Binali Yıldırım’ı Akçakocada Melih Gökçek karşıladı

12 Ağustos 2019 Pazartesi 22:34

Binali Yıldırım’ı Akçakocada Melih Gökçek karşıladı

SON BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM KENDİSİNİ KARŞILAYAN ÇOCUKLARA BAYRAM HARÇLIĞI VERİRKEN TEREDDÜT ETTİ. YÜZ LİRA VERMEMEK İÇİN CEPLERİNİ KARIŞTIRDI.

BİNALİ YILDIRIM HARÇLIK VERİRKEN ZORLANDI

 Kurban Bayramı'nı geçirmek üzere Akçakoca'ya gelen Binali Yıldırım, kendisini çiçekle karşılayarak elini öpen çocuklara bozuk para vermek için ceplerini aradı. Çocukların elini öpmesi üzerine , bayram olduğunu hatırlayan Yıldırım, cebindeki elli liralar yerine bozuk para vermek için bir süre ceplerini karıştırdı. Bir kaç saniyeliğine eşiyle göz göze gelen Yıldırım'ın yardımına Düzce Milletvekili Fahri Çakır yetişti.

 

Çakır'ın imdada yetişerek vermek istediği paranın da elli lira olduğunu fark eden Binali Yıldırım, Çakır'ın yardım talebini geri çevirerek cebindeki elli liraları çocuklara takdim etti. 

SABAH SAATLERİNDE AKÇAKOCA'YA GELEN SON BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM VE EŞİNİ NEVİ-MELİH GÖKÇEK KARŞILADI

 

18 Temmkuz'da yaşadığımız sel felaketi sonrasında Akçakoca'nın daha da kötüye giden ekonomisini canlandırmak ve yaraları sarmak amacıyla Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tarafından sosyal medyada başlatılan #HaydeAkcakocaya kampanyasına olumlu cevap vererek Kurban Bayramı'nı geçirmek üzere ilçemize teşrif eden Binali Yıldırım ve eşini Nevin-Melih Gökçek çifti Melenağzı Köyü'nde bulunan yazlıklarında ağırladı.

Sabah kahvaltısının ardından siyasi zirve toplantısına dönüşen sofrada, afet sonrası ilçenin sorunları ele alındı. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın bir dosya ile istirak ettiği toplantıda, belediyenin selde en çok zarar gören kurum olduğuna dikkat çekti. 

Binali Yıldırım, beraberindeki heyet ile Uğurlu ve Esmahanım köylerine geçerek zarar gören vatandaşlarla sohbet etti. Devletin yaraları sarmak adına her türlü çabayı göstereceğinden emin olunmasını isteyen Yıldırım, konuyla bizzat ilgileneceğini, vatandaşların içinin rahat olmasını istedi.

Yorumlar

ALAPLIDAKİ FINDIK FABRİKASINI ÖRGÜT MÜ YAKTI?

12 Ağustos 2019 Pazartesi 16:19

ALAPLIDAKİ FINDIK FABRİKASINI ÖRGÜT MÜ YAKTI?

 

Az önce bir örgüt tarafından yapılan açıklama doğruyu  mu anlatıyor ?

Fabrika sahibi elektrik kontağından yangının çıktığı yönünde görüş bildirirken ismi duyulmayan örgütün bu yangını üstlenmesi düşündürücü .. 

Örgütün YANGIN oyunu…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 6 Ağustos’ta Erçal Fındık fabrikasında çıkan yangını ismini duyurmak isteyen bir terör örgütünün üstelendiği iddia edildi. Örgütün yangını kendilerinin çıkarttığını ve eylemi üstlendikleri haberi örgüte yakın bir internet sitesinden duyururken, Fabrikada bilir kişi tarafından yapılan incelemede yangının elektrik kontağından çıktığı belirlendi.

Alaplı’da 6 Ağustos tarihinde Erçal Fındık fabrikasında yaşanan ve fabrikanın büyük bölümünün zarar gördüğü yangını ismi yeni duyulmaya başlayan bir terör örgütü tarafından çıkarıldığı iddia edildi. Yangını örgüt üyelerinin çıkarttığı iddiasını ise örgüte yakın bir internet haber sitesi duyurdu. Yangının çıkış sebebi ise İtfaiye ekipleri ve bilir kişi incelemesi sonucu elektrik kontağından çıktığı belirlendi.

 

Yorumlar

Posbıyık’a dinlen diyen gazeteciler ona yetişemedi !!

11 Ağustos 2019 Pazar 22:21

Posbıyık’a dinlen diyen gazeteciler ona yetişemedi !!

Seçimden önce yaşına dil uzatan gazeteciler Posbıyık’ın etrafında çöreklenmeye kalksada hızına yetişemediler !!!

Halkımızla bayramlaştık.

Birlik, beraberlik içerisinde, kırgınlıkların ve dargınlıkların unutulduğu sağlık dolu nice bayramlar diliyorum.

Kaymakam İsmail Çorumluoğlu Başkanlığındaki ilçe protokolüyle birlikte Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettik ve Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu’nun şahsında polislerimizin bayramını kutladık.

 

Kaymakam İsmail Çorumluoğlu Başkanlığındaki ilçe protokolüyle birlikte Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ettik ve komutan Erkan Bülbül’ün şahsında askerlerimizin bayramını kutladık.

 

Kurban Bayramı’nı hastanede geçirmek zorunda kalan hastalarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Tüm hastalarımıza şifa diliyor, bayramda görevi başındaki tüm çalışanlara şükranlarımı sunuyorum.

Bayramın ilk günü Huzurevi sakinlerimizi ziyaret ederek ellerini öptük, hayır dualarını aldık. Kendilerine sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Yorumlar

Erol Şahin’den Bayram Mesajı

11 Ağustos 2019 Pazar 19:20

Erol Şahin’den Bayram Mesajı

Yorumlar

MEHMET FATİH ÇAKIR’IN BAYRAM TEBRİĞİ

11 Ağustos 2019 Pazar 03:25

MEHMET FATİH ÇAKIR’IN BAYRAM TEBRİĞİ

MÜBAREK  KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CENAB-I HAK'DAN NİYAZ EDERİM.


MEHMET FATIH CAKIR
AK PARTİ KDZ EREĞLİ  İLÇE BAȘKANI 

 

BAYRAMLASMA PROGRAMIMIZ 12 AGUSTOS PAZARTESI (BAYRAMIN 2. GÜNÜ) SAAT 12.00'DE ILCE TESKILATINDA GERCEKLESTIRILECEKTIR.

Yorumlar