BAŞARILI SİYASETÇİ ÇAKIR HEDEFİ 12 DEN VURDU !

9 Ekim 2019 Çarşamba 11:58

BAŞARILI SİYASETÇİ ÇAKIR HEDEFİ 12  DEN VURDU !

Çakır sporcularla buluştu

 

 

Çakır sporcularla buluştu
 
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ‘Amatör Spor Haftası’ sebebiyle, Ereğli Spor Salonunda Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren sporcu ve antrenörleri ziyaret etti.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Sayın Fatih Çakır, Ereğli Spor Salonunda Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Taekwondo, Okçuluk, Eskrim, Voleybol, Güreş branşlarında faaliyet gösteren sporcuları ve antrenörleri ziyaret ederek sohbet etti.

Çakır, 7-14 Ekim Amatör Spor Haftası nedeniyle gerçekleştirdiği ziyarette sporcu ve antrenörlere çalışmalarında başarılar diledi. Her zaman gençlerin ve spor yapan herkesin yanında olduklarını belirten Çakır, "ülkemizi en iyi yerlerde temsil edecek sporcuların buralardan çıkacak, spor yapan nesil de sağlıklı olur, geleceğe güvenle bakar" dedi. Ziyaret, sporcu ve antrenörlere tatlı ikramından sonra toplu fotoğraf çekimi son buldu.

 
Etiketler:

Kdz Ereğli Ak parti ilçe başkanı Mehmet Fatih ÇAKIR .

Yorumlar

Gülüç Belediye Başkanı Gülüç Halkı için yerinde durmuyor.

3 Ekim 2019 Perşembe 15:55

Gülüç Belediye Başkanı Gülüç Halkı  için yerinde durmuyor.

Gülüç Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş’ın TBMM si ziyareti.
Gülüç Belediye Başbakanı Gökhan Demirtaş Gülüç Beldesi için TBMM ziyaretinde bulundu .
Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen beyi ziyaret eden Demirtaş Gülüç için yararlı istişarelerde bulundu.
‘TBMM Ziyaretimizde Çevre ve şehircilik Bakanı yardımcısı MUHAMMET Balta ile de beldemiz hakkında Bilgi aktarımı yaparak bir takım fikir alışverişinde bulunarak beldemiz menfaatlerini değerlendirdik’ dedi.
Hoş sohbet sonrası hatıra fotoğrafı çekildi .

 

Araklı Belediye Başbakanı Recep Çebi Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ,Çevre Ve şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta

Yorumlar

ÇAKIR YENİ OKULLARI İNCELİYOR ,BAZILARI DA KRİZ GEÇİRİYOR

28 Eylül 2019 Cumartesi 18:05

ÇAKIR YENİ OKULLARI İNCELİYOR ,BAZILARI DA KRİZ GEÇİRİYOR

Çakır yeni açılan okulları inceledi 

 

 

Çakır yeni açılan okulları inceledi
 
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ve parti yöneticileriyle birlikte bu yıl hizmete açılan okulları ziyaret ederek yöneticilerden bilgi aldı.

 AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, İl Genel Meclisi Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ali Kemal Karaca, Engin Temel, belediye meclis üyeleri Ayhan Erol ile Yahya Çakır ve parti yöneticileriyle birlikte bu yıl eğitim-öğretime açılan Kavaklık İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Anaokulu ile Merkez Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyaret ettiği okullarda yöneticilerden bilgi alan Çakır, eksiklerin giderilmesi içinde çalışmaların devam ettiğini söyledi. Çakır ziyaretlerle ilgili olarak “Kdz. Ereğli ilçemizde ciddi anlamda okul açığımız vardı.

Yaptığımız çalışmalarla birlikte son 3-4 yılda bu eksiklerimizi büyük ölçüde tamamladık ve bu yıl tekli eğitime geçmeyi başardık.

Okullarımız yeni, eksikleri mutlaka olacaktır. İşin büyük kısmını yaptık, eksiklerin tamamlanması içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kdz. Ereğli ilçemizde ki tüm öğretmen ve öğrencilerimizin daha modern binalarda ve daha modern koşullarda eğitim öğretim görmelerini sağladığımız için çok mutluyuz.

Emeği geçen Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milli eğitim bakanlığımıza, milletvekillerimize, valimize, kaymakamımıza, özel idare genel sekreterimize, milli eğitim müdürlüklerimize ve okul yöneticilerimiz her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

Etiketler:

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy , İl Genel Meclisi Üyeleri Rıfkı Gültekin , Ali Kemal Karaca , Engin Temel , belediye meclis üyeleri Ayhan Erol ile Yahya Çakır

Yorumlar

BÖLGE İTFAİYESİ EREĞLİ’DE BULUŞTU

26 Eylül 2019 Perşembe 13:33

BÖLGE İTFAİYESİ EREĞLİ’DE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü kuruluşunun 305’inci yılı nedeniyle moral gecesi düzenledi. Bölgedeki itfaiye temsilcilerinin de katıldığı yemekte konuşan Belediye BaşkanıHalil Posbıyık, itfaiye ekiplerine, gönüllü itfaiyecilere ve onların yaşadığı zorlukları paylaşan ailelerine teşekkür etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, kuruluşunun 305’inci yılı ve İtfaiye Haftası nedeniyle moral gecesi düzenledi.

