EREĞLİ HEYETİ ALMANYA DÜREN YOLCUSU

10 Eylül 2019 Salı 20:03

EREĞLİ HEYETİ ALMANYA DÜREN YOLCUSU

Kdz. Ereğli Belediye Meclis üyelerinden oluşan bir heyet kardeş şehir Düren Belediyesi’nin davetlisi olarak 12 Eylül'de 4 günlük bir gezi için Almanya’ya gidiyor.

 

Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyeleri, kardeş şehir protokolünün imzalandığı Düren Belediyesi’nin düzenlediği ‘Şehir Eşleştirmesinin 60.yılı’ festivaline katılmak üzere Almanya’ya gidiyor.

12-16 Eylül tarihlerini kapsayacak ziyarette, Ereğli heyetinde Belediye Meclis Üyeleri Gökhan Günay (Kent Konseyi Başkanı - resmi temsilci) Yaşar Balcı, Gönül Çelik, Yaşare Aydın, Satılmış Yiğit, Cengiz Güneş ve Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür Müdürlüğü Dış ilişkiler Sorumlusu Cansu Yılmaz yer alacak.

Kardeş kent protokolünün Ereğli ayağı Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile Düren Belediye Başkanı Paul Larue arasında 3 Temmuz 2010 tarihinde, Almanya ayağıise 17 Eylül 2011'de imzalanmıştı.

Ereğli heyeti Düren şehrinde 4 gün boyunca stant kurarak kültürel tanıtımlarda bulunacak.

Yorumlar

Burçlarınızın Bugün Ne Getireceğini Merak Mı Ediyorsunuz ?

2 Eylül 2019 Pazartesi 09:15

Burçlarınızın Bugün Ne Getireceğini Merak Mı Ediyorsunuz ?

 

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Koç burcu haftalık yorumları: Yeni haftada uzun seyahatlere, yabancılarla ilişkilere, eğitsel konulara, hayatınızdaki olaylara felsefi açıdan bakmaya epey zaman ayıracaksınız.

Yurtdışı projelerinizde hızlı gelişmeler gündeme gelebilir. Hayatınıza yenilikler katmaya cok hevesli ve istekli olacaksınız.

Hafta ortasında uzun zamandır üstünde emek harcadığınız bir işle ilgili sözleşme ya da anlaşma imzalayabilirsiniz. Vize, pasaport gibi resmi evrak başvurularınız için uğraştırıcı olsa da uygun bir dönem.

Şimdiye kadar hiç tanımadığınız değişik kültürden kişilerle yollarınız kesişebilir. Hafta sonunda otorite figürleriyle aranızda fikir ayrılığı oluşabilir.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Boğa burcu haftalık burç yorumları: Bu hafta yeteneklerinizi konuşturma zamanı. Hobileriniz sevdikleriniz tarafından takdir edilir. İleride bu alandan maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Çocuğunuzun yeni okul dönemindeki eksiklerini tamamlamak için aışverişe çıkabilir ayrıca onunla ekstra vakit geçirebilirsiniz.

Güçlü karakterinden etkilendiğiniz biri hayatınıza aniden girebilir. İlişkiyi derinleştirmeden önce bu insanla yaşayacağınız beraberliğe ne kadar hazır olduğunuzu iyi sorgulamalısınız.

Ortaklıklarınızdan maddi kazanç elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Hafta ortasında spiritüel konular, ruhsal temalar gündeminize oturabilir. Ruhsal dunyanızı zenginleştirmek için aile dizimi, regresyon gibi çalışmalara katılabilirsiniz.

 
 

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

İkizler burcu haftalık yorumları: Bu hafta hiç beklemediğiniz bir konu hayatınıza aniden dahil olabilir. Önce zorlansanız da zamanla bu yenilik size farklı pencereler açacaktir.

İkili ilişkileriniz sayesinde önünüze yeni şans kapıları açılacak. Yurt dışından iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Evinizde vereceğiniz davetler oldukça hareketli geçer.

Partnerinizin kariyerindeki değişimi, sizin gelecekle ilgili kararlarınız üzerinde etkili olackatır. Yeni bir markanın yaratılması ve pazarda tanıtılması için katkıda bulunabilirsiniz.

Haftanın ikinci yarısında çeşitli sözleşmeler, tapu vs. işleri için imza atabilirsiniz.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Yengeç burcu haftalık burç yorumları: Bu hafta özellikle iş hayatındaki hizmet alanı size patron olma ödülü taşıyacak. Yöneticilerinizin alacağı kararlar sizin yönlendirmelerinizle şekillenir.

