EROL ŞAHİN NE DURMAK BİLİYOR NE DE YORULMAK…

7 Şubat 2019 Perşembe 19:52

EROL ŞAHİN NE DURMAK BİLİYOR NE DE YORULMAK…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin ekip arkadaşları ile birlikte sürdürdüğü seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Gittiği her yerde büyük bir ilgi ile karşılanan Şahin’in sergilediği pozitif ve dinamik yaklaşımları vatandaşın takdirini alıyor. Erol Şahin bugün de Seçim çalışmalarını sırasıyla Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi, Türk Metal Sendikası ve Şoförler Odası ile sürdürdü.

HALK OTOBÜSÇÜLERİ MUTLU OLDU

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin Gazeteciler derneğinden sonra Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifini ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Çetin Çimen ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Halk Otobüse şoförleri tarafından karşılanan Erol Şahin ve beraberindekiler, toplu taşımacılıkta başrol üstlenen şoför esnafının sorunlarını dinlediler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halk otobüslerindeki yüzde 18 KDV oranının yüzde 1.5’e indirdiğini hatırlatan Şahin’i şoförler ve kooperatif yöneticileri heyecanlı bir şekilde alkışladılar. Erol Şahin burada yaptığı konuşmasında, 6 yaşında ayakkabı boyacılığı yaptığını, 8 yaşında simit sattığını, 10 yaşında da muavinlik yaptığını belirterek, “Dolayısı ile ben sizin içinizden geliyorum. Mesleğime başladıktan sonra bir çoğunuzun defterlerini de ben tuttum. Problemlerinizi de en iyi ben bilirim” dedi. Şahin, toplu taşımacılıkla ilgili her türlü sorunu ve çözümlerini kooperatif yöneticileri başta olmak üzere şoförlerle istişare ederek çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen’de Erol Şahin’e çıktığı bu yolda başarı dileğinde bulundu.

ULAŞIM VE TRAFİK SORUNUNU BİRLİKTE İSTİŞARE EDEREK ÇÖZECEĞİZ

AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin Şoförler ve Otomobilciler Odasına yaptığı ziyarette de kendisine gösterilen yoğun ilgiden büyük bir mutluluk duydu. Kdz. Ereğli’de en büyük sorunlardan birinin otopark ve trafik sorunu olduğunu hatırlatan Erol Şahin, bu sorunları ilk olarak Şoförler Odası ile istişare ederek birlikte çözeceklerini söyledi. Şoför esnafını ilgilendiren hiçbir projeyi muhatapları ile istişare etmeden hayata geçirmeyeceklerine dikkat çeken Şahin, “Her şeyi ben bilirim diyen bir insan hiçbir şey bilmiyordur. Ben kendi şirketimde bile çalışma arkadaşlarımla istişarede bulunarak alırım bitakım kararları. Bu kenti de STK ve halk ile birlikte yöneteceğiz, sorunların çözümünde hayata geçirilecek projeleri hep birlikte kararlaştıracağız” dedi. Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek’de, Erol Şahin’in hem çocukluk arkadaşı olduğunu, hem de kapı komşusu olduğunu belirterek, “Birbirimizi iyi tanırız. Erol bey benim yanımda muavinlikte yaptı. Kendisinin bu işi layıkıyla yapacağından kuşkum yok” dedi ve Şahin’e başarı dileğinde bulundu.

BAZI PROJELERİNİ ANLATTI…

AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin gerçekleştirdiği tüm ziyaretlerde bazı önemli projelerini ana başlıklar halinde anlattı. Ereğli’de 5 yılda 3 yeni fakülte yapacaklarını ve öğrenci sayısını da 10 bine çıkartacaklarını belirten Erol Şahin, “Kısa vadede şu anki belediye hizmet binasını Üniversiteye tahsis edeceğiz. Pazaryerindeki binayı da Kredi Yurtlar Kurumu’na tahsis ederek yurt yapılmasını sağlayacağız. Böylece çarşı merkezindeki hareketliliği artıracağız” dedi.

