Eski Erdemir Plajında Sansasyon!

23 Temmuz 2019 Salı 14:22

Eski Erdemir Plajında Sansasyon!

Bu sabah bu resim çekildi !

Eski Erdemir plajında  bir veya iki aile masa kurmuş vaziyette oturuyor tatil yapıyor .

Çocukları ise denize giriyor bu nasıl eşitlik ?

Bu durum kanunsuz değil mi ?

Bu nasıl bir yasak

Yorumlar
 • alpaslan
  20 Ağustos 2019 Salı 15:01

  onların kimliğini yazabilseydiniz habercilik olurdu bence.....

 • Köylü
  23 Temmuz 2019 Salı 21:02

  Yandan kayıkhanenin ordan girmişler

 • qwerty
  23 Temmuz 2019 Salı 16:58

  haftasonu erdemirde adada güneşlenip denize giren 2 3 aile daha vardı ve havuzun orada araçları park ediliydi. yasak bir kısıma galiba. içeridekilerde büyük ihtimal erdemir müdür yada yöneticleriydi...

Ereğli Uyuma Akçakoca Halkının Sizlere İhtiyacı Var

20 Temmuz 2019 Cumartesi 09:53

Ereğli Uyuma Akçakoca Halkının Sizlere İhtiyacı Var

Değerli Kdz EREĞLİ !

Lütfen Halkı Halkın Sesine Kulak Verin;

Durumun aciliyetini tekrar tekrar anlatmıyorum..


Deprem olmuş olsa geride 3 -5 birsey kalır.


Ama bu SEL ..


Geride kalan hiçbirşey yok.

Giyecekten yiyeceğe ,yataktan yorgana iğneden ipliğe herşey ihtiyaç var burada !

Yarın ne olacagimiz hiç belli degil.

Lütfen lütfen lütfen..

Imkanınız neye elveriyorsa..

Gücünüz neye yetiyorsa..

Akçakoca Halkının Bizim Elimize İhtiyacı Var !

 

Yorumlar

KDZ. EREĞLİ’DE SELİN İZLERİ SİLİNİYOR

19 Temmuz 2019 Cuma 15:40

KDZ. EREĞLİ’DE SELİN İZLERİ SİLİNİYOR

Kdz. Ereğli’de yaşanan sel felaketinin ardından belediye ekipleri yoğun çalışıyor. Çamur kütleleri kaldırılıyor, cadde ve sokaklar temizleniyor. Perşembe günü gece yarısından itibaren metrekareye düşen 132 kilogram yağış sonrası büyük bir felaket atlatan Kdz. Ereğli’de selin izleri siliniyor.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla ilgili müdürlüklerin oluşturduğu 300 kişilik ekip, sel felaketinin yoğun yaşandığı Kışla Sanayi Sitesi’nde çalışmalarını sürdürüyor.


Cadde ve sokaklar ile su baskınlarının yaşandığı iş yerleri yıkanırken, çekilen sular sonrası oluşan çamur kütleleri kaldırılıyor.
Ayrıca, AFAD ve belediye ekipleri su baskınlarının yaşandığı ev ve iş yerlerinde hasar tespit çalışmalarına devam ediyor.

Yorumlar

BAŞKAN POSBIYIK, VATANDAŞLARI DİNLEDİ

19 Temmuz 2019 Cuma 13:58

BAŞKAN POSBIYIK, VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ‘halk toplantıları’ kapsamında belediyede vatandaşları dinledi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ‘halk toplantıları’ kapsamında belediyede vatandaşları dinledi.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Perşembe günleri düzenlediği ‘halk toplantıları’ kapsamında vatandaşları dinledi.

Belediye başkanlık toplantı salonunda halkı misafir eden Başkan Posbıyık, kendisiyle görüşmeye gelen vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek çözümleri için ilgili müdürlere talimat verdi.

Başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıya katılan vatandaşlar “Sorunlarımızı ve taleplerimizi birinci elden size anlatma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Başkan Posbıyık Perşembe günleri halk toplantıları düzenlemeye devam edeceğini söyledi.

Yorumlar

KDZ. EREĞLİ SEL FELAKETİNİN YARALARINI SARIYOR

19 Temmuz 2019 Cuma 11:03

KDZ. EREĞLİ SEL FELAKETİNİN YARALARINI SARIYOR

POSBIYIK: BÜYÜK FELAKET ATLATTIK

Kdz. Ereğli’de yaşanan sel felaketinin geride bıraktığı hasar belediye ve AFAD ekiplerinin çalışmalarıyla gideriliyor. Su baskınlarının ve heyelanların yaşandığı bölgelerde incelemelerde bulunan Başkan Halil Posbıyık “Metrekareye 132 kilogram yağış düştü, çok büyük felaket atlattık. AFAD ekipleriyle birlikte hasar tespit çalışmaları yapılıyor, ekiplerimiz temizlik çalışmalarına başladı” dedi.

Kdz. Ereğli’de dün gece yarısından itibaren etkili olan sağanak yağmur sonrası dereler taştı, bir çok ev ve iş yerini su basarken bazı bölgelerde heyelanlar oluştu.

Sabahın ilk saatlerinden itibaren yaşanan sel felaketine karşı sahada çalışmalarını sürdüren Kdz. Ereğli Belediyesi, suların çekilmesi ardından temizlik çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, sağanak yağış sırasında ve sonrasında Belediye Kriz Masası'nın koordinasyonunu yürüttü, alanda incelemelerde bulundu.

EKİPLER SABAHA KADAR ÇALIŞACAK

Başkan Posbıyık, başkan yardımcıları ve ilgili daire müdürleriyle birlikte heyelanların oluştuğu bölgeleri gezdi, sel baskınında zarar gören Kışla Sanayi Sitesi esnafına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ekiplerin temizlik çalışmalarını yerinde takip eden Posbıyık, sabah saat 4.00-6.00arasında ilçe genelinde metrekareye 132 kilogram yağmur düştüğünü söyledi. 

Her hangi bir can kaybı ve yaralanma olmadan bu büyük felaketi atlattıklarını söyleyen Posbıyık, şunları söyledi:

"Sabahın erken saatlerinde alarm verdik, bütün ekiplerimiz alana dağıldı. Özellikle Kavaklık bölgesi Kabasakal deresinde Zonguldak tarafından İmam Hatip okuluna kadar ıslah çalışmaları yapılmıştı. Ama İmam Hatip okulundan benzin istasyonuna kadarki bölümde, duvar yükseltmeleri taban betonu DSİ tarafından yapılmamıştı. DSİ’yi getirdik, sağ olsunlar geldiler. Projelerinin yapılmak üzere olduğunu ve hızlandıracaklarını söylediler. Ayrıca Kabasakal’a kenarlardan gelen kuru dereleri de projeye dahil ettiler.Sabah Kışla Sanayi Sitesi'ne geldiğimizde durum felakettiUfak tefek hasarlarla atlattık. AFAD ekipleri, Devlet Su İşleri ekipleri burada. Ekiplerimiz sabaha kadar çalışacaklar ve bu bölgede selin hiçbir izini bırakmayacağız ama bazı mağdur olan arkadaşlarımız var. İşyerlerine ve evlere su girdi."

Belediye ekipleri yağışların etkili olduğu bölgelerde temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar