Demirtaş Başol ve Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı

8 Nisan 2019 Pazartesi 13:57

Demirtaş Başol ve Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, belediye ve il genel meclisi üyeleri İlçe seçim kurulundan mazbatalarını aldı.

AK Parti'de seçilen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Kdz. Ereğli, Gülüç ve Ormanlı Belediye meclis üyeleri ile il genel meclisi üyeleri AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, yönetim kurulu üyeleri ve belde başkanları ile birlikte ilçe seçim kuruluna giderek mazbatalarını aldı. AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır yaptığı açıklamada seçim döneminde emeği geçen herkese teşekkür etti. Çakır konuşmasında, “İlçe meclis üyelerimiz, belde meclis üyelerimiz, belde belediye başkanlarımız ve il genel meclis üyelerimiz ile birlikte mazbataları aldık. Öncelikle bu seçimin beldelerimize, Ereğli’mize ve Zonguldak’ımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Bundan sonra ki Ereğli’ye katkı vermeye devam edeceğiz. Bu birlik ve beraberlik ile birlikte daha güzel günlere Ereğli’ye güzel günlere taşıyacağımıza inanıyorum. Emeği geçen herkese Kadın Kollarına, gençlik kollarına gönüllülere varıncaya kadar, çok değerli Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Saadet Oruç hanımefendiye, il başkanımıza, milletvekillerimize, Ereğli’ye onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, bu seçim döneminde bizleri yalnız bırakmayan ve verdiği katkılardan dolayı Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayım Erol Şahin’e teşekkür ediyoruz teşkilatımız adına.” AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin ise yaptığı açıklamada, “ Gönül isterdi ki bütün kadrolarımız mazbatalarını bugün alsın isterdik. Ama maalesef gerçekleşen halkımızın teveccühü idi. Kazanan tüm başkanlara ve tüm belediye meclis üyelerini, il genel meclis üyelerini tebrik ediyorum. Allah onlara Kdz. Ereğli için güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Ben Erol Şahin olarak katkı sunmaya devam edeceğim”

Yorumlar

Ali Bektaş makamı devir aldı...

6 Nisan 2019 Cumartesi 13:55

Ali Bektaş makamı devir aldı...

31 Mart seçimlerinde yüzde 40’la seçimi kazanarak belediye başkanı seçilen AK Parti Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş makamı devir aldı.

Zonguldak’ın Kozlu İlçesi AK Parti Belediye Başkanı Ali Bektaş 31 Mart seçimlerinde 9 bin 117 oy alarak tekrar başkan olan Ali Bektaş başkanlık koltuğuna oturdu. Coşkulu kalabalıkla karşılanan başkan Bektaş, herkesle tek tek kucaklaşarak tebrikleri kabul etti. 
Makamda düzenlenen törene, Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Hamdi Uçar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören ve vatandaşlar katıldı. 
Kozlu Belediyesinde artık her şeyin çok farklı olacağını ifade eden Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, “Göreve başlayıp bismillah dediğim andan itibaren önce şunun bilinmesini istiyorum. Kozlu Belediyesinde artık herşey çok farklı olacak. Amacımız açıklık, şeffaflık ve disiplin olacak. Açıklıkdan bahsettiğimiz bundan sonra bu belediyede yapılan harcamaların hepsi internet sitemizde yayınlanacak. Bugünden itibaren bütün borçların listesi belediyemizin internet listesinde yer alacak. Yetimin hakkının yiyenin bir tek kuruşun bile hesabı verilecek. Bu çok önemli bizim iyi niyetle yaptığımız bir adamın duvarı yıkılıyor yapalım dediğimiz işler sonradan evrakını yetiştiremediğimiz için şaibeli gibi gözüküyor. Bundan sonra her iş Kanuna ve zamanına göre yapılacak. Bu belediyeden artık halkın takdiri olmadan hiç bir imar değişikliği geçmeyecek. Bundan yana en ufak bir sıkıntınız olmasın. Vatandaşın istemediği hiç bir imar değişikliği geçmeyecek. Bu belediye bundan sonra herkesin esas duruşa geçtiği saygın bir belediye olacak. Öyle bir kurumsallaştıracağız ki belediye çalışanı da herkes tarafından saygı görecek. Çünkü bir boşluk oluşmuş Ali Bektaş iyi niyetli, Ali Bektaş iyi adamdır ama iyi niyet başka bir şey. Ben gene iyi olacağım ama disiplin olacak. Biz yola çıktıklarımızı yolda katılanlara satmayacağız. Kimle yola çıktıysak onla beraber devam edeceğiz. Kandilden talimat alanlar bu belediyeye giremeyecek.

