BAYRAK DİREĞİNİ KIRDILAR TÜRK BAYRAĞINI SÖKÜP ALDILAR..

5 Kasım 2018 Pazartesi 17:55

BAYRAK DİREĞİNİ KIRDILAR  TÜRK BAYRAĞINI SÖKÜP ALDILAR..
Yorumlar
  • Tevfik keskin
    5 Kasım 2018 Pazartesi 19:10

    Suçluya öyle ceza verilmeliki,Bayrak düşmanları bayrağı görür görmez hazır ola geçmeli.

ÇATUROĞLU ''ZONGULDAK TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ BİTT''.

5 Kasım 2018 Pazartesi 15:39

ÇATUROĞLU ''ZONGULDAK  TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ BİTT''.
Yorumlar

5000 TL PARASI OLAN VE KENDİNE GÜVENEN ADAY OLABİLİR.

4 Kasım 2018 Pazar 14:16

5000 TL PARASI OLAN VE KENDİNE GÜVENEN ADAY OLABİLİR.

AK Parti yerel seçimler için, nüfusu 100 binin üzerinde olan il belediye başkanı aday adaylarından 5 bin TL, nüfusu 100 bin ve daha az olan il belediye başkanı aday adaylarından 3 bin TL başvuru ücreti alacak.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, dün yapılan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Toplantısında, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili alınan kararlara ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Çelik, büyükşehir belediye başkanı aday adaylarından 10 bin TL, nüfusu 100 binin üzerinde olan il belediye başkanı aday adaylarından 5 bin TL, nüfusu 100 bin ve daha az olan il belediye başkanı aday adaylarından 3 bin TL alınacağını duyurdu.

MERKEZ YOKLAMASI USULÜ UYGULACAK

Çelik, "Partimiz bütün seçim çevrelerinde seçime katılacaktır. Bütün seçim çevrelerinde Partimiz adaylarının tespiti ve sıralamasında 'Merkez Yoklaması' usulü uygulanacaktır.

SON BAŞVURU

3 ARALIK Adaylık başvuruları; Belediye Başkanlıkları için 5 Kasım 2018 ile 12 Kasım 2018 tarihleri arasında, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelikleri için 5 Kasım 2018 ile 3 Aralık 2018 tarihleri arasında alınacaktır.

BAŞVURU BİZZAT YAPILACAK

Adaylık başvuruları; Büyükşehir ve İl Belediye Başkanlıkları için Genel Merkeze veya Genel Merkeze iletilmek üzere İl Başkanlıklarına, İlçe ve Belde Belediye Başkanlıkları için İl Başkanlıklarına veya İl Başkanlıklarına iletilmek üzere İlçe Başkanlıklarına, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelikleri için İlçe Başkanlıklarına bizzat yazılı olarak yapılacaktır" ifadelerini kullandı.

GENÇ, ENGELLİ VE KADINLARDAN DAHA AZ ÜCRET ALINACAK

Belirlenen aidatların, kadın ve genç aday adaylardan 1/2, engelli aday adaylarından 1/4 oranında alınacağını belirten Çelik, "31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine ilişkin bütün iş ve işlemlerle ilgili olarak Merkez Karar ve Yönetim Kuruluna ait tüm yetkiler Merkez Yürütme Kurulu'na devredilmiştir" açıklamasında bulundu.

Etiketler:

AK PARTİ ADAYLIK ÜCRETLERİ BELLİ OLDU

Yorumlar

Buket Müftüoglu başlamadan bitti mi?

3 Kasım 2018 Cumartesi 21:00

Buket Müftüoglu başlamadan bitti mi?

Siz bu Mantık la CHP yi nasıl büyütebilmeyi planlıyorsunuz?

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)'nden Ereğli Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Buket Müftüoğlu, Parti binası önünde düzenlediği aday adaylık açıklamasında çoğunluğunu gazetecilerin oluşturduğu yaklaşık 40 kişiye hitap etti.

