Ereğli’de gözler kulaklar burda idi ..

26 Eylül 2018 Çarşamba 15:36

Ereğli’de gözler kulaklar burda idi ..

CUMHURBAŞKANIMIZIN EREĞLİ ÜSTÜNDEKİ AĞIRLIĞINI HİSSETTİM

Ak Parti kurucu Teşkilat Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Köse bu sabah Ak Parti Genel Merkezinden aldığı davet üzerine erken saatte genel merkeze ulaştı ..

 

Aldığı davet üzrehemen Ankaraya Genel MERKEZE giden köse burada yaklaşık 3 saat kaldı.

Biz Akgün Medya olarak yanına gidip sohbet ettiğimizde bizlere her şeyi anlatamayacağını ama az da olsa fikir alış verişinden bulunabileceğimizi anlattı hoş sohbetinde..

Muhammet Köse ile Ankara’da genel merkezden çıktıktan hemen sonra yaptığımız ufak sohbette ; “Genel Merkez tarafından çok sıcak karşılandığını ,Kdz  Ereğli’de teşkilat içi konularla alakalı istişareler yaptıklarını söyledi.

Ama baştan şunuda  belirtmeliyim  ki  adaylikla ilgili bir görüşme  olmadı sadece Partimiz ve Ereğli  icin bu görüşmenin çok  yararlı  olduğunu söyleyebilirim.

Yalniz edindigim intiba  şu ki Ereğlimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ben buranın milletvekiliyim lafını destekleyecek ölçüde yakından takip ediliyor hatta şehrimiz mercek altina alınmış bunu gayet net olarak söyleyebilirim.

Hatta benim “birlik beraberlik ve istişareyle aday belirleyelim '', teskilatın tek vucut ,tek yumruk olma sloganımı beğendiklerini bu konudaki fikrimi merak ettiklerini sordular .

Konuyu dahada açarak  anlattım.

Bu fikrin takdire şayan oldugunu ve bu birlikteliğin kimler tarafindan istenmediği yada kimler tarafından baltalanabilirliği  soruldu .

Hislerimi teşkilatım ve partimin menfaati adına anlattım''

Muhammet Köse''ye bizi kırmayıp az da olsa verdiği bilgiler için teşekkür ederiz. 

 

Yorumlar
 • sami akgun
  27 Eylül 2018 Perşembe 11:10

  Başkan ankaraya davet edilmişse önemlidir...adaylara duyrulur...

 • Zafer sucu
  27 Eylül 2018 Perşembe 07:21

  Teşkilat adamlığı bu olsa gerek sorun varsa mecrasında ifade etmek gerektiği gerçeğini yaşayarak göstermek, parti meselelerini toplum önünde değil teşkilatlarda müzakere edilmesi gerektiği örneğini ortaya koyan kurucu başkanım Muhammed beye teşekkür ediyorum.

 • fatma yildiz
  26 Eylül 2018 Çarşamba 18:02

  yolun acik olsun kardesim

 • Bilal
  26 Eylül 2018 Çarşamba 17:33

  ABARTIYA GEREK VARMI ?

Ak Partide Flaş gelişme

26 Eylül 2018 Çarşamba 10:45

Ak Partide Flaş gelişme

MUHAMMET KÖSE GENELMERKEZE ACİL OLARAK ÇAĞIRILDI

Ak Partide Adaylar bir bir el sıkmalara devam ederken  sabah saatlerinde gelen bomba haber tüm dikkatleri Köse'nin üzerinde yoğunlaştırdı.

Köse'nin  bir aday adayı olarak değil kurucu teşkilat başkanı olarak çağırıldığı zannediliyor.

 

Köse'nin Genel Merkeze Kdz Ereğli ile ilgili bazi istişareler için mi yoksa adaylık durumu ile mi çağrıldığı ilerleyen saatlerde haber sitemizde olacak .

Akgün medyadan ayrılmayın 

Havuzu olmayan tek medya her zamanki farkı ile ...

 

Yorumlar
 • Harun Özdemiroğlu
  27 Eylül 2018 Perşembe 13:22

  Hayırlı olsun abi

Her şey güzel olacak

25 Eylül 2018 Salı 23:37

Her şey güzel olacak

Başarı destursuz olmaz !

Muhammet Köse aday adaylığı yarışında emin adımlarla hareket ediyor.

Ak Parti Teşkilat kurucu başkanı Muhammet Köse kendisinin de yürüdüğü bu yolda ilk istişarelerini Ak parti Gençlik Kolları ve Kadın kolları ile yapmakla adaylığının nasıl yapılması gerçeğini rakiplerine gösterdi !

Cuma günü Haftalık Olağan Gençlik Kolları Toplantısına katılıp gençlerle istişare yapan  Kurucu İlçe Başkanı Muhammet Köse’ bugünde Kdz Ereğli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sayın Fatma Doğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile istişarelerde bulundu ve her iki sohbettede Köse'nin şu sözleri çok dikkat çekti ;

"Sizlere şu an için verebileceğim bir tek nasihat var oda ;

 " Sakın  kimsenin Partiyi, Teskilatı  şahsi reklamlarına alet etmelerine  müsade etmeyin dedi..

Yorumlar
 • Zafer sucu
  27 Eylül 2018 Perşembe 07:22

  Örnek bir teşkilatcı örnek bir teşkilat adamı.

Yavuzyılmaz Aile Sağlık Merkezleri'ni ziyaret etti.

24 Eylül 2018 Pazartesi 18:49

Yavuzyılmaz Aile Sağlık Merkezleri'ni ziyaret etti.

Doktor Olmayan ASM’lere Vekil Girdi..

       Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, beraberinde CHP Kilimli İlçe Başkanı Filiz Karademir, Gelik Belde Başkanı ve CHP Kilimli İlçe Yöneticileri ile beraber Karadon ve Gelik'te bulunan Aile Sağlık Merkezleri'ni ziyaret etti.

Aile Sağlık Merkezleri'nde aktif olarak çalışan doktor olmadığı tespitini yapan Yavuzyılmaz, bu merkezlerde çalışanların sorunlarını dinledi.

Kömür üretiminde önemli bir konuma sahip olan ve aynı zamanda yerleşim yeri olarak da kullanılan Gelik ve Karadon bölgelerindeki bu doktor eksikliğinin kabul edilemez olduğunun altını çizen Yavuzyılmaz, bölgede yaşayan halkın sağlık hizmetleri alabilmek için Kilimli İlçesi ve Çatalağzı Beldesine yönlendirildiğini, bu nedenle özellikle yaşlı ve çocuk hastaların mağdur olduğunu belirterek sorunun çözümü için İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner ile görüştü.

Görüşmede Yavuzyılmaz, Müdür Güner'e Aile Sağlık Merkezi'ndeki sorunları ve eksiklikleri iletirken neler yapılabileceği noktasında fikir alış verişinde bulundular.

Doktor eksikliği ile ilgili olarak da Müdür Güner, 15 Ekim'den itibaren Zonguldak İli geneli'nde Aile Sağlık Merkezleri'nde 17 doktorun göreve başlayacağını, Karadon ve Gelik'teki doktor eksikliklerinin giderileceğini söyledi.

Yavuzyılmaz konunun takipçisi olduğunu belirtirken, halkın bu mağduriyetinin giderilmesi için gereğinin en kısa sürede yapılması gerektiğinin tekrar altını çizdi.

Yorumlar

Fatih Çakır aday mı ?

24 Eylül 2018 Pazartesi 20:00

Fatih Çakır aday mı ?

Şafak Ereli’n Mehmet Fatih Çakır hakkında yazdığı köşe yazısı çok dikkat çekti ..

Şafak Ereli’n Bu yazısı çok konuşulacak !

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde bir çok Parti’de aday adayı olacak isimler yavaş yavaş “sosyal medya” ve “basın” yoluyla belirlenmeye başlamış durumda.

Haber Merkezi- Yaklaşan yerel seçimler öncesinde bir çok Parti’de aday adayı olacak isimler yavaş yavaş “sosyal medya” ve “basın”yoluyla belirlenmeye başlamış durumda.

Ereğli’de de bilhassa yerel seçimler öncesinde AK Parti’de aday adayı yoğunluğu yaşanacak gibi gözüküyor.

Bu adaylar arasında da önceliği doğal olarak Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal alıyor.

 Uysal’a ilaveten bugüne kadar bilhassa sosyal medya’da yaptıkları açıklamalarla yerel seçimlerde AK Parti’den aday adayı olacağının sinyallerini vermeye başlayan kişiler de mevcut.

Bu isimler arasında Yüksel Balcı, Fazlı Erdoğan,  Erol Şahin ve Muhammed Köse gibi geçmişte AK Parti’de hizmet etmiş kişiler var.

Yerel seçimler için takvim açıklandığında bir çok isminde bu listeye bilhassa AK Parti’de dahil olması bekleniyor!

Bilhassa AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’ında bu yarışta önemli yer tutacağı ve “potansiyel” bir güç olarak yerel seçimlerde “aday” olması bekleniyor.

24 Haziran’da yapılan genel seçimlerde milletvekili aday adayı olan  ve  AK Parti  İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Çakır’ın  seçimler sonrası  kısa sürede görevine iade edilmesi  de kendisine parti içinde büyük bir güç  kazandırmış durumda.

Ereğli’de bazı siyasi kesimlerce  AK Parti İlçe Başkanlığına dönen Fatih Çakır’ın  yerel seçimlerde  Belediye Başkanlığına aday olmayacağı yönünde “fısıltı” gazeteleriyle yayın yapılması da gerçeği yansıtmıyor!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  “Partinin taşıdığı adaylarla değil, partiyi taşıyan adaylarla seçime gideceğiz ve bugün partinin bir çok kademesinde görev yapan kişilerin kesinlikle istifa etmemeleri gerektiği, bu kişilerin görevlerini  yaparken de Ankara’ya çağırılarak kendilerine görev verilebileceğini” açıklaması  AK Parti’de veya  devletin çeşitli kademelerinde görev yapan kişileri n önünü yerel seçimler öncesi açmış görülüyor.

Bu nedenle adaylık için görevinden “istifa” etmek gibi bir sorun yaşamayan Fatih Çakır  AK Parti İlçe Başkanlığı’na  geri döndükten sonra bilhassa  Ereğli ve  AK Parti Genel Merkezinde  büyük  siyasi güç kazanmış  durumda.

Göreve döndükten sonra parti çalışmalarına ara vermeden devam eden, Ereğli çevresinde inceleme ve ziyaretlerini sürdüren Çakır’ın AK Parti adına yaptığı çalışmalar da Ereğli’de takdirle karşılanıyor.

Çakır’ın bu çalışmalarında tüm köy ve mahalle muhtarlarıyla uyum içinde olması, sorunların çözümünde birlikte hareket etmeleri de  tüm Ereğli ve çevresinde yaşayanlar  tarafından olumlu karşılanıyor.

 

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın  yakaladığı “potansiyel gücü”  sonuna kadar  kullanacağı ve yerel seçimlerde  Ereğli Belediye Başkanlığı için aday adayı olacak kişiler arasında en önemli yeri  tutması   bekleniyor.

Etiketler:

Mehmet Fatih Çakır Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayımı ?

Yorumlar
 • Değil
  23 Eylül 2018 Pazar 18:05

  Değil