Hafta ortasında ani bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Kardeşinizle ortak mal varlığınız için bir uzlaşma gündeme gelebilir. Hayatın yoğun temposunu arkadaşlarınızın sizin için hazırladığı sürpriz davetlere katılarak dengeleyin.

Sindirim sisteminizi yoracak gıdalardan kaçınmalısınız. Deniz kenarında bol bol yürüyüş yapıp temiz havayı solumak sağlığınıza iyi gelir.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Aslan burcu haftalık yorumları: Bu hafta iş hayatınızda meydana gelen başdöndürücü gelişmeler hiç ummadığınız kadar kısa sürede size maddi kazanç olarak geri dönebilir.

 
 

İş yükünüzün artışı, üzerinizde fazla stress yaratmamalı. Bu nedenle kişisel bakımınıza vakit ayırmalı, gardrobunuzdaki eksiklikleri yeni sezon için tamamlamalısınız. Zira Eylül ayını davetten davete katılarak geçirebilirisiniz.

Haftanın ikinci yarısında, hahatında önemli başarılara imza atmış biriyle beraber uzun soluklu bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Başak burcu haftalık burç yorumları: Bu hafta hayatınızda düzene koymak istediğiniz konuları teker teker halledebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde uzun zamandır kafanızı kurcalayan ne varsa masaya yatırılıp çözüme kavuşturulabilir.

 

Aşk hayatınızda adım atmakta tereddüt ettiğiniz konuların adeta kendiliğinden çözümlendiğine şahit olmak sizi hiç şaşırtmasın. Zira bir yıldır ektiklerinizi bu dönemde biçiyor olacaksınız.

Çocuğunuzun sizden beklediği ilgi ve alakayı işlerinizin yoğunluğu nedeniyle aksatabilirsiniz. Bu durumu denegelemeye çalışın.

terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Terazi burcu haftalık yorumları: Kariyer hayatınızın en çalışkan ve üretken olduğu dönemindesiniz. Çalışmayanlar ise günlük hayatlarında birden çok şeyi aynı anda halletmek durumunda kalabilirler.

Sevdiklerinin ve kendilerinin sağlıklarıyla ilgilenmek, evin düzenini sağlamak, evcil hayvanın bakımını takip etmek, yaşam alanlarındaki dekorasyon değişimi ile uğraşmak, bahçe düzenlemesi yapmak gibi konular gündeminizi doldurabilir.

Bu dönem, diyet başlamak ve sporu aktif olarak hayatınıza katmak çin uygundur.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Akrep burcu haftalık burç yorumları: Aşk hayatınızdaki kararlar artık meyve vermeye başlar. Kiminiz çocuk sahibi olmak için harekete geçebilirsiniz. Şans oyunlarından pratik zekanızla fırsat yakalayabilirsiniz.

 
 

Bu dönemde hobinizi işe dönüştürmek için bir karar alabilirsiniz. İş hayatınızda dönüm noktası sayılabilecek bitiş ve başlangıçlar gündeme gelebilir. İşten ayrılıp yeni bir hedefe doğru yola çıkma zamanı.

Aileden elde edilen gelirlerle kendinize yeni bir iş kurmak gündeme gelebilir. Uzaklar, loistik konular bu dönemin önemli bir ayrıntısı olacaktır.

yay

Yay burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Yay burcu haftalık yorumları: Bu hafta seyahatten seyahate koşabilir ya da toplantıdan toplantıya katılabilirsiniz. Otorite figürlerine yönelik sunumlar için çok öenmli günlerden geçeceksinz. Başarılarınız takdir görebilir. Sizin için adeta bir hasat zamanı.

Ayrıca nişan, düğün gibi mutlu olaylar için bu hafta önemli kararlar alabilirsiniz. Ailevi bir konu hakkında annenize destek olmanız gerekebilir.

Yuvanızı yurt dışına taşımak gibi radikal kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğitsel konular için hareketli bir hafta geçireceksiniz.

oğlak

Oğlak burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Oğlak burcu haftalık burç yorumları: Bu hafta eğitim, öğretim konularıyla ilgili önemli gelişmeler meydana gelebilir. Bu alanda yeni kayıt yaprtırmak için kolları sıvayabilirsiniz.

Ayrıca yurt dışı seyahatleriniz hakkında ciddi bir planlama gerekebilir. Zira senenin kalan döneminde hem iş hem de gündelik hayatınızda oldukça tempolu bir döneme giriyorsunuz.

 
 

Çalışmalarınızı, sosyal medya üzerinden duyurmak için faaliyete geçin. Online eğitim almak ve vermek size bereket taşır. Bazı Oğlaklar kitap yazmaya karar verebilirler.

kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Kova burcu haftalık yorumları: Haftaya yatırırmlarınızı şekillendirerek başlıyorsunuz. Ortaklıklar için uygun bir dönem. Teknolojik konular, tele komünikasyon sektöründe başarılı çalışma ve projeler yürütebilirsiniz.

