Halil Başkan Daha Çalışmaya Başlamadı..

9 Şubat 2019 Cumartesi 20:44

Halil Başkan Daha Çalışmaya Başlamadı..

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın ofisine ziyaretçi akını devam ediyor.

Bugün de Kışla Mahallesi, Bağlık Mahallesi, Kirmanlı Mahallesi ve Kepez Mahallesi sakinleri Posbıyık’ı ofisinde ziyaret ettiler.

‘Başkanım sizle daha erken kucaklaşabilmek için hep beraber buraya geldik. Hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Hep beraber çalışarak bu seçimi alacağız başkanım.’ diyen mahalle sakinleri CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın her zaman yanında olduklarını belirttiler.

Mahalle sakinlerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Halil Posbıyık ‘Ereğli halkına meftunum. Seviyorum. Aşığım Ereğli halkına.’ şeklinde konuşarak sözlerine devam eden Posbıyık; “Aday ol diye bütün partilerden yani parti ayrımı yok ama AK Partili, MHP’li yolumuzu kesip Ereğli’yi gel düzelt dediler. Bizde Belediye Başkanlığına soyunduk. Ben halkın adayıyım.

AK Partili, MHP’li, CHP’li hepsinin adayıyım. Onların sayesinde bunu samimimiyetimle ve yüreğimle söylüyorum bunun için aday oldum. Ereğli halkı çok ısrar etti Ereğli’yi düzelt diye. Bende maddi durumu iyi olmayan bir ailenin çocuğuydum. Ailemi tanırsınız birçoğunuz. Onlar beni zorluk içerisinde büyüttüler. Beni Ereğli halkı çok iyi bir yere getirdi. Allah razı olsun. Bu insanlara karşı bir vefa borcum olduğuna inandığım için, bu vefa borcumu ödemek için Ereğli’ye hizmet etmem ve gelecek nesillerimiz, çocuklarımızın iyi bir ortamda yaşamasını temin etmek için tekrar adaylığımı koydum. Canla başla uğraşıyorum. Hayatı biliyorum, Ereğli’yi biliyorum, Ereğli halkını seviyorum. Ereğli halkına meftunum, seviyorum, Aşığım Ereğli halkına. Burada yaşayan, Ereğli’de yaşayan insanlara yardımcı olmak istiyorum.” ifadelerine yer verdi. Mahalle sakinleri, Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık’a, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde destek vereceklerini ifade ederek “Başkanım sizle daha erken kucaklaşabilmek için hep beraber buraya geldik. Her zaman arkanızdayız ve destekçiniziz.” şeklinde sloganlar atarak alkışlar arasında ofisten ayrıldılar.

Yorumlar

İttifak diye bir şey yok kimse bunun arkasına sığınmasın.

9 Şubat 2019 Cumartesi 13:57

İttifak diye bir şey yok kimse bunun arkasına sığınmasın.

Dünkü Sivas mitinginde konuşulanlar gösterdiki BBP" Ak Parti ile ittifak halindeyiz" diye bazı zümreleri yanıltmaya kalksada en başta Kdz Ereğli de Cumhurbaşkanının ismine onay vermediği kişi olan Uysal'ın aday olduğu BBP si ile aralarında ittifak olmadığı Ayan beyan anlatılmıştır..

Cumhurbaşkanımızın dediği gibi "ittifak iki parti arasında vardır oda Ak Parti ve MHP" arasındadır . 

Karadeniz Ereğli ve Zonguldak ilinde ise MHP ve Ak parti arasında ittifak olup olmayacağı henüz netlik kazanmasada olmayacağı anlamına da gelmemektedir .

Ak Parti kulislerinden aldığımız bilgiye göre: bu konu hakkında  genel başkanların istişare halinde olundugu yakın zaman içinde sonucun açıklanacağı alınan bilgiler arasındadır . 

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en son Sivas mitingindeki sözleri de Treni terkedip kabul edildiği ilk vapura balıklama dalan Uysal beye bir mesaj olarak algılanmalıdır. . 