Yorumlar

EREĞLİDE MUHTAR SEÇİMLERİNDE DEĞİŞEN LER..

6 Nisan 2019 Cumartesi 10:30

EREĞLİDE MUHTAR SEÇİMLERİNDE DEĞİŞEN LER..

Ereğli'nin 5 mahallesi ve 34 köyünde muhtarlar değişti

Ereğli’de 31 Mart Yerel seçimlerinde 31 Mahalle de ve 93 köyde yeni muhtar olanlar belli oldu.

Yerel seçimlerde Belediye Başkan adaylığı, Belediye Meclis Adaylığı ve İl Genel Meclis adaylığında olduğu gibi merkez mahallelerde ve köylerde de muhtar adaylığı seçim heyecanı yaşandı. Yoğun geçen seçim çalışmalarının ardından muhtarlık seçimlerinde bazı köylerde muhtarlar yeniden seçilerek güven tazelerken bazı köylerde de yeni muhtarlar hizmet sözü verdi.
Edindiğimiz bilgilere göre, Ereğli’de Muhtar seçimleri de hareketli geçti. Yapılan muhtarlık seçimlerinde Ereğli’de iki kadın muhtar olmayı hak kazındı. Ereğli’nin Akarca Mahallesi’nde İlknur Güleri Tekin 2. kez, Ereğli’ye bağılı Asarlı Köyü’nde Cemile Durmuş muhtar olmanın sevincini yaşıyor.
Ereğli’nin 31 mahallesinden 5 mahallesin de muhtar değişti. Yapılan seçimde Topçalı Mahallesinde mevcut muhtar seçime girmez iken adaylar arasında yeni muhtar Hasan Aksoy oldu. Kestaneci, Elmatepe, Sülaymanlar ve Hamzafakılı mahallesi’nde de muhtar değişimi yaşanır iken, Ereğli’nin toplam 93 köylerinden, 34’ünde vatandaşlar muhtarlarını değiştirdi.

Yorumlar
 • Mehmet ARSLAN-
  11 Nisan 2019 Perşembe 22:03

  10 günü geçmesine rağmen daha hangi köylerin değiştiğini köylerini ve isimlerini haber yapabilecek gazeteci yokmu Allah aşkına

"5 Nisan Avukatlar Günü" düzenlenen törenle kutlandı.

5 Nisan 2019 Cuma 17:37

 "5 Nisan Avukatlar Günü" düzenlenen törenle kutlandı.

Avukatlar Günü kutlandı

Atatürk Anıtı'nda düzenlenen törende avukatlar saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından anıta çelenk bıraktı. Çelenk bırakma töreninin ardından Zonguldak Barosu Başkanı Av. İbrahim Kerem Ertem yaptığı açıklamada, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. 

