Aday adaylarının dikkatini çekiyorum

21 Eylül 2018 Cuma 16:40

Aday adaylarının dikkatini çekiyorum

Ortada bir medya grubu zehir saçıyor

Seçimler yaklaşırken ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de Aday adayları şekillenmeye kendilerini göstermeye başladı.

Eski duayen siyasetçilerin yanında eski ilçe başkanları ,belediye meclis üyeleri, iş adamları sessiz ve derinden kamu oyu yoklamalarının yanında sivil toplum örgütleri kamu kurum ve kuruluşları üzerinden bölgede ki etkilerini ve güçlerini partilerinin genel merkezlerine olumlu şekilde yansıtmak için yerel gazeteler ve basın mensupları ile anlaşmalar yapıp kendilerini daha da ön plana çıkartma amacı ile faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Bu süreçte aday adaylarını ve parti teşkilatlarını birlikte çalışacakları basın mensupları ile ilgili uyarma görevimi de yerine getiriyim çünkü çok iyi geleceği parlak adayları yanlış imajı olan gazeteciler yıpratır.

Güvenilirliğini kaybetmiş menfaatleri için halkın gözünün içine baka baka siyah a beyaz diyenler beyaz a siyah diyenler çamurlu akan suya menba suyu diyenleri Kdz Ereğli halkı bilir övdüklerinde kötülük aleyhinde çalıştıklarında iyilik olduğunu bilir Kdz Ereğli halkı ...

MEDYA ORGANINIZI İYİ SEÇİN !

İşçiyi satanların ,İşçi atılırken kaçanların , İşçi soyulurken sarı zarf alıp keyif yapanların hatta çek senetle uğraşan kişilerin yanına gidip ziyaret etmeyin demiyorum ama asla bunu reklam aracı olarak kullanmayın Ve gazetelerde yayınlamayın çünkü bu resimler sizlere negatif olarak dönecektir .

Erdemir de kendilerine geçen dönem söz verilen taşeron, Mütahit ve Oypa personelinin gıcık kaptığı sendikacılarla fotoğraf çektirmeyin bu sizlerin bir önceki dönem kaybeden Posbıyık’ gibi seçilememe nedeniniz olur ..

Halktan tepki gören EKİP RUHU ile bir araya gelen inşaatçı , harfiyatçılarla Yanyana poz vermeyin buda kaybınızdır.

Seçmene sarılın , uzak durmayın , onlarla konuşurken elinizi ellerinden ayırmayın ..

Her aday adayına başarılar diliyoruz.

Dediklerimize uyan kazanır ama uymayanlar peşinizdeyiz çünkü bizler halkın sesi korkusuz bir gazeteyiz .

Saygıyı hakeden Adaylara saygılar ...

Ahmet Fikri Kızmaz

Ahmet Köse

Ercan Candan

Erol Çivici

Erol Şahin

Fazlı Erdoğan

Mehmet Fatih Çakır

Muhammet Köse

Mustafa Gökhan Demirtaş

Şakir Yıldız

 

Yusuf Kalay

Yüksel Balcı

Aday isimleri Alfabetik sıraya göredir

 

Yorumlar

ÇAKIR, EREĞLİ- ZONGULDAK DUBLE YOL ÇALIŞMALASINI İNCELEDİ

21 Eylül 2018 Cuma 16:24

Akgün medya

 ÇAKIR, EREĞLİ- ZONGULDAK DUBLE YOL ÇALIŞMALASINI İNCELEDİ

Çakırı kıskandırıyor !!

 
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, yapımı devam eden Ereğli- Zonguldak yolunda yerinde incelemede bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Ereğli- Zonguldak yolunda yapılan çalışmaları inceledi.
 
Ereğli- Zonguldak yolunda iki yerde çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Çakır, şunları söyledi; “Ereğli hastane kavşağına kadar duble yolu olması noktasında çalışmalar devam ediyor.
 
 
 Diğer bir kısımda da 5 cm aşılma asfaltları dökülüyor, yani tam nizami haline getiriliyor. Ödenekler son dönemlerde biraz daralma yaşansa da Ereğli- Zonguldak yollarımızda çalışmalar kış sezonun olumsuz hava şartlarına kadar devam edecek. Ereğli- Zonguldak arası duble yol olması için şuan da çalışmalar ara verilmeden sürdürülmektedir.” 
 Yorumlar

Erdemir İşçisinin Kurtuluşunun Yolu Açıldı !