"Bazı dedikodular oluşturuyorlar. Neymiş, AK Parti adayını çekecekmiş. Sakın bu yalanlara, dedikodulara, fitneye, fesada aldanmayın.

Biz sıradan bir mahalle partisi değiliz. Bu ülkeyi 16 yıldır anlı şanlı yöneten, dünyada nam salan AK Parti'yiz AK Parti. Ve bizim Cumhur İttifakımızın iki ayağı vardır,

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi. Cumhur İttifakı'nın içinde başka bir parti yoktur.

Bizimle rastgele bir resim çektirip ondan sonra bu resmi sağda solda istismar edenlere inanmayın. Böyle bir şey de yok.

Biz Rabbim ömür verdikçe bizler milletimize hizmette elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz."

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Türk siyaset tarihinin mümtaz ismi, mücadele ve dava adamı Muhsin Yazıcıoğlu'a da bir kez daha Allah'tan rahmet diledi.

Yorumlar
 • Murat
  11 Şubat 2019 Pazartesi 20:31

  Adam geleli 5 sene oldu halen 1 lira işcisine zam vermedi gaziantep 100 de 40 verdi görmüyormu ya zam yok oy ozaman hicc yokkk

Ekşi Sabah Ak Partinin Öğleden Sonra BBPnin kapısında mı?

9 Şubat 2019 Cumartesi 01:17

Ekşi Sabah Ak Partinin Öğleden Sonra BBPnin kapısında mı?

Pınarcık siyasette yokum sinyali verse de Göğsünü Gere Gere Devrek ve Gökçebeyli hemserileri ile el ele Gülüç Belediye Başkanı Gökhan DEMİRTAŞ'a nezaket ziyaretinde bulundu ve nazikçe kendilerini desteklediğini beyan etti..

FEVZI Ekşi ise kendisini siyasete girer iken destekleyen  ve oy veren pazarcı esnafı ile bırakın yanyana kalmayı becermeyi tüm pazaryerinin KENDİSİNDEN koşar adım posbıyıka Uzaklaşmasına sebep oldu. 

Sayın Ekşi pazaryeri esnafının  iki gündür gruplar halinde posbıyıkın yanına gittiğini biliyormusunuz?

Peki pazaryeri esnafı adına Meclis Üyesi olarak siz zati muhteremi değil de bir başkasını önerdiklerini biliyormusunuz?

Eeee siz değilmiydiniz haksız yere  koltuğa oturur oturmaz Belediye Başkan yardımcısını görevden alan .. 

Alın bakın ne geldi başınıza ?

Tüm pazaryeri Kalktı ayağa başka bir esnaf için adaylık desteği için teşkilatlara turlara. . 

Ama bak Hasan Pınarcık'a  ;

Devrek ve Gökçebeyliler derneği tüm üye ve seçmenleriyle beraber PINARCIK'ı desdeklemeye devam etti peki neden ? 

Çünkü onun derdi Meclis üyeliği değil Ak Partinin bundan sonraki varlığı idi... 

Yalnız bırakmadı hemserileri onu yine bu yolda ve sürükledi hala  encümeni olduğu Ak Partinin başarılı başkanı Gülüç Belediye Başkanınin makamına .. 

O kötülemedi iyileri ve işine gelmeyenleri hatta dedi ki ;

Artık siyasette yokum ama desteğim size, gönlüm Ak Partiden yana hakkınızda hayırlı olur inşallah! 

Herkes kızdı belki ona ama o ki en  son noktayı adam gibi koydu hala encümeni olduğu Ak Sevdasına .. 

Sabah Ak Parti kapısında 

Öğleden sonra BBP kapısında ne araya ?

Acaba belediyeye soktuğu kızının atilmamasına caremi araya ? 

