BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ"

11 Mart 2019 Pazartesi 19:55

BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ"

Seçim çalışmalarını kapı kapı dolaşarak sürdüren AK Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Erol Şahin: "O Makam halkın makamı. O makamda isteyen herkes gelip çayını kahvesini içerken derdini anlatabilecek ve çözümünü bulabilecek"

Ereğli’nin başına devlet kuşu kondu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’ye olan ilgisini artık duymayan, bilmeyen kalmadı. Bu fırsatı Ereğli olarak iyi değerlendirmeliyiz"   AK Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan  Adayı Erol Şahin mahalle mahalle gezerek çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Şahin, sabahın erken saatlerinde Belen Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ile çalışmalarına başladı.  

 

KAPI KAPI KATALOG DAĞITTI

Konuya ilişkin AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nden gönderilen açıklama şu şekilde: "Belediye Meclis Üyesi Adayları, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte Belen Sanayi esnafını ziyaret ederek hem kataloglarını dağıtan hem de sorunları dinleyen Erol Şahin gittiği her kapıdan mutlu dönüyor. Erol Şahin öğlen saatlerinde de Adliye ve Vergi Dairesi bölgesindeki tüm sokaklara girerek kapı kapı katalog dağıttı ve insanlarla tokalaştı.  

"O MAKAM HALKIN MAKAMI"

Kalabalık bir ekip ile birlikte mahallelere giren Erol Şahin, Kdz.Ereğli’de 31 Mart yerel seçimlerinden sonra hayata geçireceği projeleri detaylı bir şekilde anlatıyor. Şahin, 31 Mart seçimlerinden sonra belediye başkanlık makamının binanın giriş katına taşınacağını ve kapısının da kaldırılacağını belirterek, “O Makam halkın makamı. O makamda isteyen herkes gelip çayını kahvesini içerken derdini anlatabilecek ve çözümünü bulabilecek” dedi.  

MİTİNGE DAVET

Erol Şahin girdiği her sokakta, ev ve işyerlerinde insanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine de davet ediyor. 19 Mart Salı günü yapılacak olan mitinge Ereğli halkını davet eden Şahin, “Ereğli’nin başına devlet kuşu kondu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’ye olan ilgisini artık duymayan, bilmeyen kalmadı. Bu fırsatı Ereğli olarak iyi değerlendirmeliyiz” dedi.

  PROJELERİNE KAMUOYU DESTEĞİ

AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’in mahallelerde kapı kapı gezerek dağıttığı ve projelerinin yer aldığı katalogları inceleyen vatandaşlar, projelerin tamamını beğendiklerini ifade ederek, bu projelerin ancak iktidar desteği ile hayata geçebileceğini ve bu nedenle Erol Şahin’e destek verdiklerini söylediler. Erol Şahin de, Ereğli halkına sunduğu projelerin tamamının arkasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ve imzasının olduğunu söyledi.

 

 

  EREĞLİ 3. LİGDE OLMALI

Şahin, mahallelerde sürdürdüğü seçim çalışmaları sırasında Yenimahalle Spor Kulübünü de ziyaret etti. Yenimahalle Spor Klübü Başkanı Adnan Manaş ve Yönetim Kurulu Üyelerine nezaket ziyaretinde bulunan Şahin, Kdz. Ereğli’nin mutlaka 3. Ligde olması gerektiğini söyledi. AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin ziyarette yaptığı konuşmasında, kendisi için sporun olmazsa olmazı olduğunu, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için sporun her branşına destek vereceklerini söyledi.  

 

