Helal olsun size Ak Parti Gençlik Kolları !

19 Eylül 2018 Çarşamba 21:03

Helal olsun size Ak Parti Gençlik Kolları !

Ak Parti Kdz Ereğli Genclik kolları olarak Ova köyde hasta yatağından kalkamayan İsmail Aslan’ı evinde ziyaret ettiler .

Ak  Parti Kdz Ereğli Gençlik Kolları öyle bir iş yaptılar ki abilerin bile takdirini kazandılar ..

Ak Parti Kdz Ereğli Genclik kolları olarak Ova köyde hasta yatağından kalkamayan İsmail  Aslan’ı evinde ziyaret ettiler .

Ak Parti Kdz Ereğli Gençlik Kolları Başkanı ve yönetimi son zamanlarda sosyal medyada maddi anlamda destek isteyen ailenin çığlığını geri çevirmeyip Ova köye kadar gidip hastayı evinde ziyaret edip durumu ile alakalı bilgi edindiler .

Gençlik kolu Başkanı Tekin Alabaş konu ile alakalı “  ablmizi evinde ziyaret edip hastalığı hakkinda bilgi aldik.

Enfeksiyon sebebiyle  kalçasında oluşan  yaraların ciddiyetini gördük . Acilen Ameliyat edilmesi gerekiyor. Riskli bir ameliyat olacağı için  Ankara veya İstanbul’da ki hastaneler tavsiye ediliyor. Gereğinin yapılması icin başta  Ereğli’deki siyasiler ,Ereğli halkı ve esnaflarından  destek bekleniyor..

 

Yorumlar

Dedik ki Yavuzyılmaz tuttu mu koparıyor !!

19 Eylül 2018 Çarşamba 20:57

Dedik ki Yavuzyılmaz tuttu mu koparıyor !!

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Deniz Yavuzyılmaz,

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Deniz Yavuzyılmaz, geçtiğimiz günlerde yapımı büyük ölçüde biten Kilimli-Uzunkum Sahil Yolu’nda incelemelerde bulunmuş, Kilimli’den tünel girişinden başlayarak; tünellerin ve yolların durumunu, zemini, asfalt yapısını ve sahil dolgusunu Uzunkum çıkışına kadar ayrıntılı olarak etüt etmişti. 

Yavuzyılmaz yaptığı saha çalışmalarının ardından; tüneller ve yollardaki asfaltlama işlemlerinin büyük ölçüde tamamlandığını, büyük bütçeler gerekmeden en azından yolun bir güzergahının, bu güzergaha yapılması planlanan viyadük inşaatı başlayana kadar, kullanıma açılmasının mümkün olduğunu söyleyerek konunun çözümü için yetkili kurumlarla görüşeceğini belirtmişti.

Yavuzyılmaz’ın yetkili kurumlar nezdinde başlattığı girişimlerin ardından, Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi Zonguldak’a gelerek, sahil yolunda incelemelerde bulundu. Burada açıklamada bulunan Özendi, Kilimli sahil yolunun eksikliklerinin tamamlanarak 10gün içinde trafiğe açılacağını belirtti.

 Yavuzyılmaz Bölge Müdürü’nün açıklamasının ardından, çözüm ile ilgili emeği geçenlere teşekkür ederek şu açıklamayı yaptı:

” Bildiğiniz üzere Kilimli-Uzunkum arasını 5dk’ya indirecek olan 3km uzunluğundaki sahil yolunun tamamlanma oranı %95 olan tünelleriyle birlikte, en az bir güzergahının eksiklerinin tamamlanarak geçici bir süre için bile olsa, trafiğe en hızlı şekilde açılması için görüşmelerde bulunacağımızı belirterek konuyu gündeme getirmiştik.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Karayolları Bölge Müdürümüzle de görüşerek bu yolun trafiğe açılmasıyla ilgili talebimizi önem ve ısrarla tekrar ilettik.

