Belediye Başkanının Makam Odasını Seven İşçiler Bastı..

6 Mart 2019 Çarşamba 21:12

Belediye Başkanının Makam  Odasını Seven İşçiler Bastı..

Olmaz denilen oldu..

 Bugün Gökhan Başkanın En duygulandığı bir gündü .

Tüm sevenleri doğduğu günü unutmamış olacak ki işçi gücü ve seçmen kalbi ile başkanın  makamına habersizce gelmişlerdi.

Tebrikleri ve kutlamaları tek tek kabul etti ,kendisinin doğum gününü unutmayan her gelen güzel dostları  için ayrı ayrı güzel dileklerde bulundu..

 

 Öncelikle “Gülüç AK Gençlik Zeki Çakır ve ekibi bu gün bana sürpriz yaptılar ve hazırladıkları pastayla doğum günümü kutladılar. Zeki Çakır ve Gülüç AK Gençliğe çok teşekkür ediyorum “dedi.

Ardından öyle güzel bir sürpriz gelişti;odanın kapısı bir anda açıldı ve annesinin elinden tutup Gökhan başkanının Doğum gününü kutlamaya gelen iki ufak kız çocuğu Gökhan başkanı duygulandırdı.

İki ufak kız çocuğununun tebriklerini kabul eden Başkan daha sonra ufak çocukların Annesi ve ablası ile  özel ilgilenip onları kapıya kadar uğurladı..

 

Odası bir an bile boş kalmayan Gökhan başkanı başka bir sürpriz daha bekliyordu.

Geçtiğimiz günlerde hiç bir belediyenin yapmadığı %40 zam vererek mutlu ettiği  işçileri bir sürprizle odaya ani baskın yaparak başkanı şaşırttılar..

 Bu arada bu kadar sürpriz kutlama arasında, gelen gidenler olur iken Kendisini bir an bile yalnız bırakmayan Ak Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz‘ın da sürprizi Geçtiğimiz dönem milletvekili Hüseyin beyi belediye kapısında karşılaması ve Gökhan başkana destek olması gözlerden kaçmayan ayrıntılar arasında yer aldı.

 Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın doğum gününü kutlamak için 7’de 70’e çok sayıda Gülüç’lü belediyeye giderek çeşitli hediyeler verdi. Zaman zaman duygusal anlar yaşayan Başkan Demirtaş “Ben hiçbir zaman kimseye başkan gibi davranmadım. Herkesle abi kardeş olduk. Doğum günümde zahmet edip buraya kadar gelen tüm hemşerileme teşekkür ediyorum, beni çok mutlu ettiler” dedi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, bu gün doğum günü nedeniyle ziyaretine gelen çok sayıda Gülüçlü yü ağırladı. Çocuklar, gençler, kadınlar, esnaflar, partililer, belediye de birlikte çalıştığı mesai arkadaşları ve yakın dostları Gülüç Belediyesi’ne gelerek Başkan Gökhan Demirtaş’ın doğum gününü kutladı. Gelenlerin sayısının fazlalığı nedeniyle başkanlık makamı almayınca Demirtaş, belediye binası önüne inip toplu fotoğraf çekmek zorunda kaldı. Başkan Demirtaş’ın doğum günü getirdiği çiçekle kutlayan çocuklar “Başkan amca biz sizi çok seviyoruz. Bize çok güzel parklar yaptın. Her bayramda her karne döneminde bizi makamınızda ağırlayıp harçlıklarımızı veriyoruz. Sen hep burada kal” dediler.
Başkan Demirtaş’ın doğum gününü pastayla kutlayan belediye personeli ise “Başkanımız göreve geldiğinden bu yana her dönem bizim ücretlerimize en yüksek zammı verdi. Maaşlarımızda, primlerimizde bir gün bile aksama olmadı. Bizi kimseye ezdirmedi, hep moral verdi, motive etti. Allah başkanımızı başımızdan eksik etmesin” diye konuştu.
Gülüçlü kadınlar da Başkan Demirtaş’ın son 5 yıl içerisinde talep ettikleri tüm etkinlikleri ve hizmetleri yaptığını belirterek “Başkanımızdan ne istediysek yaptı. Sosyal etkinlikler, hizmetleri saymakla bitiremeyiz. Allah ondan razı olsun. Gülüç’ü hakikaten yaşanabilir bir kent haline getirdi. Daha güzel şeyler yapmaya devam edeceğini biliyoruz. Biz kendisinden razıyız ve 31 Mart akşamına kadar çalışıp en yüksek oy farkı ile onu yeniden başkan yapacağız. Eşiyle, çocuklarıyla ve en büyük ailesi olan biz Gülüç’lülerle sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun ömür diliyoruz” dedi.
Başkan Demirtaş ise konuşmasında mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Demirtaş konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Sabah belediyeye geldiğimden beri çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, mesai arkadaşlarım, partililerimiz, dostlarımız beni bu gün çok mutlu etti. Ben onlara hiçbir zaman belediye başkanı gibi davranmadım. Her kesle abi, kardeş gibi oldum. Kapımı hiç kimseye kapatmadım. Bu gün iyi dilekleriyle gelen, telefonla yada sosyal medya aracılığı ile doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Ben onların baya duyduğu sevgiyi bu güne kadar boşa çıkartmadım, bundan sonrada boşa çıkartmayacağım” dedi.
Başkan Demirtaş’a doğum günü ziyaretleri geç saatlere kadar devam etti.

