

Bizler milletvekilleri olarak sadece insanların değil, aynı zamanda; ağaçların, denizlerin, kuşların, hayvanların ve tüm doğa yaşamının devamlılığı ile ilgili sorumluluklarımızın bilincinde olmalıyız.

Bölgedeki çalışmamıza destek olan Alaplı Belediye Başkanımız Nuri Tekin'e, Gümeli Belediye Başkanımız Ahmet Saydam'a, CHP Alaplı İlçe Başkanımız Hüseyin Tosun'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Aday adaylarının dikkatini çekiyorum

21 Eylül 2018 Cuma 16:40

Aday adaylarının dikkatini çekiyorum

Ortada bir medya grubu zehir saçıyor

Seçimler yaklaşırken ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de Aday adayları şekillenmeye kendilerini göstermeye başladı.

Eski duayen siyasetçilerin yanında eski ilçe başkanları ,belediye meclis üyeleri, iş adamları sessiz ve derinden kamu oyu yoklamalarının yanında sivil toplum örgütleri kamu kurum ve kuruluşları üzerinden bölgede ki etkilerini ve güçlerini partilerinin genel merkezlerine olumlu şekilde yansıtmak için yerel gazeteler ve basın mensupları ile anlaşmalar yapıp kendilerini daha da ön plana çıkartma amacı ile faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Bu süreçte aday adaylarını ve parti teşkilatlarını birlikte çalışacakları basın mensupları ile ilgili uyarma görevimi de yerine getiriyim çünkü çok iyi geleceği parlak adayları yanlış imajı olan gazeteciler yıpratır.

Güvenilirliğini kaybetmiş menfaatleri için halkın gözünün içine baka baka siyah a beyaz diyenler beyaz a siyah diyenler çamurlu akan suya menba suyu diyenleri Kdz Ereğli halkı bilir övdüklerinde kötülük aleyhinde çalıştıklarında iyilik olduğunu bilir Kdz Ereğli halkı ...

MEDYA ORGANINIZI İYİ SEÇİN !

İşçiyi satanların ,İşçi atılırken kaçanların , İşçi soyulurken sarı zarf alıp keyif yapanların hatta çek senetle uğraşan kişilerin yanına gidip ziyaret etmeyin demiyorum ama asla bunu reklam aracı olarak kullanmayın Ve gazetelerde yayınlamayın çünkü bu resimler sizlere negatif olarak dönecektir .

Erdemir de kendilerine geçen dönem söz verilen taşeron, Mütahit ve Oypa personelinin gıcık kaptığı sendikacılarla fotoğraf çektirmeyin bu sizlerin bir önceki dönem kaybeden Posbıyık’ gibi seçilememe nedeniniz olur ..

Halktan tepki gören EKİP RUHU ile bir araya gelen inşaatçı , harfiyatçılarla Yanyana poz vermeyin buda kaybınızdır.

Seçmene sarılın , uzak durmayın , onlarla konuşurken elinizi ellerinden ayırmayın ..

Her aday adayına başarılar diliyoruz.

Dediklerimize uyan kazanır ama uymayanlar peşinizdeyiz çünkü bizler halkın sesi korkusuz bir gazeteyiz .

Saygıyı hakeden Adaylara saygılar ...

Ahmet Fikri Kızmaz

Ahmet Köse

Ercan Candan

Erol Çivici

Erol Şahin

Fazlı Erdoğan

Mehmet Fatih Çakır

Muhammet Köse

Mustafa Gökhan Demirtaş

Şakir Yıldız

 

Yusuf Kalay

Yüksel Balcı

Aday isimleri Alfabetik sıraya göredir

 

Yorumlar

ÇAKIR, EREĞLİ- ZONGULDAK DUBLE YOL ÇALIŞMALASINI İNCELEDİ

21 Eylül 2018 Cuma 16:24

Akgün medya

 ÇAKIR, EREĞLİ- ZONGULDAK DUBLE YOL ÇALIŞMALASINI İNCELEDİ

Çakırı kıskandırıyor !!

 
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, yapımı devam eden Ereğli- Zonguldak yolunda yerinde incelemede bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Ereğli- Zonguldak yolunda yapılan çalışmaları inceledi.
 
Ereğli- Zonguldak yolunda iki yerde çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Çakır, şunları söyledi; “Ereğli hastane kavşağına kadar duble yolu olması noktasında çalışmalar devam ediyor.
 
 
 Diğer bir kısımda da 5 cm aşılma asfaltları dökülüyor, yani tam nizami haline getiriliyor. Ödenekler son dönemlerde biraz daralma yaşansa da Ereğli- Zonguldak yollarımızda çalışmalar kış sezonun olumsuz hava şartlarına kadar devam edecek. Ereğli- Zonguldak arası duble yol olması için şuan da çalışmalar ara verilmeden sürdürülmektedir.” 
 Yorumlar