KIRTASİYE PROJESİ

Erol Şahin, AK Parti döneminde tüm öğrencilere verilmeye başlanan ders kitaplarını hatırlatarak, “Artık öğrenciler ders başı yapar yapmaz sıralarının üzerinde kitaplarını buluyorlar. O kitaplarının üzerine biz de kırtasiye ihtiyaçlarını koyacağız. Zengin Fakir ayrımı yapmadan her öğrencinin kırtasiye ihtiyacını biz karşılayacağız. Bunu yaparken ilçedeki kırtasiyecileri de mağdur etmeyeceğiz. Kırtasiye ihtiyacını ilçedeki kırtasiyecilerden karşılayacağız” dedi.

KÜLTÜR GEZİLERİ

Erol Şahin, Ereğli’de bir çok insanın gerek ekonomik nedenlerden dolayı, gerekse başka nedenlerden dolayı gezmeye gidemediğini hatırlatarak, Belediye Başkanı olduktan sonra İlçedeki kadınlar için kültür gezileri düzenleyeceklerini söyledi. Kadınları Çanakkale ve Anıtkabir başta olmak üzere ülkenin değişik bölgelerine kültür gezilerine göndereceklerini belirten Şahin, tüm masrafların da belediye tarafından karşılanacağını bildirdi.

TEKSTİL ATÖLYELERİ

AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin’in istihdama yönelik projeleri arasında yer alan tekstil atölyelerini de anlattı. Ereğli’de her yıl toplamda 2 bin metrekare olan tekstil atölyeleri kuracaklarını bildiren Şahin, buralarda kadınların istihdam edileceğini ve bunlardan birinin de mutlaka elpek bezi üretimine yönelik olacağınıbildirdi.

Yorumlar

BİN KİŞİYLE, COŞKUYLA KARŞILANDI…

7 Şubat 2019 Perşembe 14:50

BİN KİŞİYLE, COŞKUYLA KARŞILANDI…

Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin, dün akşam Günbatımı Cafede düzenlenen destek toplantısında bin kişi ile karşılandı.

Ak Parti önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Kürşat Yağız tarafından düzenlenen toplantıda, gelen misafirlerle tek tek selamlaşan Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’i gelişinde konfetiler eşliğinde “ En büyük Başkan bizim başkan” sloganlarıyla karşılandı.

Bin kişilik kalabalık topluluğa, projelerinin bir kısmını açıklayan Ak Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin, AK Parti hükümetinin tüm öğrencilere ders kitaplarını ücretsiz verdiğini hatırlatarak, “Eskiden vatandaş kitap bulamıyordu.

Kitapçılar önünde kuyruklar oluşuyordu. Şimdi bir öğrenci okula gider gitmez tüm kitaplarını sırasının üzerinde buluyor.İşte biz de zengin-fakir ayrımı yapmadan tüm öğrencilerin ihtiyacı olan kırtasiyeyi vereceğiz. Yani öğrenci okula gider gitmez sırasının üzerinde hükümetimizin verdiği kitaplarla birlikte, Ereğli Belediyesinin verdiği, defter ve kırtasiye malzemelerini de bulacak. Böylelikle çocuk eğitiminde velilerin üzerindeki bu yükü de Belediye olarak üstleneceğiz” dedi.

Ereğli’de var olan iki fakülteye 5 yıl içerisinde üç fakülte daha ilave ederek sayıyı 5’e çıkartacaklarını, böylece ilçedeki üniversite öğrencisi sayısının 10 bini bulacağını vurgulayan Ak Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin, İlk etapta, hızlı şekilde yeni Belediye Binasının tamamlayacaklarını ve mevcutta Belediyenin hizmet verdiği binayı Fakülte olarak Üniversiteye vereceğini söyledi.

Mevcut Belediye Binası yanında bulunan Şehit Vefa Karakurdu Stadını (Beyçayır standını) da Fakülteye tahsis edeceklerini belirten Şahin, Yine belediyeye ait olan Pazaryerindeki 4 katlı binayı da yurt olarak Kredi Yurtlar Kurumu’na tahsis edeceklerini böylelikle çarşı merkezinde hareketliliği ve ticareti artıracaklarının altını çizdi.

Şehir Merkezi esnafının problemlerinin yakınen bildiğini belirten Şahin, şehir esnafını ayağa kaldıracak projelerini de tek tek sıraladı.