20 Eylül 2018 Perşembe 18:13

Akgün medya

Erdemir İşçisinin Kurtuluşunun Yolu Açıldı !

Sendika giderse Erdemirde ve Ereğli’de her şey düzelir !

Hadi bu sefer korkmayın el ele verin bu sistemi yok edin !!!

Oyak / Ereğli Demir Çelik Fabrikasında çalışan emekçi kardeşlerim sizler gününüzün farkında değilsiniz !

BU ZAMAN !!!

Sizin aidatlarınızla kendilerine tesbih  alanları ve sizin yüzünüze sizin paranızla tesbih sallayanlar yok  etme zamanı ..

BU ZAMAN !!!

Sizlerin haklarınızı korumayıp hatta sizlerin olan formenliği  kendi yandaşlarını Formen yapanları yok etme zamanı ..

BU ZAMAN !!!

Sizleri Çarşılarda baretle gezdirip bunun hesabını soramayanlara hesap sorma zamanıdır ..

BU ZAMAN !!!

Sizlere yardım ediyormuş gibi gözüküp Dışarıdaki ilişkileri ile sizleri zor duruma sokanları ve arada  komisyon alanları Yok etme zamanıdır ..

Yani Emekçi kardeşlerim hepiniz bu seçime girin ve sandığa müdahale ettirmeyin ..

Sendıkacılıkta namusunuzla, Şeref’inizle hizmet için gönlünüzü koyarsanız Allah hep sizlerin yanında olacaktır .

Ve unutmayın asla kötü olan sendika değildir , kötü sadec tehditle , atama ile işçinin başına getirilen ve susturulmuş İşçi topluluğudur !!!

                         TÜM İŞÇİ KARDEŞLERİM ;

DAVANIZ DAVAMDIR !

9 Ekimde Türk Metal Sendikasının delege seçimleri vardır .

Ve bu Seçimin akabinde seçilen delegelerin bir araya geleceği olağan kurul seçimleride  3 kasımda Yapılacaktır.

Ankara’ya seçim listesine koyulan bir anlamda atanan Genel Merkez Yöneticisinin Atayacağı Başkana Başkanım demeyin ;

BAŞKANINIZI VE YÖNETİNİZİ SİZLER SEÇİN !

Yorumlar
  • garip işçi
    22 Eylül 2018 Cumartesi 01:37

    herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın derdinde reis. ama tek kaldıklarında bilmiyolarki yılan dokunur kendisinede. ( allah müteahhit içşisinin yolunu açar insallah, o haksız yere yapılan takasda durur allahın izniyle )

Çakır Canını seve seve ortaya koymaktan çekinmemenin adıdır.

19 Eylül 2018 Çarşamba 22:51

Çakır” canını seve seve ortaya koymaktan çekinmemenin adıdır “Gazilik”

Çakır Canını seve seve ortaya koymaktan çekinmemenin adıdır.

KARADENİZ EREĞLİ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MEHMET FATİH ÇAKIRIN GAZİ HAFTASI KUTLAMASI

Her koşulda ve her şartta vatan için, din için, mukaddesat için, bayrak için, hak ve adalet için canını seve seve ortaya koymaktan çekinmemenin adıdır “Gazilik” Bu vesile ile ebediyete intikal etmiş olan gazilerimizi rahmetle anarken hayatta olan tüm gazilerimizi de saygıyla anıyorum.

Gaziler Günü Kutlu Olsun.

Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı

Mehmet Fatih Çakır

Etiketler:

KARADENİZ EREĞLİ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MEHMET FATİH ÇAKIRIN GAZİ HAFTASI KUTLAMASI

Yorumlar

Kılıçdaroğlu -Posbıyık görüştü

19 Eylül 2018 Çarşamba 22:22

Kılıçdaroğlu -Posbıyık görüştü

HALİL POSBIYIK KILIÇDAROĞLU

Ereğli eski dönem Belediye Başkanı Halil Posbıyık Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin çağrısı üzerine Ankara’da yanında eşi Neriman Posbıyık ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’la birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla yaklaşık 1 saat süren bir görüşme gerçekleştirdiler.

