Bir genç daha kalp krizinden vefat etti

22 Mayıs 2020 Cuma 02:51

Bir genç daha kalp krizinden vefat etti

Çaylıoğlu'ndan bir genç, kalp krizinden vefat etti

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Çaylıoğlu köyünden bir genç, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Edinilen bilgilere göre, Çaylıoğlu köyünden Sezgin Sinan Durmaz; evinde geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Sezgin Sinan Durmaz, işi nedeniyle Karabük'te ikamet ediyordu. Saliha Durmaz'ın eşi, 1995 doğumlu Sezgin Sinan Durmaz, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hemen Karabük Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sezgin Sinan Durmaz, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

25 yaşında hayatını kaybeden gencin ölümü, ailesini, yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

Akgün Medya ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Yorumlar

CÖBEK DE OLDU..

21 Mayıs 2020 Perşembe 22:09

CÖBEK DE OLDU..

Zonguldak’ın Ereğli ilçe belediyesi önceki dönem belediye başkan yardımcısı İbrahim Cöbek’in Özel Echomar hastanesinde Anjiyo olduğu bildirildi.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özel Echomar Hastanesi Başhekimi Doktor Nevzat Çimenoğlu “Çocukluk ve okul arkadaşım, can dostum İbrahim Cöbek, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu, hastanemizde Doç.Dr.Mehmet Yaman tarafından başarılı bir anjiyo yapılarak sağlığına kavuşmuştur”

Yorumlar

Türkiye'de Coronavirüs de son durum .

22 Mayıs 2020 Cuma 19:30

Türkiye'de Coronavirüs de son durum .

22 MAYIS CUMA 2020 TÜRKİYE KORONA TABLOSU!

Bakan Koca tarafından dün yapılan açıklama şöyleydi; "Yeni vaka sayımızda beklenen düzeyde bir düşüş gerçekleşti.

Bazı verilerse, genel seyir içinde olağan değişkenlikler gösterdi. Koronavirüsün yayılmasına karşı verdiğimiz mücadelede evde kaldığımız günlerin rolü çok büyük. Yarın ve ertesi gün evde kalalım. "

Yorumlar

BUGÜN TÜRK'ÜN GÜCÜNÜN İSPATLANDIĞI BAŞKA BİR GÜN

21 Mayıs 2020 Perşembe 10:15

BUGÜN TÜRK'ÜN GÜCÜNÜN İSPATLANDIĞI BAŞKA BİR GÜN

BAŞAKŞEHİR ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ BUGÜN TÖRENLE AÇILIYOR.

Bugün törenle açılışı yapılacak Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde günlük asgari 7 bin hastaya hizmet verecek düzeyde tanı ve tedavi üniteleri olan acil servisleri, negatif basınçlı odaları, gerektiğinde acil yoğun bakım şartlarının sağlanabileceği 226 gözlem alanı, 725 poliklinik odası, 3'ü hibrit toplam 90 ameliyathanesi ile günlük 35 bin ayaktan hasta alabilecek ve ayrıca burada 500 özellikli ameliyat da yapılabilecek.

789 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulu ve 1 milyon 21 bin metrekare kapalı alana sahip Hastane, 2 bin 68 sismik izolatör ile depreme dayanaklı olarak inşa edildi.

3 heliportu bulunan, 10 bloktan oluşan, 456'sı yoğun bakım yatağı olmak üzere 2 bin 682 yatak kapasitesine sahip hastanede, 30 bin metrekare kapalı alan içinde erişkin, çocuk, travma ve kadın doğum acil servisleri bulunuyor.

Çocuk ve erişkinler için 107 branşta hizmet verecek hastanede en gelişmiş tıbbi cihaz ve donanımlarla ileri düzeyde tanı ve tedavi imkanı sunulacak.

Ülkemize hayırlı olsun.

Yorumlar

O YAKMAKTAN BIKMADI İTFAİYE SÖNDÜRMEKTEN BIKTI

20 Mayıs 2020 Çarşamba 21:20

O YAKMAKTAN BIKMADI İTFAİYE SÖNDÜRMEKTEN BIKTI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Abdi köyünde alkollü olduğu iddia edilen Muzaffer Ç. Evini 4. Kez yaktı. Köy halkının eve yaklaşmasına izin vermeyen Muzaffer Ç.'nin ateşe verdiği evde alevler yükseliyor.

Haber verilen Ereğli belediyesi itfaiye ekiplerinin köye ulaşması bekleniyor.

Olay ilçeye bağlı Abdi Köyü Minatlı mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre aldığı alkolün de etkisi ile daha önce 3 kez alevlere telsim eden Muzaffer Ç. Evini dördüncü kez yaktı.

 

Yangını gören köy halkı yangına müdahale etmek istedi. Köylülere izin vermeyen Muzaffer Ç. Evinini yanışını izlemeye başladı.

Köy halkı durumu Ereğli Belediyesi itfaiye ekiplerine bildirdi. Ekiplerin köye ulaşması bekleniyor. Dördüncü kez evini yakan Muzaffer Ç. Son olarak evini 17 Mayıs tarihinde yakmıştı.

Aradan geçen 3 gün içinde Muzaffer Ç. Evini dördüncü kez yaktı.

 

Yorumlar