DIŞARIDAN FUTBOLCU GETİRİLMESİ MANTIKSIZ

Ereğli’ye dışarıdan futbolcu getirilmesinin kendisine mantıksız ve anlamsız geldiğini belirten Şahin, bu kentin çocuklarının sporda in iyi yerlere gelmesi için kendisine düşen görevin ekonomik kaynak ve araç gereç desteği olduğunu, bunu da her şartta en iyisini yapacağını söyledi. Spor ile ilgili projelerini Yenimahalle Spor Kulübü yöneticilerine anlatan Erol Şahin, Kdz. Ereğli’ye ilk etapta 2 halı saha ve tam teşekküllü 2 tanede antrenman sahası kazandıracaklarını belirterek, ilçeye mutlaka olimpik yüzme havuzu da yapacaklarını ve bu tesiste ulusal programların gerçekleştirileceğini ifade etti. Yağlı güreşten tutunda sporun her türlü branşına kaynak aktaracaklarını ve kaynak bulacaklarına dair söz veren Erol Şahin, Kdz. Ereğli’nin mutlaka 3’üncü lig, sonrasında da 2’inci lige çıkması gerektiğini söyledi ve Ereğli’yi gerek ekonomik anlamda, gerekse sportif anlamda güçlü ve marka bir ilçe yapacaklarını vurguladı. Yeni Mahalle Spor Kulübü Başkanı Adnan Manaş’da Erol Şahin’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve spor ile ilgili projelerine destek vererek, temennilerinin Erol Şahin’in kazanması olduğunu söyledi"    

 Yorumlar

KARADENİZİN ÇIKIŞ KAPISI OLACAK

11 Mart 2019 Pazartesi 14:14

KARADENİZİN ÇIKIŞ KAPISI OLACAK

Ana mendirek yapım çalışması sürüyor... 

 

 

 
 Batı Karadeniz’de kuzey güney aksında kombine taşımacılık hizmeti verilecek olan Filyos Liman’nın inşaatında ana mendirek yapım çalışmaları sürüyor. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 13. Bölge Müdürlüğü Filyos Limanı’nı havadan fotoğrafladı. Kurumun resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Zonguldak Filyos Liman İnşaatında ana mendirek yapım çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerine yer verildi. 
Çalışmaların sürdüğü liman hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4 Mart günü Zonguldak mitinginde yaptığı konuşmada, “Filyos Liman projesiyle Batı Karadeniz’de kuzey-güney aksında kombine taşımacılık hizmeti verilecek liman kompleksi hayata geçirilecek. Burası, Zonguldak’la birlikte Karabük ve Bartın başta olmak üzere, tüm Karadeniz’in ana ihracat merkezi olacaktır. Bu önemli limanın altyapı inşaatını seneye tamamlıyoruz. Üst yapı inşasına da 2021 yılında başlayacağımız Filyos Limanı’nı, inşallah 2023 yılına yetiştirerek hizmete sunacağız” ifadelerine yer vermişti. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 150 yıllık bir geçmişe sahip ve bölgenin kaderini değiştirmesi beklenen Filyos Limanı projesinde yarıya gelindiğini de açıklayarak, “Karadeniz’in çıkış kapısı olacak Filyos Limanı, hem Marmara limanlarının ve Boğazların yükünü hafifletecek hem de Orta Asya ve Karadeniz kaynaklı dış ticaretin demiryolu ağımız üzerinden Güney’e ve Orta Doğu’ya ulaşmasını sağlayacaktır. Bu önemli limanın altyapı inşaatını seneye tamamlıyoruz. Üst yapı inşasına da 2021 yılında başlayacağımız Filyos Limanı’nı, inşallah 2023 yılına yetiştirerek hizmete sunacağız” sözlerine yer vermişti.

Yorumlar

Karslılar Derneği Misafirperverliklerini Gösterdiler

11 Mart 2019 Pazartesi 14:10

Karslılar Derneği Misafirperverliklerini Gösterdiler

Karslılar Derneği Şahin’i ve Oruç’u ağırladı

 
 

 

Karslılar Derneği Şahin’i ve Oruç’u ağırladı
 
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Saadet Oruç ile birlikte Kars Kafkas Folklor Derneği’ni ziyaret ederek 31 Mart seçimleri için destek istedi. 

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, Cumhurbaşkanı Baş danışması Saadet Oruç, Belediye Meclis Üyesi adayları ve partililer ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Ereğli’de faaliyet gösteren Kars Kafkas Folklor Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Soykant Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından oldukça sıcak ve samimi bir ilgi ile karşılanan AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, dernek yönetimine ve üyelerine 31 Mart seçimlerinden sonra Kdz. Ereğli’de hayata geçireceği projeleri anlattı. Ereğli için hazırladığı ekonomik, kültürel, sosyal ve istihdama dayalı projelerini anlatan Şahin, Kars Kafkas Folklor Derneği gibi kültürel dernekler ile işbirliği yaparak Ereğli’de kültürel etkinliklere birlikte imza atacaklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Saadet Oruç ise yaptığı konuşmasında, Erol Şahin’in Cumhurbaşkanının Ereğli halkına emaneti olduğunu ve sahip çıkılması gerektiğinin altını çizerek kendisine destek istedi.
Kars Kafkas Folklor Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Soykant Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ise Şahin’in projelerini beğendiklerini belirterek kendisine başarı dileğinde bulundu.