Şehrin kavga ve kaostan sıkıldığının ve her geçen gün kayıp yaşadığının altını çizen Ak Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, “ Ben Ereğli’de festival yapacağım. Yapacağım festivalde birileri gibi şehir esnafından, taksicilerden, halk otobüscülerinden, küçük esnaftan para toplamayacağım. Festivali birileri gibi şahsı kazanç kapısı yapmayacağım için, hem daha ucuza mal edeceğim, hem de Ereğli esnafının kazanacağı bir festival şekline dönüştereceğim.” Dedi.

Yorumlar
 • Operatör
  8 Şubat 2019 Cuma 22:58

  Valla benim bildiğim belediye düğün salonu bile 1000 kişilik organizayonu hadi zorlasan 1250 kişilik organizasyonu ancak kaldiriyorken gün batımı kafenin okadar kisiyi nereye sığdırdığı kafama takıldı eğeŕ sığdırdilarsa o mekandaki ter kokusundan telef olmuşlardır kafamda deli sorular

 • hakan mert
  7 Şubat 2019 Perşembe 17:44

  bin kişi alıyor mu o mekan :)

Alaplida Celil Uzun Başladı..

7 Şubat 2019 Perşembe 13:12

Alaplida Celil Uzun Başladı..

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Vatandaşları ziyaret eden Uzun, ilçe halkından tam destek aldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, seçim programları kapsamında, ilçede görev yapan basın mensupları başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları ile esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Uzun, beraberindeki İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve partililerle birlikte ilk olarak İlçe Müftülüğü’nü daha sonra da Kaymakamlık binasında bulunan kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti. Bu çerçevede, Milli Eğitim Müdürü Çevat Çevik ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Cengiz Han Zengin’i makamlarında ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunana Uzun, 'Kitaplar devletten, 8700 öğrenciye kırtasiye malzemeleri belediyeden' diyerek, söz verdi. AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, "AK Parti hükümetinin tüm öğrencilere ders kitaplarını verdiğini hatırlatarak, “Eskiden vatandaş kitap bulamıyordu. Kitapçılar önünde kuyruklar oluşuyordu. Şimdi bir öğrenci okula gider gitmez tüm kitaplarını sırasının üzerinde buluyor. Eğitime sunduğumuz desteği ilçemizin ve ülkemizin yarınlarına yapılmış bir yatırım olarak görüyoruz. Dolayısıyla Alaplı’da öğrencilerimize ne kadar destek versek de azdır diye düşünüyorum. İşte biz de zengin-fakir ayrımı yapmadan tüm öğrencilerin ihtiyacı olan kırtasiyeyi vereceğiz. Yani öğrenci okula gider gitmez sırasının üzerinde hükümetimizin verdiği kitaplarla birlikte, Alaplı Belediyesinin verdiği, defter ve kırtasiye malzemelerini de bulacak. Böylelikle çocuk eğitiminde velilerin üzerindeki bu yükü de Belediye olarak üstleneceğiz” dedi. Eğitim yardımı hakkında konuşan Alaplılı aileler, yeni eğitim öğretim yılı öncesi böylesi destekleyici bir eğitim hizmetinden oldukça memnun kalacaklarını dile getirdiler. Bir yıl içerisinde öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her çeşit boya, kalem, defter, cetvel takımı, kalemtıraşın bulunduğunu vurgulayan öğrenci aileleri, ciddi bir masraftan kurtulacaklarını kaydettiler. Başkan Adayı Celil Uzun, ziyaretlerin sonunda yaptığı değerlendirmede, ziyaretleri sırasında gördüğü sıcak ve samimi ilgiden memnun olduğunu belirtirken, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Biz kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve halkımızla hep beraber hareket etmek suretiyle ilçemizin ve ülkemizin kalkınacağına ve gelişeceğine inanıyoruz. Bundan dolayı da siyasi faaliyetlerimize STK ve kamu kurumlarımızla başladık. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Biz bir huzur ilçesiyiz. İklimi, coğrafyası, maneviyatı ile sıkıntının olmadığı, terörün olmadığı güzel bir ilçeyiz. Burada görev yapmak ayrıcalık diye düşünüyorum.Belediye Başkan adayı olarak ve Alaplı İlçe Teşkilatı olarak gece gündüz demeden çalışacağız.”

Yorumlar

Hastaneyi değil Terminali ben yaptım.

