FETÖYÜ SORUŞTURAN KOMİSER FETÖ'DEN TUTUKLANDI !!

11 Ekim 2018 Perşembe 11:54

FETÖYÜ SORUŞTURAN KOMİSER FETÖ'DEN TUTUKLANDI !!

BUNUDA MI GÖRECEKTİK?

FETÖ SORUŞTURMALARINDA ZAFİYET Mİ VAR ?

KDZ EREĞLİ lçe Emniyet Müdürlüğünde Fetö Soruşturmalarını yürüten güvenlik büronun amiri Komiser Y.E.B. Zonguldak Cumhuriyet Baş savcılığının yürüttüğü fetö soruşturması kapsamında gözaltına altına alıp çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Beycuma Cezaevine gönderildi.

Etiketler:

Fahri Küçük , KDZ EREĞLÍ emniyeti

Yorumlar

Atatürkün hisseleri için Ak Parti ve MHP harekete geçti.

11 Ekim 2018 Perşembe 10:07

Atatürkün hisseleri için Ak Parti ve MHP harekete geçti.
Yorumlar
  • Vatandaş
    12 Ekim 2018 Cuma 01:06

    16 YILDAN BERI AKP NIN KARSISINDA SECIM KAYBETMIS BIR PARTIDEN BASSEDIYORUZ ULKEYE EN UFAK BIR KATKISI YOK ASALAK BIR PARTI BENCE BUTUN MAL VARLIGI HAZINEYE DEVREDILMELI HER SECIM SONRASI GOTLERINE BAKA BAKA GITMELERI GIBI TEKRAR GOTLERINE BAKA BAKA GONDERILMELI

  • Koray Çeltik
    12 Ekim 2018 Cuma 00:20

    Dış siyaset, ekonomi, sağlık, eğitim, enflasyon, fahiş fiyatlar, saymakla bitmeyecek binlerce sorunu, her şeyi çözdünüz, sıra Atatürk ün mirası kaldı.. Kadınların camiye neden gitmediği kaldı, İnönü nün elindeki bayraklar kaldı.. Hey Allahım nelerle uğraşıyoruz. Yeterki gündem değişsin, vatandaş oyalansın.

ÇAKIR, ORMANLI VE YUNUSLU KÖYÜNDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

10 Ekim 2018 Çarşamba 20:14

ÇAKIR, ORMANLI VE YUNUSLU KÖYÜNDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Çakır'la her şey çok güzel

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Köylerde devam eden yol bakım çalışmalarını incelemelerde bulundu.

Başkan Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol ve İl Genel meclis Üyesi Rıfkı Gültekin, Ayhan Taşdelen ile birlikte kırsallarda yapılan yol çalışmalarını inceledi.

Köylere ulaşım standartlarını en iyi hale getirilmeye devam edildiğini belirten Başkan Çakır, Ormanlı köyü beton yol yapım çalışmalarını ve Yunuslu köyü Çatalçam mahallesi yol asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledik. Bütün yerlerde yollarımıza azami derecede önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı koşullarda ulaşım ihtiyaçlarını yerine getirmelerini istiyoruz, bunun için çalışmalarımız ara verilmeden devam ediyor.” dedi.

Yorumlar

ÖSYM NE ZAMAN AÇIKLANIYOR ?

10 Ekim 2018 Çarşamba 03:26

ÖSYM NE ZAMAN AÇIKLANIYOR ?

ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere "Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi" işlemini hizmete sunmuştur.

Bir milyonu aşkın adayın merakla beklediği son dakika açıklaması bugün geldi. 7 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen KPSS ortaöğretim sınav soruları ve cevapları ile ilgili duyuru yayımlandı.

Doğru ve yanlışlarını kontrol etmek isteyen adaylar için KPSS ortaöğretim sınav soruları bir kısmı erişime açıldı.

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları ÖSYM'nin akademik takvimine göre 8 Kasım Perşembe günü erişime açılacak.

Adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir.

Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sonuç bilgilerinde adayların testlere verdikleri doğru ve yanlış cevap sayıları ve KPSS puanları yer alacaktır. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde kayıtlı kimlik bilgilerinde değişiklik olan adayların, daha önce almış oldukları sınav/yerleştirme sonuçları, değişen kimlik bilgilerine göre yeniden düzenlenmez.

ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere "Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi" işlemini hizmete sunmuştur.

Bu amaçla kullanılmak üzere Sınav Sonuç Belgelerinin en alt kısmına, sistem tarafından rastgele üretilmiş bir "Sonuç Belgesi Kontrol Kodu" basılmaktadır.

Söz konusu işleme https://sonuc.osym.gov.tr üzerinde Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi sayfasından ulaşılmaktadır.

Etiketler:

ÖSYM , ÖSYM açıklandı mı ?

Yorumlar