DEVLETİN KARŞISINDA OLANLA TOPLANTI YAPANLARA NE DENİR ?

13 Ağustos 2019 Salı 23:16

DEVLETİN KARŞISINDA OLANLA TOPLANTI YAPANLARA NE DENİR ?

Bir tane medya maymunu var enternasyonel çalışan ..

Hem Ereğli’ye hem de Alaplıya karışan,karıştırmaya çalışan ama Gülüçten kapıdan kovulan ..

Şahsiyetsiz Ve onursuz biri .

 

Alaplıdan Ereğli siyasetine karışmaya çalışan ama bu zamana kadar tuttuğu hiç bir kişiyi kazandıramayan yalandan kolpa bu adam..

Donundan Kalemine kadar icra olduğu için ucuz cep telefonundan Ereğli halkına avanta derdine düşüp laf sokan bu medya maymununun cam kafede Ereğlili iş adamlarına tezgah kurup para tokatlama kurguları yaptığı şahitler huzurunda beyinlerde kayıtlıdır ..

 

Şahit mi arıyorsunuz ?

tabiki oda var hemde adam gibi adam alnı KURU BAŞKAN ..

 

Bu şahıs daha düne kadar kendi halinde yazılar yazan ,orta halli bir kişi iken bir anda insanlara özellikle makam sahibi insanlara oyun kuran kişi durumuna düştü.

Hatta bir dönem bizim yazdığımız yazıları kendilerine kanıt sayıp makama haber yollayıp harçlık istediğinin de şahitleri vardır Hemde DEMİR gibi...

Birlikte çalıştığı kişilere tehditle “ya para verir yada görürsün “dedi ama ne hikmetse hep kendi gördü annesinin yorganını..

Biz konuyu araştırmaya başladığımızda asıl bu alemin en büyük şantajcılığı ,kumpascılığı ,defineciliği, seri numarası alınmış para ile pusu atan kişi olarak adı sokaklarda geçen kişiyle gezdiği bilgisine ulaştık..

Vah vah vah ..

Adam yaşlandıkça azdı mı ne ?

Andropozun arkasına sığınabilir mi ki ?

Ama ne yapsın değil mi andropoz bu ?

Gerçi andropoz erkeklerin yaşadığı bir fiziksel ve bedensel durumdu değil mi pardon unuttum !

Zonguldak ve bölgesindeki yerlerde şantajla ,kumpaslar beslenen bu şahıslar iş adamları hakkında bilgi toplayıp yalan yanlış yazarak gel gel yapıyor hatta Ortada duran bir belediyeye de  başka gazetecilerin eski yazıları ile gönderme yapıp sonra anlaşmak için aracı sokan bu zat kapının kolunu alıyor.

Zonguldaklı kumpasçı gazeteci ile istişarede olan Ve şu an bir define avcısı ile el ele veren bu renkli kartı elinden alınmış şahsiyetsiz kişi kim acaba ?

Bildiniz mi ?

Yorumlar

Namusu ile Kazananla Kalemini Satan Haramzade bir olur mu?

8 Ağustos 2019 Perşembe 23:08

Namusu ile Kazananla Kalemini Satan Haramzade bir olur mu?

Türk olmayan Haysiyetsiz yazar bakalım sonun nereye kadar?

Önüne gelene sarhoş sarhoş yazıyor ,canlı canlı yalanlar eşliliğinde hakaret ediyorsun peki neden sonra korkup aileni aratıyor canım kadını bu ahlaksızlığına alet ediyorsun be haysiyetsiz şövanist yazar ?
 
Devletten sıra gelmeyecek inşallah !!

Çok şükür devlet var başımızda bize kalmadan sana hakkını kısa zamanda verecektir  .

 

Her söylediğin yalanları ,iftiraları ,hakaretleri milleti yuttu  sanıyorsun .

Ve her yeni doğan  güne daha bir saldırgan başlıyorsun ..

Kayıtların  tutulduğunu bilmiyor sanıp insanları keriz sanıyor;

Çok rahat avanta istiyor Ve cam kafelerde adam KURU‘ yu çağırıp iş adamları hakkında Bilgi toplamaya çalışıyorsun ..

Sen kimsin ?

Devlet Denetleme Kurulu Müfettişi mi?

Sorsalar haksızlık la savaşıyorum dersin 15000 mangırı alınca dut yemiş bülbüle dönüyorsun yalancı mı yalancı şövanist yazar?

Bu sefer  hanımın yalvarsada kurtaramayacak seni devlet’ten , haddini çoktan aştın aldığın paralar ,dekontlar tehdit ederken ki şahitler gözü karartmış yekten ..

E başa gelen çekilir be şövanist koçum ,canlı canlı anırmak sadece hayvanlara mı mahsus sanıyorsun bakarsın seni de kelepçeli anırırken görmek bizlere nasip olur..

Ağzından çıkan lafa pişman olup korkan şerefsizdir ,Kadınının arkasına saklanIP elalemin erkeğini aratıp af dileyen şerefsiz oğlu şerefsizdir !