7 Şubat 2019 Perşembe 10:50

Hastaneyi değil Terminali ben yaptım.

31 Mart Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ereğli belediye Başkan Adayı olan Halil Posbıyık’a adaylığının açıklandığı günden bu yana ziyaretçilerin akınına uğruyor.

 

  Posbıyık’ın ziyaret edenler arasında Kestaneci Mahallesi Muhtarı Ahmet Özer ve çok sayıda mahalle sakini de yer aldı. “Mahalle halkım Efsane Başkanımızı ziyaret edelim dediler, dolayısıyla bizlerde kalktık geldik. Allah yolunuzu açık etsin. Sizi seviyoruz. Kestaneci Mahallesi Halil Posbıyık’ın kalesidir” diyen Kestaneci Mahallesi Muhtarı Ahmet Özer ve mahalle sakinlerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, “Ereğli’de bir takım sıkıntılarımız var. Projeleri sırayla yapacağız, karma karışık bir halde olmaz. Ereğli’nin bir defa düzene girmesi lazım. Çok büyük sıkıntıları var, çok büyük derdi var Ereğli’nin. Ereğli elden gidiyor, bütçe yok, delinmiş vaziyette. Elimizde bir tek kala kala fabrika kalmış, oradan verilen maaşlarla bu Ereğli geçiniyor o noktaya gelmiş vaziyette. Daha iyi noktaya gitmek için hep birlikte el ele vermemiz, bir şeyler yapmamız gerekiyor, üretmemiz lazım. Fabrika bizim için çok önemli, sendika bizim için çok önemli. Ama önemli olan birliğimizin, beraberliğimizi ortaya koymamız lazım.Mahallelerde sıkıntılar var, asfalt dökülmüyor, herkes şikayetçi, büyük problemler var. Burada bütün mesele tek lider altında toplanmamız lazım”dedi.

PROJELERİMİZİ 20 ŞUBAT’TAN SONRA AÇIKLAYACAĞIZ…

Belli hedeflerle yola çıktıklarını hatırlatan Halil Posbıyık, 20 Şubat’tan sonra projelerini de açıklayacaklarını ifade ederek, “Ereğli’de istihdam alanları yaratmak, kişilere üretime katkısı olsun diye büyük bir projemizde var. 110 dönümlük bir yerde yapacağız Allah nasip ederse. Şimdi açıklamak istemiyorum daha erken. 20 Şubat’tan sonra açıklayacağım. Ereğli’de gerçekten işsizlik konusunda çok büyük problemler var. Bu problemleri yok etmemiz lazım, yoksa Ereğli kötü bir bir yere doğru gidiyor. Aynı zamanda Belediye iyice bölünmüş vaziyette, meclis bölünmüş vaziyette. Kim ne yapıyor, kim ne ediyor belli değil. Bu noktada Ereğli. Onun için hep birlikte hamle yapmamız gerekiyor mutlak surette. Mesela piknik alanı açtık Kestaneci’de insanlar ilk başta çok mutluydu, şimdi virane halde. Yazık günah yani. Yapılanı muhafaza etmekten daha ilaveler yapmamız gerekirken maalesef böyle bir ortamın içerisindeyiz. Kepez’deki de öyle, Belediyenin yapmış olduğu yerde öyle. Yazık günahtır.”şeklinde konuştu.

