Değerli İş Adamı Uğur Kumkaya’nın mevlid duyurusu

12 Mart 2019 Salı 14:46

Değerli İş Adamı Uğur Kumkaya’nın mevlid duyurusu

Değerli iş adamlarından Uğur Kumkaya’nın yarın akşam namazında Kenan pestilci camiinde Mevlüdü vardır. Sevenlerini ve dostlarını bekliyoruz ...

Yorumlar

Gökhan Demirtaş’tan Baş Sağlığı Mesajı

6 Mart 2019 Çarşamba 12:02

Gökhan Demirtaş’tan Baş Sağlığı Mesajı

SİNAN ERYÜREK VEFAT ETMİŞTİR.

Beldemiz Bekyeri mahallesi sakinlerinden, eski Gülüç Belediye Başkanı merhum İbrahim HASÇELİK'in damadı, Selçuk, Serap ve Sinem ERYÜREK'in babaları, Gülüç merkez mahallesi muhtarı Recep HASÇELİK ve Adem HASÇELİK'in enişteleri, Hava ERYÜREK'in eşi Sinan ERYÜREK vefat etmiştir.

Cenazesi bügün Gülüç Site Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Gülüç Belde mezarlığında toprağa verilecektir.
Belediye Başkanımız sayın Gökhan DEMİRTAŞ merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diler.

Yorumlar

Asuman Anneyi Kaybettik..

22 Şubat 2019 Cuma 21:11

Asuman Anneyi Kaybettik..

Teyzem Mekanın Cennet Olsun .. Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, önceki dönem Kdz. Ereğli CHP İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı Şerif Sertan Ocakcı’nın annesi Asuman Ocakcı hayata gözlerini yumdu.

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Asuman Ocakcı (78), geçtiğimiz hafta rahatsızlanarak Ereğli devlet Hastanesine kaldırıldı. Anne Ocakcı, alındığı yoğun bakımda ise bu kez kalp krizi geçirerek, durumu daha da ağırlaştı. Asuman Ocakcı tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

CENAZESİ:

Merhume Asuman Ocakcı’nın cenazesi 23 Şubat Cumartesi günü Bozhane Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kestaneci Mezarlığında sonsuzluğa uğurlanacak.

Manşet 67 olarak merhum Asuman Ocakcı’ya Allah’tan rahmet, öncelikle eski CHP İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı başta olmak üzere dost ve akrabalarına baş sağlığı, sabırlar dileriz.

Yorumlar

Zafer sucu babasını kaybetti

18 Şubat 2019 Pazartesi 21:39

Zafer sucu babasını kaybetti

İş Adamı Zafer Sucu babasını kaybetti

 
İş Adamı Zafer Sucu babasını kaybetti
 
Kdz. Ereğli’nin sevilen iş adamlarından, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı eski yönetim kurulu üyelerinden Zafer Sucu’nun babası Kemal Sucu hakka yürüdü.

- Kdz. Ereğli’nin sevilen iş adamlarından Zafer Sucu’nun babası Kemal Sucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Üç çocuk babası olan Kemal sucu için yarın (19 Şubat 2019 Salı günü) öğle namazı sonrası Kastamonu İli Araç İlçesi Veznedar Camii’nde cenaze töreni düzenlenecek.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Yorumlar

Gökhan Demirtaştan taziye

18 Şubat 2019 Pazartesi 14:54

Gökhan Demirtaştan taziye

BELDEMİZDE CENAZE Beldemiz Örencik sakinlerinden Murat ve Aydın Yavuz'un annesi, Mustafa, Sevim Yavuz, Nevin Koç ve Sevinç Şahin'in ablaları, Hüseyin Yavuz'un eşi Ayşegül Yavuz vefat etmiştir.

BELDEMİZDE CENAZE

Cenazesi bugün Gülüç Merkez camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Gülüç belde mezarlığında toprağa verilecektir.
Belediye Başkanımız Gökhan DEMİRTAŞ merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diler.

Yorumlar