Oyunlarınız ve kumpaslarınız artık  delilli hadi kurtarsın bakalım sizi şimdi senin gibi eski ünlü p.... film yıldızı Zerrin Egeli ...

 

Anladık Sen herkesi kendin sanıyorsun Ve  işadamlarından avanta alma Peşine koşuyor çetelerle Yanyana yol alıyorsun.

Ama herkesi kendin sanma !!

Haram la ve Avanta ile beslendin ve besledin masum yavrularını diye helal süt emenlere iftira atma !!

Unutma kimileri keser sapı ile helal para kazanır kimileride senin gibi kalemini satarak yada kiralayarak !!!

Sen de alacaksın nasibini ve 

Merak etme sana ,oluşturduğunuz organize suç çetesine yakında bir sürprizim var !! 

 

Yorumlar
  • FUAT AKÇAY
    8 Ağustos 2019 Perşembe 22:13

    İftira atmak, şantaj yapmak çok büyük günahtır ayıptır şerefsizliktir. Hele ki bunu yapan tarafsız bilip güvendiğimiz inandığımız basın mensupları, tarafından yapılırsa cinayettir. Bunların cezasını bulması ve bunu bizim görmemiz adaletin tecellisi olacaktır. Buda bizi mutlu edecektir. Aksini düşünmek bile istemiyorum. Saygılarımla

Ereğli’mizden Oğuz Serin Adında Bir Yıldız Çıktı !

4 Ağustos 2019 Pazar 16:44

Ereğli’mizden Oğuz Serin Adında Bir Yıldız Çıktı !

Kdz Ereğli’mizin eski esnaflarından Oğuz Serin Sahnelerde boy göstermeye başladı!

Başrollerini Oğuz Serin’in oynadığı internet dizisi Karımın Akrabaları dizisinin çekimleri bitmek üzere !!!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Gökhan Aksunun üstlendiği dizinin yakında sinema filminin de çekileceği açıklandı.

İçimizden çıkan bu değere destek olalım !

Yorumlar
  • Kenan
    8 Ağustos 2019 Perşembe 23:08

    Basarılarının devamını dileriz

EREĞLİ, İNÖNÜ MAĞARASI’YLA GÜNDEM OLDU

2 Ağustos 2019 Cuma 21:57

EREĞLİ, İNÖNÜ MAĞARASI’YLA GÜNDEM OLDU

İnönü Mağarası’nda sürdürülen kazılarda ortaya çıkan bulgular büyük yankı yarattı. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli’yi en iyi şekilde tanıtarak turizm potansiyelini artıracaklarını söyledi.

 

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin katkılarıyla İlgili Bakanlık ve Müze Müdürlüğü’nün de onayıyla Bülent Ecevit Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nün Alacabük Köyü sınırları içinde yer alan İnönü Mağarası’nda sürdürdükleri kazı çalışmalarında ilçe tarihinin 6 bin 500 yıla uzandığını gösteren yeni bulgulara rastlanması yerel ve ulusal medyada yer alan haberlerle gündem oldu.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın İnönü Mağarası Kazıları Bilimsel Başkanı Bülent Ecevit Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Hamza Ekmen ile birlikte mağarada gerçekleştirdikleri tanıtım toplantısının ardından Kdz. Ereğli, 6 bin 500 yıllık tarihiyle bir çok yerel, bölgesel ve ulusal basında yer aldı.

Gazete ve televizyonlar Karadeniz tarihini yakından ilgilendiren bu gelişmeyi izleyici ve okurlarına duyurdu.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli’ye gelen Ankara TRT Haber ekibinin sorularını yanıtladı. TRT Haber’de yayınlanan demecinde İnönü Mağarası’nda elde edilen bulguların Karadeniz tarihinin yeniden yazılmasında önemli etkileri olacağını söyledi. 

Posbıyık, Mitolojik tarihiyle Türkiye’nin ve Dünya’nın önemli kentlerinden biri olan Ereğli’yi en iyi şekilde tanıtarak turizm potansiyelini artıracaklarını söyledi.

Yorumlar

Ereğlinin Çakır’ı Türk Kızılay vasıtası ile Ciğer’den girdi

31 Temmuz 2019 Çarşamba 15:43

Ereğlinin Çakır’ı Türk Kızılay vasıtası ile Ciğer’den girdi

Karadeniz Ereğli Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır bu yılki Kurban vekaletini Türk Kızılayı Karadeniz ereğli şubesine verdi..

 

Karadeniz Ereğli Türk Kızılay şubesi başkanı Yaşar ciğer Ak Parti İlçe Başkanı sayın Fatih Çakır'ın kurban vekaletini Türk Kızılayı Karadeniz ereğli şubesine vermiş olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi .

Ak Parti ilçe başkanı Çakır Karadeniz ereğli Türk Kızılayı'nın Ereğli'de Güzel hizmetler yapabilmesi adına her türlü desteği vereceğini belirtti.

Yorumlar