Duayen gazeteci Hüseyin ORHAN dan örnek davranış

24 Mart 2019 Pazar 01:43

Duayen gazeteci Hüseyin ORHAN dan örnek davranış

Kamu menfaatlerini düşünerek Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Kdz Ereğli Kaymakamlığı’na şikayette bulunduğunu sosyal medya hesabından şikayet konusu ile birlikte duyurdu.

Sokakta ki vatandaşın en çok tepkisini çeken ise kamu zararının 600.000 tl gibi bir rakam ile anılması şayet doğru ise durum gerçekten vahim !

Tüyü bitmemiş yetimin hakkı denilince akla başka bir şey de gelmez.

Yazıklar olsun.

Doğru ise haram olsun..

İyi düşün Sayın Uysal Ak parti bu ve benzeri sebepler ile aday yapmamış olabilir mi ?

Sokakta mağdur edebiyatı yapmakla ,çalmadı çaldırmadı dedirtmekle de olmaz ..

Bunun hesabı sorulmalı ve kamu oyuna açıklanmalı ...

Hadi Uysal Söz Sende !

Yorumlar
 • Ereğli gençleri
  24 Mart 2019 Pazar 02:11

  Hüseyin uysal ALLAH AŞKINA ya MESLEĞİNE GERI DÖN yada ALAPLININ ADAYI OL

Başarısının Haberini Yapamadık Vefatını Yaptık Çok Üzgünüz

23 Mart 2019 Cumartesi 23:15

Başarısının Haberini Yapamadık Vefatını Yaptık Çok Üzgünüz

Sedat Zandal subaşındaki çiftliğinde vefat etmiştir, Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine ve yakınlarına sabır insallah

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Süleymanbeyler köyünde park hâklindeki traktörün kayması sonucu traktörün altında kalan Sedat Zandal olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay akşam saatlerinde Süleymanbeyler köyünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre ERDEMİR emeklisi olan Sedat Zandal, bahçesinde ki taşları park halinde ki traktöre bağladığı halat ile temizlemeye başladı. Park halindeki traktörün kayması sonucu traktörün üzerinden geçtiği Sedat Zandal olay yerinde hayatını kaybetti. Zandal’ın cansız bedeni Savcılık incelemesinin ardından Ereğli devlet hastanesi morguna kaldırıldı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı

Gazetemi Muhabirlerinden Merve Sedanur Göktekin Kendisi ile Harika bir röportaj yapmış ve hazırlamıştı lakin Haberini yapamadan vefat haberini yapmak bizi çok yaraladı .

Röportajını yarın haber olarak yapıp yayınlayacağız .

Çok üzgünüz

Yorumlar

Çocuğunun Babası Teyzesinin Kocası Çıktı

23 Mart 2019 Cumartesi 20:19

Çocuğunun Babası Teyzesinin Kocası Çıktı

Yani Ortada Ahlaksz Bir Enişte Var

Bu olay Zonguldakta Yaşandı ..

Zonguldak'ta yaşayan M.G adlı şahıs 2 yıl önce eşi B.G.'nin (34) hamile kalması üzerine şüphelendi ve  'bu çocuk benden olamaz' diyerek çocuğun doğumunun ardından DNA testi yaptırdı.

Testte ise inanılmaz bir durum ortaya çıktı ki ;

Senin çocuğun diye önüne koydukları çocuğun asıl babası  B.G.'nin teyzesinin kocası Ş.G. (59) olduğu ortaya çıktı..

Tutuklanan Ş.G. (59), ‘cinsel saldırı’ ve ‘tehdit’ suçlamasıyla hakkında açılan davada, cinsel birlikteliğin rıza dahilinde yaşandığı gerekçesiyle beraat etti.


Kocasının ithamına kadar ses çıkarmayan B.G kocası DNA raporunu önüne atınca Savcılığa başvurarak  teyzesinin kocası Ş.G.'nin 2016 yılında kendisini temizlik bahanesiyle eve çağırıp birden fazla cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etti.

Bu iddia üzerine Gözaltına alınan Ş.G. tutuklandı.

Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturmanın ardından Ş.G. hakkında 'nitelikli cinsel saldırı' ve 'tehdit' suçlarından 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Duruşma Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü ve  davanın bir önceki duruşmasında ifade veren B.G., Ş.G.'nin temizlik için kendisini eve çağırdığını söyledi. Sanığın bu şekilde bahanelerle kendisini eve çağırarak birkaç kez cinsel saldırıda bulunduğunu anlatan B.G., "Yaşananların ardından beni her defasında kimseye anlatmamam için ölümle tehdit etti. Ben de korkumdan kimseye bir şey diyemedim. Sanıktan davacı ve şikayetçiyim" dedi.

ÇOCUĞUN KENDİSİNİN OLDUĞUNU DA KABUL ETMEDİ

Ş.G. ise B.G.'ye cinsel saldırıda bulunduğu iddialarını kabul etmedi. DNA testinde çocuğun babasının kendisinin çıkmasını da kabul etmeyen Ş.G., "Çocuğun benim olduğunu kesinlikle kabul etmiyorum. Raporda kesinlikle bir yanlışlık vardır. Yeniden rapor alınmasını talep ediyorum" dedi.

Davanın karar duruşmasında ise tutuklu sanık Ş.G. ve taraf avukatları hazır bulundu. B.G. ise duruşmaya katılmadı. Mahkemeye mütalaasını sunan savcı, çocuğun babasının Ş.G. olduğunun DNA testiyle tespit edildiğini, ancak mağdurun ifadesindeki çelişkiler, kendisine cinsel saldırı uyguladığını iddia eden sanığın evine birden fazla defalarca kendi isteğiyle gitmesi ve toplanan tüm delillerde rızası dışından bir birlikteliğin yaşandığına dair somut ve inandırıcı delil bulunmadığını belirtti. Savcı, tüm dosya incelendiğinde Ş.G.'nin beraatine karar verilmesini talep etti. Mahkeme heyeti de Ş.G.'nin üzerine atılı suçu işlediğine dair kesin ve inandırıcı delil bulunmadığından beraatine karar verdi.

MAHKEME BAŞKANI: ‘İLİŞKİYE GİRMEDİM’ SÖZLERİNE İNANMADIK’

Mahkeme başkanı beraat kararını açıklamasının ardından Ş.G.'ye dönerek, "Sen 'cinsel ilişkiye girmedim' diyorsun ya biz ona inanmadık . DNA raporunda yüzde 99 çocuğun babasısın. Mağdurun çelişkili ifadeleri, Olayın ortaya çıkışı, hamileliğini gizlemesi ve diğer toplanan deliller gibi nedenlerle üzerine atılı suçtan beraatine karar verildi" dedi. 

Yorumlar
 • Harun
  23 Mart 2019 Cumartesi 21:38

  Ülkede adalet yok. O zaman oy da yok

Bu Vahşet Değil de Ne ?

11 Mart 2019 Pazartesi 13:55

Bu Vahşet Değil de Ne ?

Ölü Köpeğe Eziyet Ettiler

 

 Zonguldak’ta bir sürücü, öldüğü gerekçesiyle yaşam alanından uzaklaştırmak istediğini söylediği köpeği yaklaşık 2 kilometre boyunca aracının arkasında sürükledi. 

Edinilen bilgiye göre olay Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde yaşandı. İddiaya göre ismi öğrenilemeyen bir sürücü, öğrencilerin kullandığı bir kavşakta hastalık sebebiyle öldüğü öğrenilen köpeği bölgeden uzaklaştırmak istedi. Köpeğe bağladığı halatın diğer ucunu da aracının arka kısmına bağlayan sürücü yaklaşık 2 kilometre boyunca ölü köpeği sürükledi. Bu sırada başka bir sürücü o anları saniye saniye görüntüledi. İhbar üzerine harekete geçen jandarma ekiplerince ifadesi alınan sürücü ise köpeğin hastalık sebebiyle öldüğünü, öğrencilerin köpekten korktuğunu söylemesi üzerine bölgeden uzaklaştırdığını söyledi. 
Sürücü hakkında “mala zarar verme”, “trafik güvenliğini tehlikeye sokmak” suçundan 2 bin 200 lira idari para cezası uygulanacağı öğrenildi.

