Saldırıya uğrayan guvenlikçilerin arkadaşları ayağa kalktı

27 Kasım 2018 Salı 09:41

Saldırıya uğrayan guvenlikçilerin arkadaşları ayağa kalktı

Güvenlik görevlisini haşladılar Kaza Sonrası Hastane Karıştı, Şimdi de meslektaşları ayağa kalktı.

Güvenlik Görevlisi Yaralandı ve Arkadaşları tepki gösterdi..

Akçakoca Düzce yolunda 1 kişinin öldüğü 3 kişinin yaralandığı kaza sonrasında hayatını kaybeden motosiklet sürücüsünün yakınları hastanede kargaşa çıkarmıș ve Kargaşayı engellemek isteyen güvenlik görevlisini önce ellerindeki çayları üzerine atarak , ardından darp ederek yaralamıșlardı.

 Acı içinde kalan güvenliği darp etmeye başlayan grup, güvenlik görevlisini yaralayarak olay yerinden ayrılmıștı  

Vücudunun çeşitli yerleri yanan ve darp sonucu yaralanan güvenlik görevlisine ilk müdahale acil serviste yapıldı ve devlet Güvenlik görevlisini darp eden şahısların yakalanması için polis çalışma başlattı.

Olayın ardından Güvenlik İş Sendikası yaralanan güvenlik görevlisine sahip çıktı.

Dün  hastane önünde bir araya gelen özel güvenlik görevlileri ellerinde pankartlarla yapılan saldırıyı kınadılar.

Güvenlik İş Düzce il Başkanı Mehmet Değerli, çok üzün olduklarını vurgulayarak, Faruk Yavuz’u 8,10 tane şehir magandasının bu hale getirdiğini söylerken, olayı anlattı.

Şahısların telefonlarının şarjını takacakları cihaz için uyaran Faruk Yavuz’un kendi odasındaki prize takmalarını istediği anda şahısların arasındaki bir kadının “ sen bize karışamazsın bizim yoğun bakımda hasamız var” şeklinde konuşarak diğer yakınlarını galeyana getirdiğini iddia eden Güvenlik İş Başkanı Değerli, orada bulunan gençlerin güvenlik görevlisine saldırdığını, telefonunu kırdıklarını, su ısıtıcısındaki kaynar suyu üzerine dökerek haşladıklarını belirtti. Özel güvenlik görevlilerinin hastanelerde hastaların, hasta yakınlarının güvenliği için görev yaptığını söyleyen Değerli, işleyişin bozulmaması için güvenlik görevlilerinin bazı ikazları yapmak zorunda olduklarını vurguladı.

Değerli, “ Bundan gocunup da bu insanlara zarar vermek nedir?

Aynı anda bir trafik kazası olmuş, gelen polisler müdahale ediyor, o kişilerin önce yakıp sonra darp etmesiyle Allah korusun belki de arkadaşımız ölecekti.

Özel güvenlik görevlilerinin en zor görev yaptığı mahallerden birisi maalesef devlet hastanelerimiz.

Bu tip olaylar Türkiye’nin değişik yerlerinden mutlaka duyuluyor. Bu arkadaşlarımız zor şartlarda görev yapıyorlar ama şartlarının düzeltilmesi adına maalesef idarecilerimizde de eksiklikler var.

Mesela arkadaşlarımızın kılık kıyafetleri. Güvenlik görevlisi duruşuyla karşıya güven vermeli.

Maalesef Düzce’de bu konula alakalı gelişme olmadı. Yasamız var ama içi boş. Güvenlik İş olarak yasa taslağı hazırladık, İçişleri bakanımıza verdik.” Şeklinde konuştu. “Bir de böyle elim olaylarla karşı karşıya gelmek bizi üzüyor” diyen Değerli, yetkililere ve halka seslendi, “ ne olur kendinizi bizim yerimize koyun” ifadelerini kullandı, hunharca saldırıyı kınadıklarını söyleyerek, adli mercilere başvuracaklarını bildirdi.

Yorumlar
 • akcakocali
  27 Kasım 2018 Salı 22:48

  nagandalar polise bildirilir hic mersk etmeyin. akcakocayi terkedin. sahte kabadayilar

TTK olayında bu işin arkasında kimler var?

24 Kasım 2018 Cumartesi 00:08

TTK olayında bu işin arkasında kimler var?

Tüm halkımıza sesleniyoruz!!! Sizlerde bu işin takipçisi olun, biz şu anda bir çok kişiyi yakaladik...

TTK’YA İŞÇİ ALIMLARINDA MÜTHİŞ ŞÜPHE!