Yorumlar
 • Herhangi biri
  9 Şubat 2019 Cumartesi 22:16

  Pazarci esnafi olarak kimsenin ismi verilmedi kafalarina gore yazip ciziyorlar

 • Vatandaş
  9 Şubat 2019 Cumartesi 11:45

  Sayın Hasan Pınarcık tertemiz bir geçmişe sahiptir.Özü sözü birdir ve nerde durulur nerde yürünür bilir onun derdi üstünlük çabası veya yer edinme değil gerekirse memleketi için gönüllü işler yapmaktadır.Keşke herkes birer Hasan Pınarcık olabilse...

EROL ŞAHİN: SORUNLARI BİLİYORUZ, ÇÖZÜMÜNÜ DE”

8 Şubat 2019 Cuma 18:02

EROL ŞAHİN: SORUNLARI BİLİYORUZ, ÇÖZÜMÜNÜ DE”

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin bugünkü çalışmalarına Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Verem Savaş Derneği ziyaretleri ile devam etti. Ereğli Muhtarlar Derneği de Şahin’i partide ziyaret etti.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin seçim çalışmalarını artan bir ivme ile sürdürüyor.

Şahin bugün öğleden sonra da Esnaf Kefalet Kooperatifi ile Verem Savaş Derneği’ni ziyaret etti. İlçe Başkanı Fatih Çakır ve partililerle birlikte Esnaf Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden Şahin’i Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Erol Şahin ve beraberindekileri samimi bir ilgi ile karşılayan Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel, Şahin’in İlçe ekonomisini ve kültürünü çok iyi bildiği gibi sorunlara da hakim olduğuna dikkat çekerek, “Güzel bir ekip oluşturmuşsunuz” dedi.

Hikmet Tezel, “Ereğli’de un var şeker var ama helvayı yapacak usta yok” dedi. AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin’de yaptığı konuşmasında, ilçe sorunlarını çok iyi bildiğini vurgulayarak, “Bunları kimse gelip çözelim demeyecek, yine biz çözeceğiz” dedi. Kdz. Ereğli’de esnaflara yönelik projelerini anlatan Erol Şahin, “Mesleğim gereği esnafın sorunlarını da iyi biliyorum, çözüm yollarını da iyi biliyorum” şeklinde konuştu. Kdz. Ereğli’nin halen daha sporun ‘S’sinde, Turizmin de ‘T’sinde olduğunu kaydeden Erol Şahin, ancak var olan bu sorunların bugünün sorunu olmadığını ve 30 yıllık bir süreçten gelip çığ gibi biriken sorunlar olduğunu söyledi.

Çarşı merkezinin üzerini kapatıp ışıklandırılarak esnafın geç saatlere kadar açık kalabileceği bir ortam yaratacaklarını belirten Şahin, özellikle Ereğli dışından para girdisi sağlamaya çalışacaklarını söyledi ve esnafa hareketlilik sağlayacak en önemli projelerden birinin mevcut belediye binasının Üniversiteye devir edilmesi konusunun olduğunu ifade etti. Ereğli’nin eğitim kenti olacağının altını çizen Erol Şahin, yatırımcıya da sahip çıkacaklarının altını çizdi ve “Bizim kavga ile işimiz yok. Kavga etmeye de gelmiyoruz, hesap sormaya da ve kaos yaratmaya da gelmiyoruz. Biz var olan kardeşliği daha da pekiştirmeye ve Ereğli’yi tek yumruk yapmaya geliyoruz. Kavgalı eve kız bile vermezler” dedi.

Erol Şahin şöyle dedi: “Ben asfalt yaparken başında fotoğraf çektiren bir belediye başkanı olmayacağım. Onu yardımcılarım yapacak. Rutin belediyecilik hizmetleri ile övünecek biri değilim. Onları ekibin yapacak ve ben Ereğli’yi kalkındıracak projelerle uğraşacağım”

MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’i parti teşkilatında Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile mahalle muhtarları ziyarette bulundu. Erol Şahin’e tam destek veren Muhtarlar, kendisine başarı dilediler. Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç da yaptığı konuşmasında, Erol Şahin’in İlçe başkanlığı yaptığı dönemlerde kendisinden çok hizmet aldıklarını söyledi. Erol Şahin’de muhtarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

BAŞOL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bu arada gerçekleşen ziyarette dernek eski Başkanı Şakir Başol da İl Genel Meclisi aday adaylığını açıkladı. Muhtarlar Derneği, Başol’’un adaylığına destek vermek için 120 muhtardan topladığı imzayı İlçe Başkanı Fatih Çakır’a teslim etti.

