Bir grup moderatöründen tarihi açıklama !!

11 Ağustos 2019 Pazar 01:24

Bir grup moderatöründen tarihi açıklama !!

Ah Çetin Abi Biz Sana Ne Dedik ?

Bugün tuhaf bir gündü neden mi ?

İyi niyetli bazı insanların başlarda iyi niyetle kurdukları ama her dakika ismini değiştirdikler sosyal paylaşım ortamındaki grup moderatörü İsyan bayrağını açtı ve Hayat gerçeğini yazılarına döktü ..

Biz bu gruba dedik ki ; “Öncelikle mücalenizin adı Ve hedefi yanlış”

Onlar ise bizim haberimize “Erdemir basın bildirisi“ diye iftira attılar ..

Biz “ Yıllardır biz Erdemir PLAJI halkındır diye bas bas bağırırken siz nerde idiniz” diye sorduk 

Onlar bizim halka gerçekleri anlatma ,haber verme hakkımızı elimizden engelleme maksadı ile engel koyarak sessiz kılmaya çabaladılar !

Biz bildiklerimizi ve grubun bize yaptıklarını her bir okuyanımıza duyurduk .

Adalet isteyen bir zümrenin basını susturmaya çalıştığını izah ettik ve sonuç ortada !!!

Bugün o büyük gün !!!

Akgün Medyanın yaptığı “Orası Erdemir Plajının değil ,hedefiniz yanlış “haberimiz için “Erdemir basın bildirisi “iftirası atan o grubun moderatörü çetin yılmaz bey bugün konu ile alakalı “aklım başıma geldi  anlamında Harika bir yazı paylaşmış bizde kendisine son yayınladığı yazıda sonuna kadar haklı olduğunu ve yanında olduğumuzu medyamız aracılığı vasıtası ile bildiriyoruz ..

Mektubun da Ne demiş ?

“Çok kızgınım. Ereğli adına ve Deniz bizim diyenler adına endişeleniyorum.

Ereğli Belediye Meclis Üyeleri ve Kent Konseyi '' Eski Erdemir Plajına yüzmeye gidiyoruz'' Çağırısı yaptı. Bizler ve gurup arkadaşlarımız hem sayfamızda paylaştık. 20 kişilik bir sayı ile oradaydık. Elif otel karşısında 10 Halk otobüsü bekliyor. 10 Adet servis arabası bekliyor . Ortada kimseler yok. Bu çağırıyı yapanların kendileri ve Eşleri gelse bin kişi ederdi.

Arkasında Belediye olan ,CHP ve 300 sivil toplum örgütünü temsil eden Kent KONSEYİ 50 kişiyle eylem yapılıyorsa bu kurumların hepisi kof içi boş kurumlar demektir. Belediyede iktidar olmak bazı şeylere yetmiyor. Hiç birşey bitimiş değil biz buradayız Bayram tatili sonrası bu larç durumu yeniden hep beraber sorgulayıp denizlerimize plajımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz...”

 

 

Yorumlar

Saygı Zeytincilik Erhan Saygıdan Bayram Tebriği

10 Ağustos 2019 Cumartesi 19:43

Saygı Zeytincilik Erhan Saygıdan Bayram Tebriği

Kurban Rabbimizden gelip yine ona gideceğimizi bizlere anlatan bir güzelliktir.

Bu güzelliği yaşamımıza yansıtmak dileğiyle, hayırlı bayramlar dilerim.

Yorumlar
  • Mahmut KURTOĞLU
    10 Ağustos 2019 Cumartesi 23:53

    Gercek zeytini bizimle buluşturan, kaliteli aynı zamanda uygun fiyata satışını yapan Erhan Beye teşekkür ediyoruz. Bayramını tebrik ediyoruz.

  • Berke duygu
    10 Ağustos 2019 Cumartesi 23:49

    Sağolasın abicim seninde mübarek olsun

Alışverişinizi bu saate kadar yapamadıysanız korkmayın !!

10 Ağustos 2019 Cumartesi 22:06

Alışverişinizi bu saate kadar yapamadıysanız korkmayın !!