Kafanızda gelecek ile yaptığınız planlamalar artık kağıt üstünde de vücut bulmaya başlar. Hem özel hem de sosyal hayatınızda yenilikler sizin için bu hafta ön plana çıkabilir.

Hedefe odaklanmalı, detaylarla çok vakit kaybetmeden hayatınızdaki maddi, manevi önemli konuları net bir sonuca ulaştırmalısınız. Ardından yeni bir sayfa önünüze açılır.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu 2 – 8 Eylül haftalık burç yorumları

Balık burcu haftalık yorumları: Bu hafta ilişkilerinizle ilgili adeta yeni bir yolculuğa başlıyorsunuz. Ya da önceki yolculukta monoton olan ne varsa kenara bırakıp kaldığınız yerden heyecanlı bir döneme adım atabilirsiniz.

Özellikle bir Başak burcu bundan sonraki yaşantınızı değiştirmeye neden olabilir. Akışta kalmalı yenilklerden ürkmemelisiniz. Zira tohum ekmeden asla hasat elde edemezsiniz.

 

Hafta ortasında yurt dışında seminer ve workshoplara katılabilir, önceden başlayan eğitimlerinizin sertifikasını alabilirsiniz. Hafta sonunda ani bir kararla eşinizle kısa bir yolculuğa gidebilirsiniz.

 

Astrolog Nigar Bostan 

Yorumlar

Demirtürk ve Aras ailelerinin mutlu günleri

29 Ağustos 2019 Perşembe 13:07

Demirtürk ve Aras ailelerinin mutlu günleri

 

 
 

 

Demirtürk ve Aras ailelerinin mutlu günleri
 
MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün oğlu Oğuzhan Demirtürk, Ecem Aras ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Hülya Demirtürk çiftinin oğulları Oğuzhan Demirtürk ile Turan ve Pembegül Aras çiftinin kızları Ecem Aras hayatlarını birleştiriyor.
Genç çiftin kına merasimi 30 Ağustos 2019 Cuma günü saat 19.00’da, düğün merasimi ise 31 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30’da Büyük Anadolu Otel’de gerçekleşecek.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Demirtürk ve Aras ailelerini tebrik ediyor Oğuzhan ve Ecem çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Şok suçlama; “Muhtar avanta aldı, gazeteci kaydetti”

4 Ağustos 2019 Pazar 18:16

Şok suçlama; “Muhtar avanta aldı, gazeteci kaydetti”

Alaplı’da Kanadalı Centerra firmasının altın arama faaliyeti ile ilgili basın açıklaması yapan CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuz Yılmaz’ın paylaşımına yorum yapan bir kişi şok suçlamalarda bulundu. M.Ş. isimli bir kişi firmadan bir muhtarın avanta aldığını gazetecinin de bunu kayıt ettiğini ileri sürdü.

Akgün Medya olarak söz konusu iddialarla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı’nı göreve davet ediyoruz;

Yorumda adı geçen muhtar gerçekten firmadan iddia edildiği gibi 300 bin TL avanta almışmıdır?
Söz konusu muhtar bu avantayı aldı ise hangi bedel karşılığında lamıştır?
Ses kaydı yaptığı söylenen gazeteci, bu ses kaydı ile ilgili olarak haber yapmışmıdır? Haber yapmadı ise neyin karşılığında susmaktadır?
Facebook’ta yayınlanan o iddia şu şekilde; “Sayin vekilim …..muhtarı …. Centerra ve Sondaj firmasindan 300 bin tl avanta alarak bu ise izin vermiştir. Konu ile ilgili ses kayıtları ….. medya mensubu arkadaşta mevcuttur. Lütfen savcılığı ve kaymakam beyi göreve davet edelim. Teşekkürler.”

CHP Zonguldak Milletvekili Denizyavuzyılmaz’ın açıklaması ise şu şekilde; “Alaplı İlçemiz'in doğal güzelliklerinin arasında, 4 bin 116 yaşındaki porsuk ağacının bulunduğu, 26 tür ağacın, 24 farklı yaban hayvan türünün birlikte yaşadığı bölgede:
Bakır ve altın maden yataklarını sondajla arayıp çıkarmak için çalışma yapan, Kanadalı Centerra Gold isimli firmaya sesleniyorum:
Evinize dönün!
Bu memleket bizim.
Ormanımıza, havamıza, suyumuza, hayvan dostlarımıza zarar veremezsiniz.
Fındık, kestane yetiştirilen, arıcılık yapılan,
Turizm cenneti olmaya aday bu bölgemizde doğamızı tahrip etmenize, zehirlemenize izin vermeyeceğiz!”