 

Yorumlar

Bu canlı yayını kaçıran Ereğli’de yaşamıyordur

28 Şubat 2019 Perşembe 12:51

Bu canlı yayını kaçıran Ereğli’de yaşamıyordur

Herkes sallıyor adamım diye . Bir beyin tedirgin özellikle şantaj ,kumpasçı çete beyni.. Biz iftirayı sevmeyiz atanın Yanına da bırakmayız.

Vedat Kılıç ve Hakan Akgün Kara Tren'de

Gazeteci Vedat Kılıç ve Hakan Akgün 2 Mart Cumartesi Günü 15.00'da www.karatrenhaber.com merkez stüdyosundan gerçekleşecek olan canlı yayına katılacaklar. 31 Mart Yerel Seçiminin ve gündemin değerlendirileceği bu önemli programı sakın kaçırmayın.

Yorumlar

Oypada Son dakika !!

28 Şubat 2019 Perşembe 09:35

Oypada Son dakika !!

5 kişiye çıkış mı veriliyor ?

Ereğli demirçelik fabrikasında bu sabah gelişen olaylar can sıkacağa benziyor ..

İddialara göre ;

Evler bakımda çalışmakta olan 7 Oypa personeli az önce çıkışları  verilmek üzere idareye çağırıldı.

5 kişinin çıkış evrakları hazırlandığı 2 kişinin ise henüz hangi sebeple çağırıldığı öğrenilemedi..

 

 

Yorumlar

Posbıyıkı suçladı..

18 Şubat 2019 Pazartesi 18:47

Posbıyıkı suçladı..

İyi Partiye Hakarettir

Posbıyık'ı suçladı... "İYİ Parti'ye hakarettir"

 
Posbıyık'ı suçladı... "İYİ Parti'ye hakarettir"
 
İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın ittifak görüşmeleri sırasında siyasi nezaketsizlik yaptığını “İçinizden meclise yazılacak iki ismi de ben seçerim” demesinin İYİ Parti’ye hakaret olduğunu söyledi.

