DEMİRTAŞ VE ÇAKIR SIKINTILI GÜNLERDE BİLE HARİKALAR PEŞİNDE

27 Haziran 2020 Cumartesi 11:03

DEMİRTAŞ VE ÇAKIR SIKINTILI GÜNLERDE BİLE HARİKALAR PEŞİNDE

DURMAK YOK YOLA DEVAM.. GÜLÜÇ’ÜMÜZE 400 TON SICAK ASFALT ÇALIŞMASI

Ulaşıma büyük yatırımlar yapmaya devam ediyoruz.

Gülüç Belediyesi olarak Çengel mahallesi ,Şehit Halis Çınar caddesi ,14 Katlar mevkisine sıcak asfalt dökme çalışması başlattık.

Sürücülerin sıkıntı yaşadığı mevkiye 400 ton asfalt döküldü.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ve Meclis üyelerim ile birlikte çalışmayı yerinde inceledik. Gülüç halkı, her şeyin en iyisini hak ediyor.

Ben ve ekibim, bu doğrultuda mesai harcıyoruz.

Bu kapsamda desteklerini esirgemeyen Milletvekillerimize , İlçe Başkanım Sayın Fatih Çakır’a ve parti teşkilatlarımıza beldem adına teşekkür ediyorum.

 

#gülüçbelediyesi

Yorumlar

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ, MODERN ‘HALK KAFE’ YAPIYOR

25 Haziran 2020 Perşembe 22:32

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ, MODERN ‘HALK KAFE’ YAPIYOR

POSBIYIK: ÇAY 1 LİRA OLACAK ‘HALK KAFE’ YAZ, KIŞ HİZMET VERECEK

Kdz. Ereğli Belediyesi eski su ürünleri bölgesinde modern tarzda, ucuz ve kaliteli hizmet verecek ‘Halk Kafe’ yapıyor. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “Belediye olarak işleteceğimiz Halk Kafe’de çay 1 lira olacak. Yaz, kış halkımıza hizmet verecek, diğer kafelere de örnek olacak” dedi.

 

Kdz. Ereğli Belediyesi, eski su ürünleri bölgesinde halka ucuz ve kaliteli hizmet verecek modern tarzda kafe çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, çayın 1 liradan satılacağı ve diğer kafelere de örnek olacağını söylediği kafeye ‘Halk Kafe’ adını verdiklerini söyledi.

Başkan Halil Posbıyık, beraberinde başkan yardımcıları ve ilgili daire müdürleriyle çalışmaları yerinde inceledi, brifing aldı. Yaz ayları bitmeden çalışmaların tamamlanması talimatını veren Başkan Posbıyık, Ereğli halkına modern tarzda, ucuz ve kaliteli bir mekan kazandıracaklarını söyledi.

ÇAY 1 LİRA OLACAK”

‘Halk Kafe’de çayın 1 liradan satılacağını ve Belediye olarak işleteceklerini açıklayan Başkan Posbıyık, şunları söyledi; “Öncelikle Su Ürünleri lafını kaldırıyoruz buraya ‘Halk Kafe’ adını veriyoruz. Burası halkın kafesi olacak. Kdz. Ereğli halkının ve çevreden gelen misafirlerimizin en beğendiği mekan.

Denize sıfır çok güzel bir mekan. Modern bir proje yaptık. Titizlikle hazırlanan bu projeyi yaklaşık 2 milyon civarında ihaleye çıkardık. Sözleşme bitim tarihi Eylül 10. Ancak müteahhit daha önce bitirebilir. En yakın zamanda halkımıza yeni ürünlerle, yeni içecek malzemeleriyle çayın da 1 liradan satılacağı, modern bir şekilde sunumda bulunacağız.

-DİĞER KAFELERE ÖRNEK OLACAK

- Halk Kafe sadece Ereğli halkına hizmet açısından değil, aynı zamanda çevredeki kafelere de örnek olacak, yenileşmeye gitmelerini sağlayacak. Buraya çok modern bir kafe yapıyoruz. İnşallah halkımızla birlikte açılışımızı yapacağız, birlikte çayımızı içeceğiz. İşletmeciliğini Belediye yapacak.

