Malesef Belediye Başkanlığı Konusunda Halk Kandırılıyor

11 Ocak 2019 Cuma 02:50

Malesef Belediye Başkanlığı Konusunda Halk Kandırılıyor

Uysal bile bilirken artık olmadığını neden hala medya var diye maval okuyor?

Ak Parti Kdz Ereğlide Belediye Başkan adayı belirlemesi teşkilat - genel merkez ve Kűlliye üçgeni arasında gizlilik içinde yürütüldü .

Fakat ne hikmetse dedikodular gizliliği hep yok etti.. 

Bizim uyanık insanlarımız doğru olanı ogrenemedikleri için bildiğini değil lotoyu tercih edip guruplar halinde Uysalı Bu yarışta hep var diyerek var edeceklerini sandılar ama malesef tam aksi oldu ..

Nasıl mı?.

Uysal seçildi . 

Milletvekili Faruk Caturoglu yanındaki danışmana belediyeden kadro alamadı. 

Neden Uysalın teşkilat yapısı saygısı yoktu. 

Özcan Ulupınar la kavga etti kovuldu . 

Neden çünkü Uysal haddini hiç bilmedi ağzından çıkan bazı dengesiz kelimelerin önüne hiç geçemedi.. 

Teskilati hiçe saydı . 

Teșkilat başının gitmesi için var gücü ile dosya taşıdı her yere.. 

Sonuç o dosyalarda parmak izleri vardı ve teşkilat içinde bir sorun varsa dosyalarla tüm duyumları oralara kadar taşıması Ak Parti kültürüne ters bir davranistı ve o sebeple Uysala olan güven ipi koptu.. 

En son kulliyeye yolladığı kendini ovdürme medya tuzagi fazla koktuğu için artık her şey anlatıldığı gibi değil tuzak Misali kurulduğu ortaya çıktı .. 

İste bence Uysal bu sebeplerden ve bazı özel sebeplerden dolayı yok aday değil .. 

Hatta daha sonra onunla alakalı daha geniş bir yazı yazacağım. 

Ve bir sır daha vereceğim size :

Uysal kendinin  aday olmadığını tam 20 gun evvelinden anladı yada tiyo aldı  ve başladı kendini Algı ile halka kabul ettirme çabasına. 

Her dakika bu zamana kadar yapamadığı işleri tamamlamaya çalıştı ama hep reklam. Kokanları..

 

Mesela yarma ucubesi duzeltilemedi verilen sözlerin hiç biri tutulmadı .

Hatta Çarşamba günü Ankaraya kadar gelip yoğun programı olan kulliyeye kendini misafir ettirecek gücü bulamayınca, TBMM ye gitmeye ayağı bir adım gitmeye korkunca, AK Parti Genel Merkezine gideceğine Türk Metal sendikası genel Merkezine gidip Ak Parti Teşkilatına kafasına göre kafa tuttu... 

Mesaj neydi? 

Yusuf Ziya arkamda. 

Peki Yusuf Ziya ondan hiç hoslanırmıydı? 

Ben Yusuf Ziya odabașı iyi tanırım; ağzı pistir,dost tanımaz ama Uysalı da dostu yerine koymaz bu saatten sonra arkasında da durmaz duramaz da. 

İŞTE Uysal kendinin bittiğini aslında ereğliye bu resimle ilan etti .

o fotoğrafı çektirdiği an çaresiz kalıp aklınca kurnazlik yapma isteği zamanı idi . 

Ankaraya kadar gelip kendi durumunu   merak edip gidip kendi partisinin genel merkezine kadar gidemeyen ve Türk Metal sendikasına gidip kendi partisine boy gösteren bir aday Ak Partinin Kdz Ereğli Belediye Başkan adayı değil bilakis Türk Metal sendikasınin aidatlı işçisi olur... 

Uysal Kdz Ereğli Halkının sesi olmayı başaramadı ama Giderayak mutahit ve iş adamlarının her daim dostluğunu kazanarak is adamları ekip tarihine adını yazdırdı.

Posbıyıkın Michael Jackson i getirme vaadi Uysalın uzay görüntüleme merkezi kurmasının yanında melake vaat olarak tarihteki yerini de aldı. 

Uysala var diyen neden var der ? 

Peki sizce  Uysal var mı  ? 

Pazar günü Uysal olmazsa Bu Uysal var diye yalan haber yapanlar ne diyecek? 

Kelime oyunu yok 

Biz Açıklıyoruz Uysal yok .. 

 

 

 

Yorumlar
 • BEYÇAYIR
  13 Ocak 2019 Pazar 20:06

  BİR TANESİ AKADEMİK DOKTOR DİN ADAMI VE BİR TANESİ MÜHENDİS OLAN İKİ MEMURUN SOSYAL HAKLARINI GASP ETTİ. ALLAH ONUN BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.