Yorumlar

Sözleşme Öncesi Kızını Fabrikaya Sokan Ercan’ın Keyfi Gıcır

22 Ağustos 2019 Perşembe 17:59

Sözleşme Öncesi Kızını Fabrikaya Sokan Ercan’ın Keyfi Gıcır

Sendikada İşçi Lideri gibi gözüken ve Sözleşme öncesi kızını EREĞLİ DEMİRÇELİK FABRİKASI’na torpille sokan Ercan şimdide eşlerle beraber eğitim programına katılanları uğurladı.

 

21-24 Ağustos 2019 tarihlerinde Anadolu Hotels Downtown Ankara Otel'de gerçekleşecek olan eşli eğitim programına katılmak üzere Türk Metal Sendikası şubelerine  bağlı işyerlerinden sendikaya yakın olanlar arasından seçilen eğitime gidecek olanları Dünya Tarihinde ilk defa kızını sözleşme öncesi işe sokan Şube Başkanı Metin ERCAN' uğurlamaya gelince işçinin alkıştan elleri şişti !

Türk Metal Sendikası sosyal medya paylaşımlarında “Katılımcı arkadaşlarımıza keyifli ve verimli bir eğitim programı diliyoruz” diyen kişilere bir kaç soru sormak istiyoruz !!

%35 maaş indiriminde işçiyi Yalnız bırakan kişilerin eşlerle birlikte verilecek eğitim programında işçiyi uğurlama programında Ne işi var ?

Önceliği işçi hakkını savunmak olan Başkan neden %35 in geri iadesini sözleşme maddesi arasına koymuyor ?

İçeride bir sürü haksızca işçi atılımına ses çıkaramayıp karşılığında kızını sözleşme öncesi işe aldırdığı iddia edilen Ercan bu eğitim yemeğine kendisi de gitse iyi olmaz mı nasılsa fabrikada iş yok güç yok !

Seçim zamanı içerideki bir sürü gariban Oypa ve taşeron işçiye personel yapacağız sözü verip ,seçim sonrası verdiği sözü tutmayıp hakeden gariban Oypa ve taşeron yerine birde kendi akrabalarını işe aldırdılar  iddiası dolaşan Ercan ve ekibi bu eğitime gidecekleri uğurlamaya gidecek kadar kendilerini huzurlu Ve mutlu hissediyor mu ?

Eğitime Metin Ercan gidiyor mu ?

Gidiyorsa Ailesi ile mi gidiyor ?

 


 

 

 

 

Yorumlar
 • Vatandaş
  25 Ağustos 2019 Pazar 10:25

  Sarı korkmaz'a çıkarken yapılan büyük binalardan 400 bine daire aldı M.Ercan ailesinin havasından geçilmiyor kızı çalıştığı göztepe hastanesini neredeyse babamın diyecek kadar sahiplenmiş sizde basit bir geziye ailesi ilemi giderdesiniz.Yahu işçilerin parası ile adam mal üstüne mal koyuyor üç kuruşluk geziye niye minnet eylesin.

 • Eski oypali
  23 Ağustos 2019 Cuma 20:31

  Yillarca bizi oyaladilar hakkimi helal etmiyorum erdemirli olupta bunlari bir kisi sevmiyor tabi icerdeki kostebekleri haric

 • terazi
  23 Ağustos 2019 Cuma 16:06

  bi terazide öbür tarafta var.BAKALIM ORDA NASIL Bİ SÖZLEŞME YAPICANIZ YADA TORPİLLE KİMİ KURTARCANIZ.

 • Erkan
  22 Ağustos 2019 Perşembe 23:29

  Hainler vicdansızlar çıkarcı kan emici sülükler çiyan suratlı sendika ereglide gençler işsiz. Ama olurmu sizin kızınız damadınız var yüce Allah tan dilerim yüzünüz gülmesin o paraları yiyemeyin biz işsiziz sizde sürünün Allah büyük koca kafalılar

 • haksızlık
  22 Ağustos 2019 Perşembe 20:08

  allah oypa personelin hkkını yıyenlerın ıkı yakasını bı raraya getırmesın mılletı kandırdıkları yetmıyor bıde kendı akrabalarını ıse aldırıyorlar yazıklar olsun bu zıhnıyete. oypa personelın ve dıger taseron ların ustunden kazandıkları para ıle ıngılterede fabrıka alıyorlar inşallah butun fırınlarınız çöker.