Birde benden dinleyin Aday kim olursa Başarı gelir

8 Kasım 2018 Perşembe 21:44

Birde benden dinleyin Aday kim olursa Başarı gelir

Ak Saçlı Adam Gözün’den “Ak Parti’nin Adayı, Ereğli’nin Fatih’i”

Yerel seçimlerin start almasıyla aday adaylığı başvuruları başladı.

Ak Partide heyacan yeniden ivme kazandı.

Biz bu yazı dizimizde Ak Parti’nin Adayı mevcut ilçe Başkanı Fatih Çakır’ı kaleme alacağız.

Malumunuz Fatih Çakır’ı tanımayanınız yoktur. Ereğli’ye siyaseten bir ivme kazandırdı.

Sağcısından solcusundan, gencinden yaşlısından kentlisinden köylüsünden herkesin yakınen tanıdığı Fatih Çakır ismi bugünlerde biraz daha dillendirilmeye başlandı.Tabi aday adayları bu duruma biraz bozulmuş olabilir.Ama biz inanıyoruz ki aday adayları bile aslında içten içe Fatih Çakır’ın olmasını istiyor. Ak Parti kurmaylarının yerine olsam hiç düşünmeden Ereğli’de Çakır ile yola devam derim. Çünkü Ereğli ile ilgili her türlü sorunu ve sıkıntıyı bilen Fatih Çakır milletvekillerinin de bölgenin de elini kuvvetlendirecektir.

Öyle ki Fatih Çakır’ın aday gösterilmesi her kesimden olumlu karşılanacaktır ve biz inanıyoruz ki Ak Parti’nin oylarını dahi arttırabilecektir.Şimdi dilerseniz kısa kısa hatırlatmalarla Fatih Çakır’ın neden aday yapılmasını sıralayalım;İlk önce teşkilatın hamuruyla yoğrulmuş birisi olarak teşkilat kanadında büyük bir heyecan uyandıracaktır.

Önceki dönem Parti’nin ileri gelenleri ile arasındaki bağ kuvvetli olduğu için geçmişten günümüze tüm Ak Kadroları peşinde sürükleyecektir.İlçe başkanlığı süresince herkes tarafından tanınır ve saygı görülür bir profil çizmiştir.

Sorunları çok iyi bildiği için ve Ereğli’ye çok büyük katkısı olacaktır. Genç ve heyecanlı olması ise seçim süresince sarf edeceği enerjiye bir hayli yetecektir.Sürekli köy ve beldelerle bağlantısı olan çakır köy tabanlı bir çok kişiyi etkileyebilecek düzeydedir.

Spor, sanat ve kültür camiasının büyük destek vereceği bir aday olacaktır. Öyle ki çoğu İnsan tarafından Güleç yüzlü Başkan olarak tanınması Gönüller’e girebilmiş olmanın en büyük kanıtıdır.

Tevazu oluşu,samimi oluşu, sadakatli oluşu ise Fatih Çakır’ı aranan adam konumuna getirmiştir.Her yerde her koşulda ise önceliğinin Ereğli olması büyük bir taktir toplamıştır, hatta Başın düşerse dara Fatih Çakır’ı ara sloganı bile neredeyse tüm Ereğli’de konuşulmaya başlanmış.Tüm bu özellikler Fatih Çakır’ı aday yapmak için yeter sebeplerdir.Bunun gibi size milyonlarca örnek verebiliriz.

Ben Ak Parti kurmaylarının yerine olsam hatta aday adayı olsam dahi Fatih Çakır’ın aday olması için uğraşırım.İnan ki aday olursa Ak Parti belediyeciliği Ereğli’de çok ciddi şekilde hissedilecektir. Önemli olan hizmetin gelmesi ya da getirilebilmesi ise önemli olan Ak Parti’nin oylarının arttırılması ise macera aramaya hiç gerek yok Ereğli’yi bu çıkmazlardan çıkarsa çıkarsa Ereğli’nin Fatih’i çıkartır. Biz söyleyelim biz yazalım da üstümüzdeki vebali atalım. Sonrası mı “taktir-i İlahi “... Selametle

 Yeni ve gizli köşe yazarınız Ak. SAÇLI 

Yorumlar
  • Asıl gerçekçi cemil çerçi
    9 Kasım 2018 Cuma 00:33

    Gerçekçi denilen bit sen ne gerçekçisisi . bildiğin bitsin len sen .. Sen kimin yamakısın yalak

  • Gerçekci
    8 Kasım 2018 Perşembe 23:55

    Senide yaveri yapar artık, Aç Tavuk kendini Buğday ambarında görürmüş...