Yorumlar

SÖZ VERDİK ŞAHİN BAŞKAN OLACAK

11 Mart 2019 Pazartesi 14:07

SÖZ VERDİK ŞAHİN BAŞKAN OLACAK

Yüzlerce kadın Şahin'i başkan yapmaya söz

verdi

 

 

Yüzlerce kadın Şahin'i başkan yapmaya söz verdi
 
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlar matinesi düzenledi. Coşkulu kalabalık tarafından alkışlar arasında salona giren Başkan Adayı Şahin, kadınlara müjdeler verdi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin Ören Mahallesi’nde ki Şahinler düğün Salonu’nda düzenlenen kadınlar matinesine eşi Feyzan Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kdz. Ereğlili Başdanışmanı Saadet Oruç ile birlikte katıldı. Yaklaşık bin kadının katıldığı eğlencede alkışlar arasında salona eşi Feyzan Şahin ile birlikte giren Başkan Adayı Şahin, kadınlara çiçek takdim etti.
Eşi Erol Şahin’in kadınlara verdiği değeri en iyi kendisinin bildiğini dile getiren Feyzan Şahin, yaptığı konuşmada tüm kadınlardan destek istedi. Feyzan Şahin konuşmasında “Öncelikle kadınlara verdiği değeri bildiğim sevgili eşim Erol Şahin’e bu güzel organizasyon için şahsım ve sizler adına teşekkür ederim. Kadın fedakardır, kadın güçlüdür, kadın sevgi doludur, kadın merhametlidir. Bizler hayatın ağır yüklerini omuzlarında taşıyan, elinin emeğini gözünün nuru ile birleştiren, yüreğine koskoca sevgiler sığdıran, güçsüz bedenlerin güçlü kahramanlarıyız. Bizler aynı zamanda göz bebeğimiz evlatlarımıza verdiğimiz eğitimle topluma yön veren, geleceğin umuduyuz. Sevgili kadınlar; Önümüzde bir yerel seçim var. 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler Ereğli’nin kader seçimidir. O nedenle bu seçimde bizlere çok büyük sorumluluklar düşüyor. Önümüzde tarihi bir fırsat var. Bu fırsatı iyi değerlendirip, 31 Mart’a kadar evlatlarımız için, Ereğli’nin geleceği için gelin bir oralım. Vereceğiniz desteklerden dolayı şimdiden herkese çok teşekkür ediyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kdz. Ereğlili Başdanışmanı Saadet Oruç’ta kadınlardan Erol Şahin’e güçlü bir destek istedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’ye çok önem verdiğini ve buraya geleceği için heyecan duyduğunu anlatan Oruç konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımızın siyasi hayatında kadınların çok büyük önemi var. Her toplantıda hanım kardeşlerimiz diye söze başlıyor. Emektar hanımlar, adayımız Erol Şahin Ereğli’nin daha ileriye gitmesi için Cumhurbaşkanımız tarafında özenle seçilmiş bir aday. Gerçekten önümüzde ki 5 yıl boyunca daha ilerisi için, çocuklarınız için, geleceğimiz için Ereğli’de yarım kalmış her şey için Cumhurbaşkanımızın özenle sizler için seçtiği, sizin huzurunuza sunduğu Erol Şahin’e full destek oluyor muyuz ? Ama sadece bu salondakiler için değil, komşularınıza, mahalle arkadaşlarımıza, çocuklarınız okulda ki velilerine, öğretmenlerine hepimiz Erol Şahin’den bahsedelim. 19 Mart’ta Cumhurbaşkanımız ikinci kez Ereğli’ye gelecek bizzat heyecanlı, ben tanığım. Onu en güzel şekilde karşılayıp, buradan coşkuyla diğer mitinglerine göndereceğiz mi ? Peki 31 Mart’ta daha sonra yapmak istediğimiz projelerimiz için Erol Şahin Bey’e full destek, Cumhurbaşkanımıza da güzel bir selamlama gidecek mi ? Desteklerini bekliyoruz. Adayımız Erol Şahin için kapı kapı dolaşacağız. 31 Mart’a kadar her saniyemizi değerlendireceğiz.”