Yorumlar

Sözleşme Öncesi Kızını İşe Sokan Sendika Başkanı Mutlu..

8 Mart 2019 Cuma 09:11

Sözleşme Öncesi Kızını İşe Sokan Sendika Başkanı Mutlu..

Metin Ercan İnsanların Toplumsal Hafızası ile Dalga Geçme ...

Türk Metal Sendikasının Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş Kızını Ve Damadını ,Kdz Ereğli Şube Başkanı M.Ercan ise sözleşme öncesi kızını işe sokup mutlu hayatlarına yeni bir sayfa eklemişlerdi..
Seçim zamanı söz verdikleri halde personel olarak sokmadıkları yetmiyormuş gibi  mülakatı olmuş masumca hakkını bekleyen oypalıların yerine akrabalarını sokan bu şahıslar ;bugün Yeniden Erdemir’in daha fazla nasıl kâr edebileceğini hatta kendilerinin de bu süreçte Erdemir şirketinden daha ne kadar menfaat sağlayabileceklerini  görüşecekleri bir masaya oturacaklar..

Kendi Sitelerinden yaptıkları açıklama bize ne kadar masum ve komik gelsede biz işi bilen ve menfaatsiz bir medya grubu olarak bu haberi es geçemezdik.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) ile şirkette yetkili Türk Metal Sendikası arasında tıkanan 27. Dönem Toplu İş Sözleşme görüşmelerinde yeni bir görüşme yapılacağı bilgisini veren Türk Metal Şube başkanı Metin Ercan, sosyal hesabından yaptığı açıklamada, işveren kanadının 11 Mart Pazartesi yeni bir  görüşme talebiyle sendikayı davet ettiğini duyurdu.

Sözde hep masadan yumruk vurup kalkıp gittiğini iddia edenler kendi çocuklarını işe aldıktan sonra masanın üstüne yumuşak süngermi kaplattılar diye sormadan duramayacağım..

Ercan’ın açıklaması şöyle: “Sevgili Emekçi kardeşlerim, Erdemir çalışanı üyelerimizi kapsayan, Erdemir 27.Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde her birinizin ortak görüşüyle oluşturduğumuz taslağımızda bulunan taleplerimize henüz ulaşamamış olmamıza rağmen, sizlerle her gün, her an bir araya gelerek tek bilek olduk. Bugün yaşanan gelişmeyle, işveren temsilcileri 11 Mart Pazartesi günü görüşme davetinde bulundu. Sizlerle yürüdüğümüz emek mücadelemizde,emeği geçen herkese yürekten selamlarımı gönderiyorum.”

İşçiler le tek bilek olduğunu söyleyen lakin Vakıf parasını yok edenlerden değil işçiden alıp devlete ödeten bir sendika başkanı ne dediğinin farkında mı ve tek bilek ne demek anlamını biliyor mu soruyoruz?

İşçilerle yürüdüğünü iddia ettiğin emek mücadelesinin anlamı ne ?

Sen Sendikanın kurumsal hafızası ile Çelik çomak oyna dur  , Ereğli halkının ve söz verdiğiniz işçilerin ve bilakis attırdığınız işçilerin toplumsal hafızasını da es geçme kimilerine göre sayın olan başkan !!

 

Etiketler:

Yusuf Ziya odabaş , Metin Ercan , Erdemir , Ereğli Demir Çelik fabrikası , vakıf parası nerde?

Yorumlar
 • Taşeron iscisi
  16 Mart 2019 Cumartesi 20:23

  Bizim hakkimizi yediler 13 yildir taseronda calisiyorum bu serefsizlerin akrabalarindan birturlu bize personellik sirasi gelmiyo hakkimizi yiyenlerin Allah belasini versin inşAllah

 • Muhammet
  10 Mart 2019 Pazar 10:22

  Rabbimin gazabi üzerlerine olsun