Cumhuriyet Halk Partisinin her seçim dönemindeki aday adaylarından Müftüoğlu,3 Kasım Cumartesi günü parti binası önünde aday adaylığını açıkladı.

Partililerin ilgi göstermediği aday adaylık açıklamasında Müftüoğlu çoğunluğunu gazetecilerin oluşturduğu yaklaşık 40 kişiye hitap ederek,yapmak istediklerini anlattı..

3 adayın ortaklaşa düzenlediği balkon konuşmasına halk itibar etmedi 

Kulislerde konuşulan :

Genel Merkez tarafından gönderilen heyetin Halil Posbıkı işaret ettiği ve Bu yüzden de başta civici ye az da olsa olan destegin bugün kaybolduğu herkes tarafından gözlemlendi. 

Katılımın az olması nedeni ile morali bozulan Buket Müftüoğlu konuşmasının bazı yerlerinde isim vermeden Erol civici yi mi hedef gösterdi ? 

 Buket Müftüoğlu Konuşmasında isim vermeden" parti parti gezenlerin CHP li olmaması gerektiğini" söyledi.

Biliyorsunuz ki Erol civici daha evvel ANAP tan Meclis Üyesi olmuş daha sonrada CHP ye katılmıştı.

2014 seçimlerinde de AK partiye çalıştığı iddialar arasındadır... 

Yorumlar

Hastanede Rezalet

3 Kasım 2018 Cumartesi 10:33

Hastanede Rezalet

İnsanlar bu hastanede pislikten ölür.

Zonguldak Araștırma Hastanesinde Nereden Çıktı Bu Gevşeklik!!

Kan almaya giden hasta "mecbur almak zorunda olmasaydım kanı almayacaktim" dedi. 

Babasını hastaneye getiren ve  yatırmak zorunda kalan genç adam, babasından kan alınırken akan kanı silmeyen hemşireye göz yumdu lakin carsaftaki başkalarının da kanını görünce öfkelendi..

Ve dedi ki ;

"Tedavi icin geldiğimiz hastanede sterilize edilmeyen bir ortamla karşılaşınca Șok olduk . 

Bu hastaneye ilk gelişimiz değil  lakin bu sefer anladık ki hastanenin yönetimsel ve denetimsel sıkıntısı  olduğu görüntüsü gözümüze çarptı.

Babamın tedavisi için geldiğimiz hastanede bir an önce ihtiyacımız olan kanı alıp burdan çıkmalıyız psikolojisi yaşadık .

Paralı olarak yattığımız özel odadaki görüntüler aynen böyle ise  parası olmayan hastanın odası nasıldır çok da Merak Ediyor olsak da  midemizin kaldıramayacağını düşündüğümüz bir manzara ile karşılaşırız korkusu ile oraya gitmedik ama sırf birilerine ders olsun diye  için rezil görüntüleri  resimledik. 

Özel odaya geldiğimiz dakika şaşırdık çünkü temizlik sıfırdı.

Carsaf üstünde lekeler ve kan vardı 

Sanki odamız  özel oda değilde acil odası gibi idi. 

Tuvalet, yerler  lavabo, perdeler, duvarlar bakımsızlıktan mikrop barındırır hal almış, yemekhane bölümü anlatılamayacak kadar bakımsız, tabaklar canaklar temizlenmeye hasret kalmış yerlerde,  refakatçi ye getirilen ekmek bile bayatlıktan dökülür hal almış  hastaya ilgisizlik alakasizlk had safhada ve bu kurumu sanırım uzun zamandan beri denetleyen Birimi  tatile çıkmış .

Lütfen Zonguldak halkı tarafından seçilen vekilleri , Valimizi ve tüm yetkilileri hastanedeki bu durum dan sebep acil olarak müdahale etmeleri konusunda  hassasiyete çağırıyorum " diyen vatandaşa bizlerde teşekkür ediyoruz. 

 

 

Etiketler:

Zonguldak araştırma hastanesi. Araştırma pislik içinde

Yorumlar