Konuşmasına meslektaşlarının gününü kutlayarak başlayan Baro Başkanı Av. Özel Eroğlu, şunları söyledi: "Bugün bir anma değil dayanışma günüdür. Yaşam sorunları çözerek devam edilen bir serüvendir, yenilerinin çıkması da değişimin sonucudur. Bizde bu evrensel kurala tabiyiz. Çözülme aşamasında olanlar var çözümsüzlükler var hayat devam ediyor böylede olmaya devam edecek. Sözlerime bizim sorunumuz olan bir müjde ile başlamayı çok arzu ederdim baromuzun bina sorunu. TBB'nin tüm yöneticileri söz verdiler, birlikte açmayı arzu ettiklerini ifade ettiler. Bir sonraki avukatlar gününde sorunu çözmüş olmayı umut ediyorum. Öncelikle beş yıl içinde 123 bin olan avukat sayısının nüfus artış hızı ve ekonomik kalkınma ile orantısız biçimde beş yıl içinde 200 bine çıkacak olması, üniversite giriş sınavında 140 ne girenlerin hukuk fakültelerine kabulü sınırının 190 bin olarak genişletilmesi, mesleğe kabulde sınavın getirilmemesi, meslek alanımızın arabuluculuk, uzlaşma ve CMK avukatlığı, hukukçu olmayan yargıç, avukat olmayan savunucu, hukukçu olmayan bilirkişilik gibi uygulamalar mesleğimizin uygulama alanlarını daraltmıştır. Yargıya gelince liyakatin terk edilmesi ve kadrolaşmanın oluşturduğu FETÖ yapılanması nedeniyle oluşan sorunlar en fazla bizleri ilgilendirmekte ve yansımaktadır. Avukatlar hiçbir yerden hiçbir şekilde desteklenmemektedir. Örneğin bir grup memura 3600 gösterge getirilirken, beyaz eşyada otomobilde ÖTV ve KDV oranları düşürülürken yine iş adamlarına yatırım teşviki, girişimcilere kredi desteği, kobilere, çiftçilere geri ödemesiz kredi desteği vergi indirimi SSK prim muafiyeti uygulanırken bizim 1000 TL emekli maaşı ile geçinmeye mecbur bırakılan meslektaşlarımız için bu konuda da iyileştirme düşünülmelidir." 
Yorumlar

HALKIN DEDİĞİ OLDU POSBIYIK KOLTUĞUNA OTURDU

4 Nisan 2019 Perşembe 19:04

HALKIN DEDİĞİ OLDU POSBIYIK KOLTUĞUNA OTURDU

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ereğli’de yeniden Belediye Başkanı seçilen ve aldığı oy sayısı ile Ereğli’de tarih yazan Duayen ve Efsane Belediye Başkanı Halil Posbıyık, bugün ekibiyle birlikte İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan mazbatasını aldı.

Ereğli bugün tarihi günlerinden birini daha yaşadı. 2014 seçimlerinde 420 gibi bir oyla seçimleri kaybeden ve 5 yıl aradan sonra yeniden aday olarak 31 Mart yerel seçimlerinde rakiplerine yaklaşık 11 bin oy fark atarak Ereğli Belediye Başkanı seçilen Halil Posbıyık, bugün İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yusuf Çetinkaya’dan mazbatasını aldı.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ziyarette yaptığı konuşmada seviyeli bir seçim süreci geçirdiklerini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.  

EREĞLİ HALKI TANIKLIK ETTİ

Cumhuriyet Halk Partililer, Belediye Meclis Üyeleri ve ailesiyle birlikte mazbatasını alan Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın yeniden görevi devralmasına binlerce Ereğli halkı tanıklık etti.

Mazbatasını alarak ailesi ve beraberindeki CHP’liler ile birlikte Atatürk Anıtı’na çelenk koyan Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından 31 Mart’ta tarih yazdığı binlerce İlçe halkıyla birlikte Belediye Binası’na kadar yürüdü.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı, görevi devralacağı Ereğli Belediyesi’nde de coşkulu ilçe halkı, belediye çalışanları karşıladı.

Saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Türk Bayrakları, Atatürk posterleriyle süslenen Belediye Binası’nın balkonundan Ereğli halkına ‘Sevgi Barış ve Dostluk’ duygularıyla seslenen Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli sevdalısı olduğunu bir kez daha yineleyerek ‘AŞKIM EREĞLİ HOŞGELDİNİZ’ diyerek sözlerine başladı.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık “Bugün Kdz.Ereğli tarihi bir an yaşıyor. Halil Posbıyık liderliğindeki halk hareketi! bütün engellemelere rağmen, çıkar odaklarının maddi ve manevi engel koymalarına rağmen Halil Posbıyık liderliğindeki halk hareketi. Sizlerle birlikte ezici bir çoğunlukla Belediye Başkanlığına seçildik, sizleri kutluyorum sağ olun, var olun” dedi.

