Gelen ihbarla ektiğini biçtiler

11 Eylül 2019 Çarşamba 01:06

Gelen ihbarla ektiğini biçtiler

Alaplı ilçesinde gelen ihbar üzerine düzenlenen uyuşturucu operasyonu sonucu gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

 

Alınan bilgiye göre, aldıkları ihbar üzerine Alaplı Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çamlıbel köyünde R.Y adlı kişinin kenevir yetiştirdiği ihbarı tarlasına yaptığı baskın sonucu  100 kök hint keneviri ve 200 gram uyuşturucu ele geçirdi.

 

Düzenlenen operasyonda R.Y. gözaltına alındı.

R.Y adlı kişinin Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği ve  şüphelinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı alınan bilgiler arasındadır .

 

Yorumlar

İŞVEREN SAVUNMA İSTERSE YAPACAĞINIZ NEDİR ?

10 Eylül 2019 Salı 22:01

İŞVEREN SAVUNMA İSTERSE YAPACAĞINIZ NEDİR ?

İŞÇİNİN SAVUNMA SÜRESİ


İş Kanunu’nun 19. maddesine göre Çalışan işçi Hakkındaki iddialara karşı savunmasını isteyen işverene en az 6 iş günü içinde  savunmasını veredilir .

Ayrıca işçi savunmasını istediği yerde yazıp işverene verebilir.

Savunma işçinin hür iradesiyle yazılıp hiç baskı olmadan yazıp verilmelidir.

işçi isterse savunma vermeyedebilir .

Yasal olarak işçinin savunma verme zorunluğu yoktur..

Bunun dışındaki zoraki tutum Ve uygulama kanun dışıdır ve yasada karşılığı cezai işlem olarak vardır .

Yorumlar

Halkına Aşık Başkan Millet Bahçesi İçin Dağ Bayır koşturuyor

10 Eylül 2019 Salı 20:15

Halkına Aşık Başkan Millet Bahçesi İçin Dağ Bayır koşturuyor

GÖKHAN DEMİRTAŞ’TAN MİLLET BAHÇESİ PROJESİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Mega Millet Bahçesi Projesini açıkladı.

Sevgili Gülüç'lü hemşehrilerimiz Gülüç'ümüzün Batı Karadeniz'in parlayan yıldızı için yeni dönemimizde mega projeyi hayata geçireceğiz.

Gülüç Çengelburnu Mahallemizin üst kısmında 26 dönüm arsa üzerine Millet Bahçesi Projesi yapıyoruz.

Bahçesinde cafeteryamız,lokantamız,mescidimiz,otoparkımız,spor sahalarımız,çocuk oyun alanları, piknik alanları ,gezi alanlarımız en önemlisi kır düğün alanları olucak.

Ailecek vakit geçirebileceğimiz,dinlenip rahat bir nefes alacağımız Millet Bahçesi Projemize başlayacağız. #gülüçbelediyesi

Yorumlar
  • Gülüçlü
    11 Eylül 2019 Çarşamba 10:02

    Saolsun elinden geldiğini yaptı fakat bu sene ağır başladı. Ne okul ne kreş ne çay bahçesi tamamlanmadı. Genede başarılar ekibe ve baskana

SİZ TÜRKİYE’Yİ SANIRIM UFAK GÖRÜYORSUNUZ !

10 Eylül 2019 Salı 18:33

SİZ TÜRKİYE’Yİ SANIRIM UFAK GÖRÜYORSUNUZ !

YERLİ VE MİLLİ : BMC KİRPİ II

Değerli Okuyucular her gün Türkiye’mizin nerelere geldiğini merak ettiğinizi düşünüyor Ve Atatürk’ün hayal ettiği çağdaş Ve uygar seviyeye doğru nasıl yükseldiğini göstermek üzere bu haberlere yer veriyoruz  Medya sayfamızda ...

Bugünkü gururumuz YERLİ VE MİLLİ : BMC KİRPİ II...