Dün itibariyle Karayolları Bölge Müdürümüz Zonguldak’a gelerek yerinde incelemelerde bulunarak, 10 gün içinde yolun trafiğe açılacağının sözünü vermiştir.

Başta Sayın Valimiz ve Karayolları Bölge Müdürümüz olmak üzere Kilimli Belediye Başkanımıza,  Emniyet Müdürümüze ve
halkımızın bu mağduriyetinin giderilmesinde  emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Dün itibariyle Karayolları Bölge Müdürümüz Zonguldak’a gelerek yerinde incelemelerde bulunarak, 10 gün içinde yolun trafiğe açılacağının sözünü vermiştir.

Başta Sayın Valimiz ve Karayolları Bölge Müdürümüz olmak üzere Kilimli Belediye Başkanımıza,  Emniyet Müdürümüze ve halkımızın bu mağduriyetinin giderilmesinde  emeği geçen herkese teşekkür ederim.” 

 Yavuzyılmaz’ın yetkili kurumlar nezdinde başlattığı girişimlerin ardından, Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi Zonguldak’a gelerek, sahil yolunda incelemelerde bulundu. Burada açıklamada bulunan Özendi, Kilimli sahil yolunun eksikliklerinin tamamlanarak 10gün içinde trafiğe açılacağını belirtti.

 

 

Yorumlar

BAŞKAN ÇAKIR, BAŞHEKİMLERİNİ ZİYARET ETTİ

19 Eylül 2018 Çarşamba 20:35

BAŞKAN ÇAKIR, BAŞHEKİMLERİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimliği ‘ne atanan Dr. Vildan Türkeli’ne hayırlı olsun ziyareti, Diş Hastanesi Başhekimi Yüksel Tuncer’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Çakır, Hayırlı olsun ziyaretinde, Başhekim Türkeli ile vatandaşlara daha iyi hizmet için görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Çakır, Başhekim Türkeli’ne makamında ziyarette bulunarak görevinde başarı diledi.

Ereğli Devlet Hastanesi’nin bölgeye en iyi hizmet veren bir kapasiteye sahip olduğunu belirten Başkan Çakır, “Topluma hepimiz hizmet ediyoruz. Ne kadar daha iyi hizmet getirebiliriz, hepimiz bunun mücadelesini veriyoruz. 

Devlet Hastanemiz bölgemize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Buna inancım tamdır. Başhekimlik görevinde başarılar diliyoruz. Yapabileceğimiz her şeyde yanınızdayız.” dedi.

Başhekim Türkeli’de, Başkan Çakır’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi: “Çok iyi bir hastanemiz var. İnsanımıza hep beraber hizmet vermeye gayret göstermekteyiz. Hizmeti alanın da hizmeti verenin de mesut ve huzurlu olacağı bir ortam için görevimizi en güzel bir şekilde yapmaya devam edeceğiz.

Hastanemizin bazı yerlerinde yaşanan cep telefonu çekmemesi problemi önümüzdeki günlerde sona ereceğini de buradan sizlere müjdesini büyük bir mutlulukla veriyorum.

Ziyaretiniz için ayrıca sizlere teşekkür ederim.” Devlet Hastanesi ziyareti ardından, Başkan Çakır, Diş Hastanesi Başhekimi Yüksel Tuncer’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Çakır, Başhekim Tuncer’e görüşmesinde, “Diş Hastanemiz vatandaşlarımıza güzel hizmetler verebilmesi adına bizler üzerimize düşen ne olursa yapmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımız bu yönde devam edecektir.

Siz ve meslektaşlarınıza görevlerinde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. Diş Hastanesi hakkında bilgiler veren, Başhekim Dr. Tuncer, Başkan Çakır’a nazik ziyaretten dolayı teşekkürünü iletti. Başkan Çakır, Hastane ziyaretlerini Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Kolları ekibiyle birlikte gerçekleştirdi.

Yorumlar