Personelimiz çalışacak. Çay ocakları ve yeme içme bölümünde de belediye elemanları hizmet edecek. Halkımıza ucuz çay ikram edeceğiz. Bundan evvelki fiyatların aynısı olacak. Projemizi kışın da kullanabileceğimiz şekilde hazırladık. Açıp, kapanan cam mekanlar olacak.

Manzarayı kesmeyecek şekilde proje hazırlandı. Yaz, kış burada hizmet devam edecek. Halkımıza şimdiden hayırlı olsun.”

Yorumlar

İlçe başkanları istişare için bir araya geldi

24 Haziran 2020 Çarşamba 19:10

İlçe başkanları istişare için bir araya geldi

Karadeniz Ereğli’de siyasi parti ilçe başkanlarının aylık olağan istişare toplantısında bir araya geldiği bildirildi.

Karadeniz Ereğli’de, siyasi partilerin ilçe başkanları, aylık olağan istişare yemeğinde bir araya gelerek ilçenin güncel konularında değerlendirmelerde bulundu.

Yemekte, ilçe gündeminde bulunan çeşitli sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişi gerçekleştirildi.

Yemeğe AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, İYİ Parti İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu katıldı.

Siyasi partilerin aylık olağan toplantılarının bundan sonra da düzenli olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

Yorumlar
 • zeyrek
  25 Haziran 2020 Perşembe 15:46

  https://hareket67.com/chpde-trabzon-lobisi-ve-feto-sessizligi/

Posbıyık Yeni Gelen Vali Beyi Ziyaret Etti

24 Haziran 2020 Çarşamba 16:48

Posbıyık Yeni Gelen Vali Beyi Ziyaret Etti

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık sosyal medya hesabında şu paylaşımı yaptı:

Zonguldak Valiliği görevine yeni atanan Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledik.

Kentimiz gündemindeki konular, projeler ile ilgili fikir alış verişinde bulunduk.

İşbirliği içerisinde bölgemizde güzel hizmetlere imza atacağımızı umuyor, kendisine görevinde başarılar diliyorum.

Yorumlar
 • zeyrek
  25 Haziran 2020 Perşembe 15:45

  yörükoğlu hoşgeldin.

EREĞLİ MİLLETVEKİLİNİ ARIYOR !!

23 Haziran 2020 Salı 12:38

EREĞLİ MİLLETVEKİLİNİ ARIYOR !!

6 AY ARA İLE GELDİĞİ İKİ MİTİNG'TEDE KDZ EREĞLİ'NİN MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN SAYIN CUMHURBASKANI'MIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİRMEYEN 3 MİLLETVEKİLİMİZİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ..

Eğer bu 3 MİLLETVEKİLİMİZ Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın vermiş olduğu sözleri yerine getiremiyorlarsa ASLINI bu verilen vaattleri ve  sözleri yerine getirmek üzere göreve davet ediyoruz .

KDZ EREĞLİ' halkı her iki  miting'de de Cumhurbaskanı'mıza yakışır kalabalığı ve desteği özveri ile vermiştir .

 

 

Ayrıntılar Akşama...

Etiketler:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ,

Yorumlar
 • keser döner verilecek oylar sandıktan döner
  24 Haziran 2020 Çarşamba 19:09

  hani ne oldu pevrul kavlak tv önünde cumhurbaşkanımız beni aradı oypa personeli kadroya alınacak sözleri ve diger siyasetcilerin ve oy alma pahasına verilen sözler 3 defadır oynanan insanlar gururları aileleri ve onların umutları ne bu millet vekilleri burdan oy alır nede posbıyık insanlar akıllandı bu ilçede akparti bitmiştir kim aday olursa olsun oy alamaz.hiç kimse oypa personelini ve ereğli halkıyla oynayamaz sandıkta herkes verecegi cevabı bilir.