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, partisinin Ereğli İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu ile birlikte Ereğli ilçe teşkilatında düzenlediği basın toplantısında İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak Ali Kaya ismini resmen açıkladı.
Basın toplantısında CHP ile yürütülen ittifak görüşmelerinin CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın siyasi nezaketsizliği nedeniyle tıkandığını dile getiren Erkmen şunları söyledi; “Samimi olarak burada Kdz. Ereğli’de ittifak yapılmasını istiyorduk. Bu çerçevede görüşmelerimizi yürüttük. Zonguldak, ilçe ve beldelerinde güzel ittifaklar yaptık. Kdz. Ereğli Belediye Meclis üyeliği için bize söylenen 3 tane yerine 2 tane isim verilmesi. Halil Posbıyık arkadaşımız, yıllardır tanıdığımız isim. “İlk 15 içinde 2 tane isim verebilirim. Bunları da ben belirlerim” dedi. Biz sıralamayı sorduğumuzda “Ben size sırayı söyliycem” dedi. Sıraya da takılmadık, ilk 15 içerisinde her hangi bir yerde olmasına da takılmadık. Asıl bizi kıran olay “bu iki kişiyi de içinizden ben seçeceğim” demesidir. Bu siyasi bir nezaketsizliktir. Biz kendisine bu süreçte hiçbir isim önermedik, isimler konuşulmadı bile. “Partiyi yok sayıp içinizden ben alacağım demek” İYİ Parti’ye yapılmış hakarettir. Bunu ne il başkanı olarak benim nede partili arkadaşlarımızın kabul etmesi mümkün değildir. Hiç kimsenin partimizi “Siz zaten 300-400 oy alırsın” gibi küçümsemeye hakkı yoktur. Millet ister bir, ister 10 bin, isterse 50 bin oy verir. Bizim milletimiz kendisine en yakın gördüğü kişiye verecektir. Oy milletimizin kendi vicdanıdır. Bizim hiç kimseye isim üzerinde bir pazarlığımız olmamıştır. Bu iş birliğinin kesinleşmemesine sebep bizim içimizden kişiyi “ben seçerim” demesi ittifakın bozulmasına sebeptir. Bu durum gerçekleşince kendi adayımızla yolumuza devam edelim istedik. Bazı arkadaşlarımız değişik isimler önerdi. Bu isimler içerisinde en çok kamuoyunda istenen, her kesimin oyunu alabilecek Ali Kaya üzerinde mutabık kaldık. Ereğli halkı kavgadan bıkmış durumda. Gel bir yeni bir anlayış içerisinde İYİ belediyeciliği gel Ereğli’de gösterelim dedik. O’da bizi kırmadı, teklifimizi kabul etti. Huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum. Biz daha kurulalı bir yıl oldu. 5 kuruş hazine yardımı almadan kendi cebimizden harcayarak 5 milyon vatandaşımızın oyunu aldık. Bizim sorumluluğumuz bize oy veren halkımızı mahcup etmemek. Ereğli’de bu güne kadar Halil beyde dahil güzel iş yapan herkese teşekkür ediyoruz. Bu güne kadar yapılanın üzerine çok daha iyi şeyler yapalım. Biz Ereğli’de kavga istemiyoruz. Biz her partiye seçime girdikleri için başarılar diliyoruz. Kötü söz sahibine aittir. Bizim ağzımızdan hiç kimse için kötü bir söz duymayacaksınız. Kötü olanın her zaman karşısında oluruz. Bizim için şehrimiz önemlidir, daha güzel hizmetlerin yapılması önemlidir” dedi.
İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen’in parti rozeti takıp Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak açıkladığı Ali Kaya ise amacının Ereğli’ye hizmet etmek olduğunu vurguladı.
Ereğli’nin sosyal, kültürel, sanatsal ve ekonomik anlamda çöküntü yaşadığını belirten Kaya “Son 30 yılını Ereğli’de geçiren bir kardeşinizim. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler mezunuyum. 2005-2014 yılları arasında yönetim kurulunda yer aldım. Lider; insanları etkileyen ve sonucu etkileyen kişidir. Bende Ereğli’nin kaderini etkilemeye talibim. Benim için siyaset, şartlar ne olursa olsun makam ve mevki sahibi olmak değildir. Ereğli sosyal, kültürel, sanatsal anlamda geriye gitmekte. Bir çöküş yaşanmakta. Burada seçilmişlerin sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Bana göre Ereğli’nin toparlanması için önce il olmalıyız. Karabük’te 60, Bartın’da 40 bin civarında öğrenci var. Ereğli il olursa üniversitemiz olur. Ereğli’de ekonomik hareketliliği sağlamış oluruz. Biz Kdz. Ereğli’nin il olmasını savunuyoruz. Seçilirsek üretim odaklı projeler yapacağız. 18 Ocak 2018’de burada kasırga yaşandı. Bu bölgedeki esnafın sorunlarına kalıcı çözümler ve önlemler alacağız. Bozhane bölgesinde faaliyet yapan arkadaşların kendi malları gibi oturdukları, yasal sorunları olmayan bir düzlem oluşturacağız. Kemer ve Kırmacı bölgesinde vatandaşların rahat alışveriş yapabilmeleri için kapalı büyük bir pazaryeri projesi yapacağız. Her bölgede kapalı pazaryeri projeleri yapacağız. Denizcilik ve kabotaj bayramını aslına uygun bir şekilde kutlayacağız. Kentimiz mutlaka bir marina kazandıracağız. 
Kamusal alanlardan sahil yolu, Devrek Yolayrımı, Erdemir caddesinden otopark ücretlerini tamamen kaldıracağım. Yollar insanların kullanımına açık kamusal alanlardır. Otopark alanları hariç yollardan belediye para kazanmayacak. Vatandaşımızın soyulmasına izin vermeyeceğim. Şehrimizin sorunlarının en başında ulaşım geliyor. Bu trafik sorunun çözülmesi için yeni yollar üretilmesi gerekiyor. Bende bunun için çalışacağım” dedi.

Yorumlar

.

18 Şubat 2019 Pazartesi 01:05

.

Yorumlar