Bugünden itibaren arife gecesi 01'e kadar açık


Karadeniz Ereğli’de, Müftü Mahallesi Yüzbaşı İzzet Dura Sokak’ta hizmet veren Yazıcıoğlu Butik, Kurban Bayramı dolayısıyla arife günü de dahil bu geceden itibaren saat 01.00’e kadar hizmet verecek.

İlçede kadın giyiminin öncü mağazası olan Yazıcıoğlu Butik, Kurban Bayramı öncesinde müşterilerine daha uzun süre hizmet verebilmek adına çalışma süresini uzattı.

Yazıcıoğlu Butik’in sahibi Büşra Yazıcıoğlu, bu geceden itibaren arife gecesi saat 01.00’e kadar mağazalarının açık olacağını bildirdi.

Büşra Yazıcıoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla da bir kutlama mesajı yayınladı. Yazıcıoğlu mesajında; "Kurban Bayramının ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni eder, İslam alemin mübarek Kurban Bayramı'nı kutlarım. Yeni sezon ürünlerimiz ve sürpriz indirimlerimiz ile bu geceden itibaren arife gecesi saat 01.00’e kadar hizmet vereceğiz.

Her zaman olduğu gibi mübarek Kurban Bayramı öncesi siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyacağız." dedi.

Yorumlar

ŞEHİR MEZARLIĞINDA MEVLİT OKUTULDU

10 Ağustos 2019 Cumartesi 18:58

ŞEHİR MEZARLIĞINDA MEVLİT OKUTULDU

POSBIYIK: KIRGINLIKLAR, DARGINLIKLAR BİTSİN

 

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından şehir mezarlığında Mevlid-i Şerif okutuldu. Arife günü mezarlığa akın eden binlerce vatandaşa Başkan Halil Posbıyık kavurma ikram etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından şehir mezarlığında Kurban Bayramı arifesinde geleneksel olarak Mevlid-i Şerif okutuldu, kabir ziyaretleri için gelen vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Öğle namazına müteakip şehir mezarlığında gerçekleştirilen mevlit programına akın eden binlerce vatandaş, yakınlarının kabirleri başında dua ederek mezarlıkların bakımını yaptı.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık ailesiyle birlikte programa katılırken siyasi parti temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcıları, bazı belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş mevlit programına iştirak etti.

Din görevlileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından birlikte dua edildi.

POSBIYIK: KIRGINLIKLAR, DARGINLIKLAR BİTSİN

Belediye Başkanı Halil Posbıyık,vatandaşların bayramını kutladı. ‘Kırgınlıkları, dargınlıkları bitirelim’ diyen Posbıyık şunları söyledi:

Bayram arifesinde ebediyete intikal etmiş büyüklerimizin, küçüklerimizin mezarlarında Fatiha okumak için bir araya geldik. Ereğli’mizin çok değerli hoca ve hafızlarına verdikleri Kur’an ziyafeti için teşekkür ediyorum. Allah hepinize sağlık, sıhhat versin. Geçmişlerimize rahmet diliyorum. Kurban Bayramınız hayırlı, güzel geçsin. Çoluk çocuğunuzla, evlatlarınızla hep beraber mutlu bayramlar diliyorum.

Dargınlıklar, kırgınlıklar bitsin. Ülkenin birliği ve beraberliği için hep kardeşiz. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan, siyasi görüş ayrımı yapmadan hep beraber bir olalım, el ele verelim, gönül gönüle verelim Ereğli’mizi, ülkemizi, devletimizi büyütmek için birlikte gayret gösterelim.

Programın ardından vatandaşlara Başkan Posbıyık tarafından kavurma ikram edildi. Şehir mezarlığındaki programın ardından Belediye Başkan Yardımcıları mahalle mezarlıklarındaki mevlit programlarına katıldılar.

Yorumlar

Bayram da Plaj da Olalım !

9 Ağustos 2019 Cuma 18:50

Bayram da Plaj da Olalım !

Yorumlar