Kdz.Ereğli’de seviyeli, centilmence, olaysız, kimsenin burnu kanamadan bir seçim geçirildiğine dikkat çeken Başkan Posbıyık, emeği geçen başta Ereğli Kaymakamı olmak üzere Emniyet Müdürüne, kolluk kuvvetlerine, Başsavcıya, İlçe Seçim Kurulu’na, bütün yetkililere, sandık başlarındaki bütün siyasi partilerin görevlilerine, müşahitlerine, Ereğli halkına demokratik ortamda seçim yapılmasını sağladıkları için teşekkür etti. 

Ereğli’de yaşayan 118 bin kişinin Belediye Başkanı olduğunu ifade eden Halil Posbıyık, kendisine oy veren ya da vermeyen tüm ilçe halkına hizmet edeceğini söyledi.

‘EREĞLİ’DE YAŞAYAN İNSANLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ’

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ilçenin 5 yıl kaybettiğine dikkat çekerek, “bugün üzücü şeyleri konuşmak istemiyorum ama 5 yıldaki Ereğli’nin kayıpları çok fazla. Ama bana ve ekibime inanmanızı istiyorum. Sadece bana ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyelerine değil, benim sevgili kardeşlerim olan AK Partili Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte el ele vereceğiz, kol kola vereceğiz, sizlerin yüzlerini güldürmek için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir ayrım gütmüyorum, Belediye Meclisinde 31 tane arkadaşım var. 20’si CHP’li 11 tanesi AK Parti’li. Benim için hiçbir ayrım yok. Her biri Ereğli’ye hizmet için soyunmuş, yürekli insanlar. Onların hepsi benim arkadaşım, aynı davaya hizmet edeceğiz. Burada artık parti meselesi falan yok. Bundan sonra bütün partilerle el ele verip, Ereğli’nin önde gelen meselelerini konuşacağız. Ereğli için mücadeleye varız.Ereğli’deki insanların yüzünü güldüreceğiz. Zaten dün itibariyle Ereğli halkının yüzü gülmeye başladı. Gülmesi hep devam edecek Allahın izniyle” şeklinde konuştu.

Ereğli’deki kayıpların ve eksikliklerin farkında olduğunu belirten Posbıyık, azimle yollarına devam edeceklerini söyledi. 

Posbıyık, dava arkadaşlarıyla birlikte ant içtiklerini belirterek, Ereğli halkının yüzünü güldürmek için gecelerini gündüzlerine katarak çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

‘EREĞLİ HALKININ HİZMETKÂRI OLMAK BİZİM İÇİN EN BÜYÜK ŞEREFTİR’

Belediye Başkan yardımcısından temizlik işçisine kadar herkesin patronunun Ereğli halkı olduğunu belirten Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “Burada Belediye Personeli arkadaşlarımda var. Onlara inanıyor ve güveniyorum.Onlarla birlikte el ele vererek çalışacağız. Her zaman söylediğim lafı burada tekrarlamak isterim. Belediye Başkan yardımcısından temizlik işçisine kadar herkes şunu iyi bilmelidir ki benim ve işçilerimin hepsinin de patronu Ereğli halkıdır. Ereğli halkının verdiği vergilerden, temizlik işçisinin de, ustanın da, başkan yardımcısının da belediye başkanının maaşları ödeniyor. Yani bizim maaşlarımızı kim ödüyor? Ereğli’de yaşayan insanlar vergilerini veriyor, bizde onlardan aldığımız vergilerle çoluk çocuğumuzun rızkını ödüyoruz. Bizim patronumuz Kdz.Ereğli’de yaşayan insanlardır. Patrona patron gibi davranacağız. Saniyesini boş geçiren, dakikasını boş geçiren, kaytaran işçi benim insanım değildir, Belediye Başkanına ve Ereğli halkına ihanet ediyor demektir. Benim prensibim budur, çıktığımız yolda Belediye personelimizle birlikte Ereğli halkına hizmet yapmak, hizmetkârı olmak bizim için en büyük şereftir” dedi.