Musa’nın Yeri’nde organize edilen yemeğe Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Garnizon Komutanı Tuğamiral Hüseyin Sami Uyar, Belediye Başkanı Halil Posbıyık,Zonguldak AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör, belediye başkan yardımcıları, başkan danışmanları, ilgili müdürler, itfaiye mensupları ve gönüllü itfaiyeciler katıldı.

Yemekte çok sayıda konuk da yer aldı. Bolu İtfaiye Amiri Kenan Coşkun, Şanlıurfa İtfaiye Daire Başkanlığı Amiri Hasan Saraçoğlu, Devrek İtfaiye Müdürü Serdar Çavuşoğlu, Çaycuma İtfaiye Müdürü Ferdi Maden, Kozlu İtfaiye Müdürü Bayram Turhan, Alaplı İtfaiye Müdürü Sinan TaşkınErdemir İtfaiye Müdürü Hayri Demirci bu özel buluşmada yer aldılar.

Başkan Halil Posbıyık yaptığı konuşmada, Ereğli Belediye itfaiyesinin 129 yıldır hizmet ettiğiniköklü ve başarılı bir teşkilat olduğunu belirterek “İtfaiyemiz bölge itfaiyeleriyle dayanışma halinde hizmetlerini artırarak sürdürüyor. Araç gereç ve diğer donanımlarını her geçen yıl daha da artırıyoruz. Ben tüm itfaiye emekçilerine, gönüllü itfaiyecilere, verdikleri hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca ailelerinize minnettarız. Onlara selamlarımı götürünBiliyorum ki bu iş 24 saat özveriyle çalışmayı gerektirir ve bundan en çok da aileler etkilenir” dedi.

İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş de düzenlenen moral gecesinde kendileriyle birlikte olan tüm katılımcılara teşekkür etti. Ateş, İtfaiye teşkilatına katkıları nedeniyle Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a bir fotoğraf çalışması hediye etti. Çerçeve içinde, Ereğli İtfaiye teşkilatı çalışanları ve hemen önlerinde baretli Halil Posbıyık fotoğrafı yer alıyor. 

Gecede bölge itfaiyelerinden gelen temsilcilere de hediyeler verildi. 

 

Yorumlar

Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’a yeni görev

24 Eylül 2019 Salı 17:29

Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’a yeni görev

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili, TBMM Kit ve Hayvan Hakları Komisyonları üyesi Deniz Yavuzyılmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Erzincan’da görevlendirildi.

 

Yavuzyılmaz, CHP’li milletvekillerinden oluşan heyetle birlikte 24 – 25 Eylül tarihlerinde bölgede bir dizi incelemelerde bulunacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi 120 milletvekilini 24 ilde görevlendirerek çeşitli iller hakkında raporlar istedi. Düzenlenen raporların en geç 1 Ekim 2019’da CHP Genel Merkezi’ne ulaştırılması gerekiyor. Meclisin açılışından önce heyetler halinde illerde çalışacak CHP’li milletvekilleri hazırladıkları raporları genel başkana sunacaklar. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla gönderilen görevlendirme yazısında, “Genel Başkanımızın ileriki günlerde gerçekleştirmeyi planladığı il gezilerinde değerlendirmek amacıyla bir çalışma yürütülmesine karar verilmiştir. Bu doğrultuda 24 ilde çalışma yapmak üzere milletvekillerinden oluşan heyetler belirlenmiştir” denildi.

Yavuzyılmaz, çalışmaya istinaden yaptığı açıklamasında:

“Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla 24 – 25 Eylül Tarihlerinde Erzincan’da, çeşitli STK’lar, kanaat önderleri ve vatandaşlarımızla görüşerek bir dizi çalışma gerçekleştireceğiz. Kentin, genel, sosyal ve ekonomik durumunu mercek altına alacağımız çalışma ile bölgedeki siyasi iklimi ve önümüzdeki dönemde halkın siyasi eğilimlerinin değiştirilmesi konusunda izlenmesi gereken yol haritasını belirlemeye çalışacağız. Mevcut parti politikalarımızın bölge açısından güçlü ve zayıf yanlarının neler olduğunu, bölge halkının temel sorunlarını ve bu konuda partimizden beklentilerini belirleyeceğimiz bu çalışmanın sonunda, Genel Başkanımıza ayrıntılı bir rapor sunacağız”
İfadelerine yer verdi.

Yavuzyılmaz’a bu gezisinde, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ve Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel eşlik edecek.

Yorumlar