 • Beyfendi
  13 Ocak 2019 Pazar 00:04

  Kendı karısının akrabalarını sokan bır adamı sorgulamak varken bu sorunuz talihsiz olmuş beyefendi ..sımdı danışman sabahtan aksma senin için uykusuz kalacak ve gelecegıni garantiye alamayacaksa neden senin ve sehrin için uğraşsın..

 • Hakan bey
  12 Ocak 2019 Cumartesi 21:51

  Sorum şu . Danışmana kadro verilmedi diyorsun ve elestiriyorsun. Kadro vermek doğrusu mu ? Doğrusu liyakat ile alım değil mi ?

 • erdi
  11 Ocak 2019 Cuma 22:09

  Hakan bey sizi taktir ediyorum haberleriniz korkusuz ve katkisız

 • Zafer KARTAL
  11 Ocak 2019 Cuma 20:11

  Ereğlimizde yandaş basın istemiyoruz,AKP adayı olarak başkanımızın olmasını istemeyen diğer adayların silahşörlüğünü yapmasın kimse.

 • oypalı
  11 Ocak 2019 Cuma 17:40

  Secim zamanı verilen sozler nerede

 • Hakan Akgün den sefai Turan a
  11 Ocak 2019 Cuma 17:24

  O yalakalık yapacAk dediğin biz isek bizde sana bir soru soralım neden bu kadar eminsin sen yalayarak mi geldin otoparklardan geldiğin şu andaki yerlere? Uysal enişten mi?

 • Sefai Turan
  11 Ocak 2019 Cuma 16:24

  Ben buraya yazıyorum AKP adayı yine Hüseyin Ünsal ve bu basın o aday olduğunda yalakalık yapmaya devam edecektir ve belediye başkan adayı olacak ve tekrar belediye başkanı olaçak ola Cumhurbaşkanlığı seçiminde hiçbir partili çalíşmazken tekbaşína bu adam AKP ye oytopladı

 • Hakan Akgün
  11 Ocak 2019 Cuma 09:08

  Zaten söyleyen basın Uysalın yardakçılarından oluşuyor biz teşkilatın karta verdiği karari Açıklıyoruz yalandan Ereğli li

 • Ereğli li
  11 Ocak 2019 Cuma 08:31

  Son sözü halk söyler !basın,teşkilat değil

 • Yıldız
  11 Ocak 2019 Cuma 00:23

  Peki Uysal çıkmazsa sen Kimden yardım alacaksin?

 • Yıldız ersoy
  10 Ocak 2019 Perşembe 23:33

  Eger uysall çıkarsa sen ne yapacan

Gülüç Belediye Bașkanı Demirtaş tan gazetecilere mesaj

10 Ocak 2019 Perşembe 12:57

Gülüç Belediye Bașkanı Demirtaş tan gazetecilere mesaj

Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş'ın '' Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'' kutlama mesajı.

‘’Taşıdığı değer ve önem gittikçe artan, iletişimin en etkili kanallarından olan basın; halkın haber alma, kamuoyu oluşturma ve ifade özgürlüğünün güvencesidir.

Basın halkı doğru şekilde bilgilendirdiği sürece, bireyin ve toplumların da meydana gelen olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirip kanaat edinmesi, toplumla ve dünya ile sağlıklı ilişkiler kurup bütünleşmesi mümkün olmaktadır.

Kendi sorumluluğunun bilincinde olan ve bu bilincini eyleme dönüştürürken hak ettiği özgürlüğe sahip olan bir basın, demokrasinin vazgeçilmez gereklerindendir.

Günümüzde birçok basın mensubu çok zor koşullar altında görev yapmakta ve mesleğinin doğası gereği büyük tehlikelerle karşı karşıya kalmaktadır.

Özellikle dünyanın değişik kriz bölgelerinde ve çatışma ortamlarında görev yapan birçok gazetecinin zaman zaman ağır bedeller ödemekle karşı karşıya kalması son derece üzücüdür.

Basın çalışanlarının başta özlük haklarının iyileştirilmesi ve yazı yazma bağımsızlığının hem kurumsal hem de yasal çerçevede, bütün boyutlarıyla sağlanması olmak üzere, her konuda rahat, özgür, bağımsız ve güvence altında görev yapması, hepimizin ortak dileği ve sorumluluğudur.

Bu durum, aynı zamanda çağdaş bir demokrasinin de en önemli gereğidir. Bütün basın emekçilerimizin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler günü kutlu olsun.