Konuşmasına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak başlayan AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, kadınlara yönelik gerçekleştireceği ekonomik ve sosyal projeler hakkında bilgi verdi. Kdz. Ereğli’de kadın istihdamının artırılması için 5 yılda en az 5 tekstil atölyesi kuracaklarını ve bu atölyelerin her birinde 200-250 kişinin çalışacağını anlatan Şahin, ayrıca Nisan ayı sonunda itibaren kadınları ve gençleri Türkiye’nin tarihi ve turistik bölgelerine kültür gezilerine göndereceğinin sözünü verdi. Şahin kadınlara hitaben yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Kadınlarımıza birinci müjdemiz, tüm okul kitaplarının önüne kırtasiye malzemelerini koyacağım inşallah. Çocuklarımız doğduğunda Ereğli Belediyesi tüm bebeklerimize hoş geldin diyecek. Bütün çocuklarımızın hastaneden kayıtlarını alacağız, doğan bütün bebeklerimizin evlerini ziyaret ederek, maması, çocuk bezini ve emziğini vererek hayırlı olsun diyeceğiz. Kültür turlarını başlatıyoruz inşallah. Hanımefendileri gezilere göndereceğiz. Akrabalarınızla gruplar oluşturacaksınız eğlenceli olsun diye. Bir otobüsü tahsis edeceğiz. Yeme içmenizi temin edeceğiz bir kuruş para harcatmadan. Bütün hanımları gezmeye gönderiyoruz. Ayasofya’ya, Sultanahmet’e, Eyüp Sultan’a Konya’da Mevlana’ya bunun sözünü veriyorum. Nisan ayının sonunda hemen başlatıyoruz inşallah. Özellikle hanımefendilerin işe ihtiyacı olanların sorununu çözmek adına, Ereğli Belediyesi olarak elimizi taşın altına koyacağız. İstihdam ve tekstil atölyelerini mahallerimizde açacağız. Bu bizim olmazsa olmazlarımız. Gelir gelmez derhal başlıyoruz. Nerede belediye arazimiz varsa, nerede üstüne uygun tekstil atölyeleri yapabileceğimiz hazine arazileri varsa inşaa edeceğiz. Evin geliri 4000-5000 liraya çıkacak. Böylece evde huzur artacak, aile birliğini koruyacağız. Bu tesislerde çalışarak kendi ayaklarınızın üzerlerinde durmanızı sağlayacağız.”
Şahin konuşmasının ardından kadınların eğlenmeleri için salondan ayrıldı. Gecede sahne alan Sanatçı Neray söylediği şarkılarla kadınlara unutulmaz bir gece yaşattı. Uzun süre şarkılar eşliğinde pistte oynayıp stres atan kadınlar Başkan Adayı Erol Şahin’in eşi Feyzan Şahin’e teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin devam etmesini istedi.

Yorumlar

Ercan Candan Uysal’a Gol Attı

9 Mart 2019 Cumartesi 20:40

Ercan Candan Uysal’a Gol Attı

AK Parti 24. Dönem Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, AK Parti’den Belediye Başkan Adayı gösterilmeyince istifa ederek BBP’den aday olan Hüseyin Uysal ile ilgili açtı ağzını yumdu gözünü! Ercan Candan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın altına da ilginç bir görsel ekledi.

Ercan’ Candan'ın yaptığı paylaşım şöyle:

“Değerli hemşehrilerim, aldığım duyumlara ve basında çıkan haberlere göre; Belediye Başkanı Hüseyin Uysal kendisini aradığımı ve onu desteklediğimi ifade etmiş. Bu kesinlikle DOĞRU DEĞİLDİR. Hüseyin Uysalı veya herhangi bir yakınını hiç aramadım.

Başkanlığı süresinde yaptıkları/yapmadıkları sizlere karşı beni mahçup etmişken, Hüseyin Uysal'ı desteklemem MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Beraber yola çıktıklarını menfaati bitince unutanların bizim nezdimizde hiç bir yeri YOKTUR.”

Yorumlar
  • Para para para
    10 Mart 2019 Pazar 04:41

    Hepsi aynı akp de kendi içinde birbirini yiyor