 

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyi ile bir efsane haline gelen Kirpi’nin yeni versiyonunda bağımsız süspansiyon sistemi bulunuyor. Yüksek koruma özelliklerine ek olarak geliştirilen Kirpi II (4x4), hem yol tutuşunda hem de yolcu konforunda sınıfının öncüsü.

Bağımsız süspansiyonlu Kirpi II (4x4), monokok tipte zırhlı kabin ve özel zırhlı camlar, şok emici koltuklar, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özelliklerinin yanı sıra, özel olarak entegre edilen göreve yönelik birçok donanımı (KBRN korunma sistemi, atış yeri hedef tespit sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, iç konuşma sistemi, karıştırma köreltme sistemi vb.) ve özel tasarlanmış patlayıcı madde keşif ve imha robot kollu versiyonu ile diğer araçlara göre ön plana çıkıyor.

MAKS. HIZ
100 km/sa
MAKS. TIRMANABİLİRLİK
60 %
MENZİL
750 km
MAKSİMUM GÜÇ
375 PS (275kW) @ 2100 rpm
AZAMİ YÜKLÜ AĞIRLIK
20825 kg
TAŞIMA KAPASİTESİ
1775 kg
STANAG 4569
Balistik Koruma
Mayın Koruma
EYP Koruma
Parçacık Katmanı.

Yorumlar

DEMİRTAŞ YAŞ’TAN MEDET UMUYOR

10 Eylül 2019 Salı 14:55

DEMİRTAŞ YAŞ’TAN MEDET UMUYOR

EYT lilere Destek oldum deyip resim çektirip atan Demirtaş Ereğli Demir Çelik ve Taşeron Personel Olma ve İşçi Alımı Konusunda da Resimlerde sizleri görmek isteriz .

Demirtaş YAŞ’a takılanlarla resim çektirdi .

 

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 8 Eylül Pazar günü, Ankara Tandoğan Meydanı’nda emeklilikte yaşa takılanların düzenlediği mitinge katıldı.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği tarafından, emekli olmalarını engelleyen yasanın 20’inci yılında Ankara’da miting düzenlendi.

Ne hikmet se Kdz Ereğli’de hiç bir baş kaldırıda gözükmeyen Demirtaş Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve emeklilikte yaşa takıldıkları için mağduriyet yaşayan binlerce vatandaşın buluştuğu mitinge koştu  Ve boy boy fotoğra verdi .

Ama sadece resim çektirdi .

CHP li milletvekilleri her ne kadar meydanda EYT lilerle beraberiz destekçiniziz mesajı vermeye çalışsalarda verdikleri pozlarla bunun aksini kanıtladılar !

EYT mağdurları ile değilde kendi vekil arkadaşları  ile Yanyana pozlar veren Vekiller bu pozları verir iken EYT  mağdurları ise  kendi aralarında;

“ bunların asıl amaçları bizlerin  yanında olmak değil,tek dertleri  seçim zamanı bakın biz o gün orada idik demektir.

Bu pozlar da bunun sadece kanıtı için çekilmekten ibarettir .

Biz bizim üstümüzden nemalanmak isteyene de bizlere bu kanunu çıkartmayanlarada aynı mesafedeyiz” dediler

Demirtaş ise ;

Miting alanında yurttaşlarla bir araya gelen CHP’li Demirtaş, emeklilikte yaşa takılanların sorunlarının bir an önce çözülmesi gerektiğini belirterek şunları ifade etti: "Bugün Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelen EYT mağdurlarına destek olmak, haklı taleplerini seslendirdikleri bu günde bir kez daha onlarla birlikte hükümete seslenmek için buradayız. Yoğun bir destek var, Cumhuriyet Halk Partisi’nden, İyi Parti’den milletvekili arkadaşlarımız, DİSK’ten, KESK’ten, Birleşik Metal-İş, TÜMTİS, Petrol-İş’ten ve Emekli- SEN’den temsilcilerle birlikte, EYT mağdurlarının yanındayız" dedi .

Bu

 

Yorumlar