HASTANEDE GİZLİ KAMERA REZALETİ !!!

4 Kasım 2018 Pazar 01:41

HASTANEDE GİZLİ KAMERA REZALETİ !!!

ŞAYET DOĞRU İSE ÇOK CAN YANAR !!!

Bartın Devlet Hastanesi'nde kadın personelin soyunma odasına kamera koyduğu iddia edilen temizlik görevlisi H.Ç. (44), polis tarafından gözaltına alındı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun KOÇ; "Bartın Devlet Hastanesinde personel odalarına kamera koyduğu iddia edilen temizlik görevlisi H.Ç. (44) 02/11/2018 tarihinde saat 23:50 sularında vardiyaya geldiği sırada hastanede, il Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınmıştır.

Gözaltına alınma gerekçesi olarak da; ikamet ettiği köyde çeşitli yerlere gizli kamera yerleştirmek suretiyle görüntü almakla ilgili olduğu öğrenilmiştir.

 İş yerinde de aynı fiili işleme şüphesiyle iş yerindeki şahsi dolabında ve arabasında aramalar ilgili güvenlik kuvvetleri tarafından yapılmıştır.

Şahısla ilgili adli işlemler yapılmış olup şu anda tutuklanmıştır.

Soruşturmanın selameti açısından şahıs Bartın Valiliğinin talimatı doğrultusunda açığa alınmış olup idari soruşturma açılmıştır. Kamuoyuna ve basın mensuplarının bilgisine saygıyla sunulur." dedi.

Bartın Devlet Hastanesi'nde çalışan kadın personel, soyunma odasındaki kamerayı fark edince durumu polise bildirdi.

Çalışma başlatan ekipler, kamerayı soyunma odasına hastanede temizlik görevlisi H.Ç.'nin yerleştirdiğini tespit etti. H.Ç., polis tarafından gözaltına alındı. H.Ç.'nin sorgusunun ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

"ADI GEÇEN PERSONELLE İLGİLİ İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATTIK"

Olayla ilgili konuşan Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Abdullah Danışman, "Hastanede çalışan personelin, polis ekipleri tarafından evinde ve aracında arama yapıldığı ve bugün gözaltına alındığı bilgisi bizlere ulaştı.

Hastane personellerinin soyunma odalarına kamera konulduğu yönünde bizlere herhangi bir bilgi ulaşmadı. Olay zaten adli makamlara intikal etmiştir. Biz şu anda adı geçen personel ile ilgili idari soruşturmayı başlattık. Gözaltına alınmasıyla ilgili bizlere herhangi bir bilgi ulaşmadı" dedi. 

 

Yorumlar

PAT PAT VE OTOMOBİL ÇARPIŞTI ,FINDIKLAR YOLA SAÇILDI.

3 Kasım 2018 Cumartesi 15:23

PAT PAT VE OTOMOBİL ÇARPIŞTI ,FINDIKLAR YOLA SAÇILDI.
Yorumlar

Birileri bunlara DUR DESİN !

18 Ekim 2018 Perşembe 01:01

Birileri bunlara DUR DESİN !

Yollara kasis koyma zamanı geldi .

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Erdemir Caddesi Müftü Mahallesinde meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı

Kaza gece saatlerinde Erdemir Caddesi Müftü Mahallesi Anadolu Hastanesi önünde meydana geldi.

İddiaya göre çarşı istikametinden İstanbul Yol Ayrımı istikametine hızla giden 67 TG 626 plakalı araç 67 AAD 695 plakalı araca çarptıktan sonra 67 TF 631 ve 67 TP 938 plakalı araca çarparak taklı attı.

Kazanın ardından olay yerine gelen vatandaşların yardımı ile 67 TG 626 plakalı araç 67 AAD 695 plakalı araçtan çıkarılan iki yaralı Anadolu Hastanesine götürülürken olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi intikal etti.

Polis olay yerinde çevre güvenliğini sağlarken olay yerinde toplanan çok sayıda vatandaşı olay yerinden uzaklaştırmak için yoğun çaba gösterdi.

Vatandaşlar hergün aynı cadde üzerinde hız yapıldığını iddia ederek polise şikayetlerini dile getirdiler.

Kazanın ardından olay yerine gelen çekiciler aracılığıyla hasar gören araçlar olay yerinden kaldırılılırken polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar
  • Doğan yaman
    18 Ekim 2018 Perşembe 05:53

    Serefsizlerin önü kesilmeli ellerinde telefon sonsürat ana caddede