‘BEMBEYAZ BİR SAYFA AÇIYORUM’

Başta Erdemir ve Sivil Toplum Örgütleriyle çok samimi ve iyi ilişkiler içerisinde olacaklarının mesajını veren Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “Ereğli’deki Erdemir, sendikalar, sivil toplum örgütleri hepimiz kardeşlerimiz. Geçmişte sıkıntılarımız olmuştur, olabilir. İnsan hayatında her zaman bu tür sıkıntılar olabilir. Önemli olan yanlışlardan dönebilmek, erdemli olmaktır. Ben Halil Posbıyık olarak yanlışlarımdan döndüm, herkese bembeyaz bir sayfa açıyorum. Ben Ereğlimi seviyorum. Benim Ereğli’de kırgın olduğum, dargın olduğum bir tek kişi dahi yok. Ama şunu da söylemem lazım. Kdz.Ereğli’yeyüzünü dönen, Ereğli’de yaşayanlara saygı duyan,Ereğli’nin gelişmesi için yatırımlarını buraya yapan, kentin kalkınmasına ve büyümesine yardımcı olan bütün kurumların önünde ceketimi ilikleyip saygıyla eğilip selamlamaya hazırım şeklinde konuştu.

Ereğli’nin çok mağdur olduğuna dikkat çeken Posbıyık, “Türkiye’nin en güzel, en cennet bir şehrinde yaşıyoruz. Ereğli’de her şey var ama neden işsizlik yaşıyoruz. Bunu herkesin ama herkesin kendisine sorması lazım. Demek ki bir yanlışlık var. İşte çağrıda bulunuyorum. Bu yanlışı düzeltelim. Halil Posbıyık olarak birlik ve beraberlik içerisinde Ereğli’nin hareketlenmesi için, güçlenmesi için her türlü gayreti göstermeye hazırım, göreceksiniz. Engel olmaya kalkanlar olsa da  hiç kimse önümüzde duramayacak. 2 yıl içerisinde Ereğli’de büyük gelişmeler olacak. Siyaset bitti, siyaset yapmıyorum, şu anda Belediye Başkanıyım. Ama buna inanıyorum. Ereğli’ye yatırım yapan, Ereğli’ye çivi çakanın elini öpmeye hazırız. Yeter ki bir kişinin evine ekmek göndermeye vesile olsun” dedi.

31 Mart’ta yapılan seçimde kazananın Ereğli halkı olduğunu hatırlatan Posbıyık, tüm siyasi partilerin milletvekilleri, ilçe başkanları ile el ele vererek Ereğli için çalışacaklarını belirtti.

BAŞKANLIK MAKAMINDA İLK AÇIKLAMA…

Halil Posbıyık,  konuşmasının ardından belediye başkanlık makamına geçerek tebrikleri kabul etti.

Burada gazetecilere açıklamada bulunan Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, şunları ifade etti:

“Ereğli’de seviyeli demokratik bir ortamda seçim yaptık. Başta Kaymakamımız olmak üzere Başsavcımıza, İlçe Seçim Kurulu Başkanımıza ve  olayları anında yansıtan basın mensubu kardeşlerime siz değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Ereğli’de yeni bir dönem başlamıştır. Bu dönemin adı beyaz sayfadır. Bugüne kadar şuydu buydu laflarını bir kenara bırakıp bembeyaz bir sayfa açıyoruz ve Ereğli’de yaşayan 118 bin kişinin Belediye Başkanı olduğumu açık ve net bir dille bir kez daha ifade ediyorum. Benim için bana oy veren, vermeyen, dili, dini, ırkı, rengi ne olursa olsun Ereğli’de yaşayan bütün insanların sağlıklı, mutlu, ekonomik yönden iyi, akşam yatağa aç girmemesi, bir iş bulabilmesi olanağını sağlayacak ortamları yaratmak için ekibimle birlikte elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Dolayısıyla bütün meselemiz Ereğli’yi  içinde bulunduğu zor şartlardan kurtarmak. Ereğli 5 senelik bir zaman kaybetti ve sıkıntılı bir ortamda olduğunu çok iyi biliyoruz. Ancak şu anda sizlerinde izlediği gibi Belediye’ye girdim. Belediye hakkında hiçbir bilgim yok. Şuandan itibaren gerek muhasebe gerekse imar konusunda incelemelere bu saatten sonra başlayacağım. Belediye’nin ekonomik yapısının ne konumda olduğunu net bir şekilde göreceğim. Ereğli’de ekibimle birlikte, belediye meclis üyesi arkadaşlarım ve belediye çalışanlarıyla birlikte en yakın zamanda Ereğli’de bir değişim hareketi olduğunu ufak ufak hareketlerin başlatıldığını net bir şekilde göreceksiniz. Çünkü Ereğli çok hareketsiz kaldı. Ereğli marka kentken isimsiz bir kent oldu. Sahilimiz sahillikten çıktı ama bundan sonra  Ereğli’de bir hareket başlayacak. Aynı zamanda Belediye’de bir numaralı hedefim çalışmak, çalışmak, çalışmak. Çünkü bizim maaşlarımızı veren, patronumuz Ereğli halkımızdır. Ereğli halkımız için çalışacağız. Halkımıza layık olmaya çalışacağız. Personelim daima yumuşak yüzle saygılı bir ifadeyle yasaları ve kanunları hatırlatacak sadece. Ve ben şunu da özellikle ifade ediyorum. Ereğli’de hareketlerin başladığını göreceksiniz. Benim için en önemli konu Belediye’de disiplin. Disiplinsiz bir hareketi asla kabullenemem. Kentte’de disiplinsizliği asla kabul etmem. Yoksa kent olma özelliğini kaybeder. Zaten Ereğli’de ağır ağırkaybetmeye başladı ama şimdi müdahalelerimize başlayacağız. Bu alakanızdan ve ilginizden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum, çok teşekkür ediyorum. Basın mensuplarından da bir istirhamım var. Siyasi Parti İlçe Başkanları’na, milletvekillerimize, halkımıza çağrıda bulunuyorum. Tek hedefimiz var. Ereğli’de maalesef yatağa aç giren insanlar çoğalmaya başladı, bunları engellemeliyiz. Ereğli’nin potansiyeli var, bu gücü var, Ereğli’nin her türlü imkanı var. Çok güzel bir kent, aynı zamanda ağır sanayinin olduğu kent.  Ama nedense burada bir eksiklik var bunu gidereceğiz. Bunda basınımızın da çok değerli katkılarını bekliyorum. Onların yardımlarıyla çok büyük bir mesafe alacağımıza yürekten inanıyorum. İlgi ve alakanıza şükranlarımı sunuyorum. Sizler vasıtasıyla bütün Ereğli halkına, Zonguldak’a, Ülkeme saygılarımı sunuyorum. İnşallah hayırlara vesile olur diyorum. Allah yolumuzu açık etsin.”

Yorumlar
 • deli hakkılı hakkı
  4 Nisan 2019 Perşembe 23:56

  çok üzüldünüz farkındayım akgün haber..ama napcan,mukadderat:))

 • EFSANE
  4 Nisan 2019 Perşembe 22:51

  ADAMSIN BAŞKAN ADAM EREĞLİ YE SENİN GİBİ AKSAÇLI REİS YAKIŞIR EFSANE İMPARATOR.EREĞLİ BUGÜN AĞLADI BE AĞLADI ÖZLEMİŞ SENİ HALK.