Ereğli eski dönem Belediye Başkanı  Halil Posbıyık  Cumhuriyet Halk Partisi   Genel Merkezinin  çağrısı üzerine Ankara’da yanında eşi Neriman Posbıyık ve  Yerel Yönetimlerden sorumlu  Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’la birlikte  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla   yaklaşık 1 saat süren bir görüşme gerçekleştirdiler.

örüşme sonrası gazetemiz Şirin Ereğli’ye özel açıklamalarda bulunan Halil Posbıyık  CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla  yaptıkları konuşmayla ilgili bilgi verdi.

Posbıyık  açıklamasında ; “Pazartesi  günü  CHP Genel Başkanlığı’ndan görüşmek üzere Ankara’ya çağırıldım. Hafta sonu ailemi ziyaret için gittiğim İstanbul’dan  direkt olarak Ankara’ya geçtim. Pazartesi günü saat 18.00’da CHP Genel Merkezi Başkanlık makamında Genel Başkan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Sayın Seyit Torun, ben ve eşim Neriman Posbıyık’la birlikte bir saatlik bir görüşme gerçekleştirdik.

Görüşmede;

A – ) Karadeniz Ereğli’nin, köylerinin, beldelerinin, genel, ekonomik  ve siyasi  durumlarını,

B – ) Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin  CHP tarafından tekrar geri alınabilmesi için neler yapılması gerektiğini,

C – ) 2014 Belediye seçimlerinin kaybedilmesinin nedenlerini, seçimlerde partiye aykırı çalışma yapanların kimler olduğunu, kimlerin partiye ihanet ettiğini, bu kişiler hakkında neden disiplin çalışması yapılmadığını,

D – ) Karadeniz Ereğli’de gayri yasal yollardan Belediye Başkanlığını kullanan, AKP’ye yakın bazı zengin iş adamlarının CHP’de tezgahlar kurmaya çalıştığını, kendi aralarından bir kişiyi para gücü ve etkili insanları devreye sokarak aday çıkarıp Belediye üzerindeki etkinliklerini devam ettirmeye çalıştıklarını,

E – ) CHP’de bu kişilerin  Ak Partili iş adamlarının istediği bir ortam yaratmaya çalıştıklarını, maalesef bu kişilere bilerek  veya bilmeyerek bir CHP ‘li milletvekili’nin de yardımcı olduğunu ,

F – ) Karadeniz Ereğli’de başta vekilimiz Ünal Demirtaş olmak üzere ilçe yönetim kurulunda  görevli birkaç kişinin sürekli kamuoyuna ‘‘Halil Posbıyık’ı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kırmızı kalemle üzerini çizdiğini,  Posbıyık’ın Genel Merkez tarafından yerel seçimlerde aday gösterilmeyeceğini’’ Fısıltı gazetesi ile yaymaya çalıştıklarını ve bu yöntemle CHP’ye çok büyük zarar verildiğini,

( Bu bölümde bu sözlerim üzerine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun çok sinirlendiler ve anlattıklarıma inanmak istemediler.)

G-) Son dönemde ‘‘ Değişim’’ ’den yana oy kullandığımı, ancak bunu Genel Başkan ve Genel Merkez’e karşı değil Partiye Zonguldak Bölgesinde  çok büyük zararlar veren Milletvekili Ünal Demirtaş’a olan tepkimden dolayı olduğunu,

H – ) Zonguldak İlçeleri , beldeleri , Erdemir ,  STK’lar , Türk – Metal Sendikası gibi birçok konuları,

I-) CHP Genel Merkezinin seçim takvimini açıklaması sonrası İlçe Başkanlığı’na müracaat ederek CHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı’na adaylığımı koymaya kararlı olduğum konusunda,”  görüşlerine yer verdi.

Posbıyık açıklamasının sonunda, “ Gerçekleştirdiğimiz toplantı oldukça verimli geçti.  Zonguldak ve çevresinde CHP’nin  yaklaşan yerel seçimler öncesinde başarılı olabilmesi için bu görüşmeleri önümüzdeki günlerde tekrarlayacağız” şeklinde  gazetemize açıklamalarını sürdürdü.

Görüşme sonrası Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık Ereğli’ye döndüler.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ereğli Belediyesi eski dönem Başkanı Halil Posbıyık’ın gerçekleştirdiği  sıcak ve samimi görüşme Ereğli’de  siyasi çevrelerce olumlu karşılandı.

Etiketler:

HALİL POSBIYIK

Yorumlar