VEREM SAVAŞ’A ZİYARET

AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin daha sonra partililerle birlikte Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan’ı da ziyaret etti. Erdoğan’a projelerini anlatan Şahin, Vereme karşı yıllardır verdiği savaş nedeniyle kendisini kutladı. Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan’da Erol Şahin’e başarı dileğinde bulundu.

Yorumlar

EROL ŞAHİN KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU VE TSO’YU ZİYARET ETTİ…

8 Şubat 2019 Cuma 14:30

EROL ŞAHİN KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU VE TSO’YU ZİYARET ETTİ…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor,

Belediye Başkan Adayı Erol Şahin bugün de Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu ve TSO Başkanı Arslan Keleş’i ziyaret etti.

 

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Üyeleri, İlçe Başkanı Fatih Çakır , Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş ve partililerle birlikte Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu ziyaret eden Erol Şahin çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Ereğli’de hayata geçirmek istediği projelerin bir kısmını da Kaymakam Çorumluoğlu’na anlatan Erol Şahin’e Kaymakam Çorumluoğlu başarı dileğinde bulundu ve seçim kampanyasının demokratik kurallar çerçevesinde geçmesini temenni etti.

TSO’YU ZİYARET

AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin beraberinde İlçe Başkanı Fatih Çakır, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Aday adayları ile birlikte Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş’i de ziyaret etti. Şahin ve beraberindekiler TSO’da Başkan Keleş ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu tarafından karşılandı.

ÇAKIR: “EROL ŞAHİN CUMHURBAŞKANIMIZIN EMANETİ”

Burada ilk konuşmayı yapan AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Erol Şahin’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emaneti olduğunu ve mutlaka kendisini belediye başkanı yapacaklarını söyledi. ŞAHİN:

“EREĞLİNİN KALKINMASI İÇİN TSO’NUN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin yaptığı konuşmasında, Ereğli’de yeni yatırımların önünün açılması, öğrenci sayısının 10 bine çıkartılması, Batı Karadeniz Üniversitesi’nin altyapısının oluşturulması gibi projelerde TSO’nun desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi. TSO’dan Ereğli’nin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınması için TSO’dan özel destek beklediğini belirten Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisinin Ereğli’nin milletvekili olduğunu söylediği günden bu yana büyük bir heyecan içerisinde olduklarını ve bu fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Şahin, Ereğli’de önceliklerinin ekonomik kalkınma olduğunu vurguladı.

KELEŞ: “KAVGALARA AYIRACAK VAKTİMİZ YOK”

TSO Başkanı Arslan Keleş’de konuşmasında, AK Parti’nin bu ziyaretinde belediye meclis üyelerinden tutun da başkan aday adaylarına kadar herkesin bulunmasının güzel bir fotoğraf olduğunu belirtti. Ereğli’nin kavga ve dedikodularla geçirecek vakti olmadığını belirten Arslan Keleş, bu kente yatırımcının gelmesi gerektiğini ve kentin iş dünyasına tanıtımının yapılmasının şart olduğunu söyledi. Gerçek Ereğli’liğin bu şehrin haklarını korumak olduğuna dikkat çeken Keleş, “Seçim biter sonra geçim başlar” dedi. Keleş, Şahin’in projelerine destek vereceklerini de söyledi. AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin de Kdz. Ereğli’yi TSO gibi Sivil Toplum Kuruluşları ve meslek örgütleri ile birlikte yöneteceklerini, yapılacak her projede ve atılacak her adımda toplum ile istişarede bulunarak toplumun yönetime katılımını sağlayacaklarını bildirdi.

Etiketler:

Erol Șahin , kaymakam İsmail Çorumluoğlu , Arslan Keleş

Yorumlar