Bu önemli gün vesilesiyle bütün basın çalışanlarına huzurlu, mutlu ve başarılı bir meslek hayatı diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.’’

Yorumlar

10.01 2019 Günlük Burç Yorumları

10 Ocak 2019 Perşembe 07:38

10.01 2019 Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koçlar saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, iş-para-ilişki konularında destekleyici bir etki olup, zorlukların bizi asla yıldırmaması gerektiğini hatırlatıyor. İşimizi bilmeliyiz, amacımızı iyi belirlemeliyiz ve kendimize güvenmeliyiz.

Sevgili Boğalar saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, sizi itekleyici ve isteklerinizi elde etmeniz için kuvvetlendiricidir. Özellikle ilişkide sadakat, güven unsuru önemini korurken, bir önemli nokta da, aranızdaki çekim. Eğer bu varsa, her bir problem çözülür.

Sevgili İkizler saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, parasal konularda ve çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili meseleler üzerinde ciddiyetle durmamızı sağlıyor. Hayatla bağımızı güçlü tutarak ve hedefimizin bilincinde olarak hareket edersek, zorluklar bizi yıldırmaz. Bilakis daha istekli kılar.

Sevgili Yengeçler saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, size destek olacak kişilerin ve inandığınız yola olan güveninizin işaretçisidir. İlişki hayatınızla ilgili yeni gelişmelerin, tutkuların, köklü ve sağlam bir temel için elinizden geleni yapmanın işaretçisi olar bu görünüm gayet olumludur.    Sevgili Aslanlar saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, sizi baskı altına alan, gücünüzü azaltan her türlü meseleyi yine kendinizin çözebileceğini hatırlatıyor. Pes mi edeceksin diyor, hayır etmemelisin ve oyunu kuralına göre oynayarak dimdik durup, hedefine kilitlenmesin diyerek bizi uyarıyor.

Sevgili Başaklar saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, gayet olumlu etkidir. İsteklerinizi elde edebilmeniz için sizi yüreklendiriyor. Bir şeyleri arzu ediyorsak, onu elde etmek için mücadeleye hazır olmalıyız. Bu görünüm o mücadelede size kuvvet aşılıyor.

Sevgili Teraziler saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, ilişki hayatınız ve finansal konularda sizi hırslandırıcıdır. Güçlü ve hakimiyeti elinde tutan taraf olma arzunuzun da belirtecidir. Belki bir şeyler zorluyor, kıskaç altına alıyor olabilir. Ancak bu zincirleri kırmanın yolu, sizin hedefinize ne kadar inandığınızı tespitten geçiyor.

Sevgili Akrepler saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, gayet olumludur. Önünüze çıkabilecek fırsatların ve bu fırsatları değerlendirmenin göstergesidir. Siz neyi ne kadar istiyorsanız ve gerçekleşeceğine ne kadar inanıyorsanız, hayat da size onu getirir. İsteyin, mücadele edin ve pes etmeyin.

Sevgili Yaylar saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, sizin şu anda finansal konularda süreklilik gösterecek işlere yönelmeniz, plan ve projelerinizi, hedefinizi tayin etmenizin önemini vurguluyor. Eğer ne istediğimizi iyice belirlersek, bizi kıskaç altına alan meseleleri de kökünden çözmüş oluruz.

Sevgili Oğlaklar saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, desteklerin göstergesidir. Özellikle dostlar, toplumsal ilişkiler, bilgi ve tecrübeniz size ışıktır. Gücünüzü hafife almayınız. Eğer isterseniz, her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Sevgili Kovalar saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, duygularınızı mesafeli kılabilir. Hatta bazen ilişkide yaşanan meselelerin sizi hayattan uzaklaştırması anlamına da gelebilir. Ancak madem yenilik istiyorsunuz, o zaman sizin de geçmişe takılıp kendinizi engellemek yerine, yeniye yer açıp şöyle bir toparlanmanız gerekiyor.

Sevgili Balıklar, saat 00:08 Venüs-Mars görünümü, size destek bir kuvvettir. İlerisi adına doğru bir tercihte bulunmanız için size ışık olmaktadır. Geçmiş değil, şimdi gelecek önemlidir. Buna hazır olan Balıkların önünde yeni kapılar aralanır, fırsatlar doğar.

Yorumlar

Uysal ortada yok Nuri Başkan Halk ile Kartopu Savaşında..

8 Ocak 2019 Salı 20:55

Uysal ortada yok Nuri Başkan Halk ile Kartopu Savaşında..
Yorumlar

Karabük ‘ten ZGC ye önemli ziyaret

7 Ocak 2019 Pazartesi 17:57

Karabük ‘ten ZGC ye önemli ziyaret
Yorumlar