POSBIYIK DÖNEMİNDEN SONRA BİR ÇİVİ ÇAKILMADI…

Muhtar Özer ve mahalle sakinleri Kestaneci Piknik alanına Posbıyık döneminden sonra hiçbir çivi çakılmamasına tepki göstererek, “Buraya gelenler şunu söylüyorlardı; “burayı kim yapmış, 2 ay gibi kısa sürede, ne zaman yaptılar, müthiş tesis”. Fakat bugün masaların ayakları kırık, ızgaraları yok. Sizden sonra hiçbir şey yapılmamış ama tesis mükemmel her gelen buranın Avrupa kenti olduğunu oradan görüyorlar” dediler. Posbıyık’ta, daha yeni yerlerin yapılması gerektiğini belirterek, “Ereğli’yi yeniden Avrupa kenti yapmamız lazım, festivalleri tekrar başlatmamız lazım. Ben festival yapıyorum diye AK Parti’li arkadaşlarım, dostlarım kızıyorlardı ama şimdi kendileri seçim propaganlarında ‘festival yapacağız’ diyorlar. Bu da güzel bir gelişme ve güzel bir olay.” Şeklinde konuştu. LİDERE OY VERİN!.. Hedefinin Ereğli’yi yeniden ayağa kaldırmak olduğunu belirten CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Ereğli’yi eski günlerine kavuşturmak gerekiyor, yoksa ki ben Belediye Başkanlığı yaptım yani benim için yeni bir görev olmayacak. Ben Belediye Başkanlığının onurunu da yaşadım, sıkıntılarını da gördüm. Detaylara girersek Halk Otobüslerinin sorunu var, taksicilerin sorunu var. Neler var, neler? Biz burada adam seçeceğiz.Yaptığımız en büyük kötülük kendimize, bölgemize çocuklarımıza bir partizanlık saplantısı var bizde. Adama oy vermek, lidere oy vermek lazım. Allah hepimizi melek gibi dünyaya getiriyor. Herkes iyi insan ama iyi insan olmak yeterli değil. Herkes mesleğini yapacak. Politikacı politikacılığını, muhtar muhtarlığını, doktor doktorluğunu, hakim hakimliğini yapacak. Ama politikacı lider olacak, yönetici olacak. İyi insan yeterli değil yani.” “Sıkıntılı günleri aşmak daha da kolay olacak. Sizin artık yeterince tecrübeniz var. Bu defa iyi bir ekiple bu işi başarırsanız, inanıyoruz ki eskisinden daha başarılı olacaksınız. Buna dikkat etmek gerekir” diyen bir mahalle sakinine Posbıyık, “evet bu konuya daha iyi dikkat edeceğim. Çünkü bu hataları yaptık, bu hatalarımızdan ders aldık. 4 sene sonra bambaşka bir Halil Posbıyık göreceksiniz” dedi. HASTANEYİ DEĞİL, TERMİNALİ BEN YAPTIM… Posbıyık, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Parese gibi bir Halil Posbıyık, sessiz, sakin, saldırılara aldırış etmeyen, sadece hizmetten bahseden, 4 senedir eğitim aldım, kendi kendimi eğittiğimi zannediyorum. Hatalarımı, günahlarımı, sevaplarımı ortaya koyup bazen burada ben niye böyle yaptım diye odamda kafamı dövdüğüm zamanlarda oluyor. Allahın kullarıyız, hepimiz hatalar yapabiliyoruz. Hatalarımızı kabullendik, ondan vazgeçebilmek, özür dilemekte erdemliktir. Ben o özeleştiriyi yaptım.Belediye Başkanlığına tekrar geldiğimde nasıl olacağını göreceksiniz. Zaten Belediye Başkanlığına gelmemiz lazım Ereğli kötü vaziyette. Ereğli iyiye gitmiyor. Nasıl anlatacağımı bilemiyorum, gerçekten çok kötü vaziyette. Suyunuz gelir, çöpünüz alınır bu kadar yani. Esnaflar perişan vaziyette, çoğunun kepenkleri kapalı. Yaptığım ihaleyi iptal ettirdiler, müteahhitte 60-70 milyar zarara girdi. İhaleyi yaptık, iptal ettirdiler Halil Posbıyık projesi diye. Böyle bir düşmanlık olmaz, olmaması lazım. Her tarafa ‘sevgi barış dostluk’ yazdık ‘denizin mavisi, ormanın yeşili, güneşin sarısı’ diye benle ilgili her şeyi yıktılar. Parkı yaptılar, güzel , Allah razı olsun, ellerine sağlık ama orayı taşla kaplamakla olmaz ki? Ama maalesef paldır küldür gidiyorlar. Diyorlar ki hastaneyi oraya Halil Posbıyık yaptı, Halil Posbıyık’ın yerleri vardı. Meydanbaşından yukarıya gidin bakın, 100 metrekare varsa, kim gelirse ona vereceğim, hibe edeceğim, helal olsun diyeceğim. Benim orada bir yerim yok. Orada 700 tane konut yaptım, hiçbir belediyenin yapamadığını , memurlara verdim. Onun için büyük bir alanı istimlak ettik o günün fiyatlarıyla, dolayısıyla 700 konutu yaptık, memurlara ödeyemiyorlar paraları, zorluk çekiyorlar. Başımız belaya girecek, diğer taraflara yapmaktan vazgeçtik, Ereğli’ye hastane yapacağız dediler, bana Fazlı Erdoğan devamlı geliyor, hastanenin yeri Osmantepe’dir. Osmantepe’ye olacak diye baskılar yaptım, yolu yok dedim ama bunlar ısrarla buraya yapmak istediler. Fazlı Erdoğan’da Ereğli’ye hastane yapıyoruz burayı bedava vereceksin diye, bende dedim halkın vergileriyle burayı aldım, zırnık vermem dedim, emlak vergisi üzerinden veririm. Ananemin yeri yok, babaannemin yeri yok, benim mal varlığım demir çelikten emekli olan bir formen kadar benim mal varlığım yok. Bende Demir çelikten emekliyim, benim işte Kestaneci Mahallesinde 4 odalı bir evim,İstanbul Sarıyer’de bir kooperatif evinde dairem var, kızım oturuyor orada da. Yalı Caddesi’nde de bir dükkan var hanımın üzerine kirada. Erdemir’den emekli olan bir mühendis kadar benim mal varlığım. Sizler benim hemşehrimsiniz, mahallelimsiniz. Dün BMV bir arabam var onu İstanbul’a satmaya gönderdim, seçimlere katkıda bulunmak için, seçimde para lazım, para bulamıyorum. Bugün haber gelecek oradan seçim masrafları. Ama bizi zannediyorlar ki, muhalefet “Adası var Yunanistan’da, Amerika’da evi var” Alaska’da evi olan adam, şurada Çınar apartmanının yanında yeni yapılan apartmanın 3. Katında özenerek aldığım bir dairem vardı onu da sattım. Herkes bir dedikodu, başarılı adamı engelleyemiyorlar. Namussuzlukla, hırsızlıkla suçlayamıyorlar, bu şekilde yapıyorlar. Biz Ereğli’yi sevdiğimiz için buradayız, halimizden hiçte şikayetçi değiliz Allah’a şükür. Ama bu Ereğli’de çok yanlış işler yapılıyor. Terminali oraya ben yaptım, hastaneyi ben yapmadım diyorum. Çünkü ben Ereğli’yi düşünen adamım. Oradan Alaplı’ya geçen çevre yolu projesi vardı. Bunları hesaplayarak, düşünerek yaptım. Orada bir takım sıkıntılar varsa ileride Allah razı olsun diyecekler bana. Çünkü ben mühendisim, hesaplayarak yaptım. Bu işleri bilen bir adamım. Dolayısıyla terminal bana ait ben yaptım. Ereğli’de planlı programlı bir iş yapılmıyor. Pata küte işler yapılıyor yazık oluyor Ereğli’ye. Ereğli’yi el ele vererek ayağa kaldırmamız lazım. Kimin için? Benim için çalışmanızı istemiyorum, ben Belediye Başkanı olsam ne olacak, olmasam ne olacak? Ama Ereğli göçmüş, Belediye göçmüş, bitmiş, burada bir rehabilitasyon gerekiyor. Ancak tecrübeli bir belediye başkanı olması gerekiyor.İsme bağlı falan değil bu ama tecrübeli bir belediyeciyi orada rehabilitasyon yapabilir.” Kestaneci Mahallesi Muhtarı Ahmet Özer ve beraberindeki Mahalle Sakinleri, Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık’a, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde destek vereceklerini ifade ederek ofisten ayrıldılar.

Yorumlar

CHP de tek başına idi Ak Parti ile Gücüne Güç Kattı..

6 Şubat 2019 Çarşamba 09:44

CHP de tek başına idi Ak Parti ile Gücüne Güç Kattı..
Yorumlar
 • GÜLÜÇ ÜN YERLİSİ
  7 Şubat 2019 Perşembe 11:11

  chp nin sayesinde geldin o makama,şimdide o makamdan inme zamanın geldi,50 gün daha otur sayın başkan,işcileri zorla götürüp resim cektirmeye benzemez,chp partisi gönül işi,HALİL POSBIYIK seni başkan yaptı indirmesinide bilir