Haber Merkezi- Zonguldak Türkiye Taş Kömürleri Kurumu’na alınacak 1500 kişi hakkında müthiş şüphe!

Partili Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde Zonguldak’ı kapsayan gezisinde açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TTK’ya kademeli olarak önce 1000 kişi, daha sonra da 500 kişi olmak üzere toplam 1500 kişi alınacağı müjdesini vermişti.

TTK’ya alımların 2019 Martından önce başlaması gündemde.

Ancak işçi alımları öncesinde birçok kişinin diğer illerden Zonguldak ve havalisine ikametlerini şimdiden aldırmaya başladığı, bu süretle ikametleri 3 ay öncesinden alınmış kişilerin başvuruda bulunma hakkı kazanacakları ve TTK’ya alımlarda Zonguldak ve havalisinde yaşayan ihtiyaç sahiplerinin faydalanamayacağı iddia ediliyor!

Bu nedenle TTK’ya işçi alımlarında bilhassa köy ve mahalle muhtarlarına büyük görevler düşüyor!

Kdz Ereğli Zonguldak ve çevre ilçelerinde görev yapan mahalle ve köy muhtarlarının TTK’ya işçi alımlarında bölge halkının işe girebilmeleri için öncülük yapmaları gerekmekte,

Son dönemlerde Zonguldak dışarısından gelerek ikamet alan kişileri dikkatle izleyerek sadece “ekmek kavgası” mücadelesi yapan Zonguldak ve ona bağlı ilçe, belde ve köylerde yaşayan vatandaşların TTK’ya işçi alımlarında önlerinin açılması büyük önem kazanmış durumda.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük önem verdiği TTK’ya işçi alımlarının hakkaniyetle yapılması için muhtarlar gibi Zonguldak Akparti Teşkilatınında ve Kdz Ereğli Akparti teskilatinda konuyu titizlikle takip ettiği, alımların en kısa zamanda bitirileceği tahmin ediliyor.

Aldığımız bilgi kesinlikle bir ihbardır ve kanıtlı dır . 

Muhtarlardan ricamız son 3 aydan beri kendilerine ikametgah alanları doğru işlemeleri Yoksa öbür türlüsü görevi kötüye kullanmaya girer .

Șehrimizin çocuklarının hakkını yedirmeyiz sizde yedirmeyin.

Kanıtlı bir olaydır.. 

İkametgahını Şehrimize aldırıp dışarıda yaşayan  hatta şu an şehir dıșında çalışan  bu kisileri görmezden gelen her  kimse suçlu olur....

Muhtarlar dikkat !! 

 Suçlu Ayağa Kalk Ereğli Çocuğunun hakkını yeme .. 

Yorumlar
 • Takipçi
  24 Kasım 2018 Cumartesi 08:26

  Ya ne muhtarı kardeşim? Adam adres değişikliğini nüfus idaresinden yapar. İkametgahını da e devletten alır. Muhtarın ruhu duymaz. Bunun önlenebilmesi için son 3 yılda Zonguldak’ta ikamet etme şartı getirilmelidir.

 • Alperen ocakli
  24 Kasım 2018 Cumartesi 01:28

  Eregli cocugunun yillardir hakki yeniliyor ereglide okadar issiz gec var iken demircelik fabrikasina disaridan adam getirilerek is basi yaptiriliyor kirikkaleleli olmak gerekiyor ise girmek icin simdi cikip bakiyoruz cumhur reisi cikip eregli cocuguna vaatte bulunuyor , sonra bakiyosun karabuk bartin cikiyor bu nasil is eregli cocugunun hakki yeniliyor simdi pis havasini tenefus ettigin erdemire baska il ve ilcelerden adam gelip calisiyor madende ayni olay .. firildaksiniz firildaksiz...

 • ROBİN HOOD
  24 Kasım 2018 Cumartesi 00:59

  Seni tanuımıyorum dışadan bakınca artriste benziyon ama harbi adamsın ereğli çocuğu sana çok şey borçlu

 • Kubilay
  24 Kasım 2018 Cumartesi 00:26

  Abi helal olsun sana allah yol ve yardımcın olsun yolun hep acık olsun

Fetöcü Pideci şeref i meşhur edeni bulduk

23 Kasım 2018 Cuma 00:46

Fetöcü Pideci şeref i meşhur edeni bulduk
Yorumlar

FLAŞ HABER! UÇAR’A 6 YIL 8 AY HAPİS!

20 Kasım 2018 Salı 13:04

Ereğlinin sesi Hüseyin Orhan

FLAŞ HABER! UÇAR’A 6 YIL 8 AY HAPİS!
Yorumlar

ATATÜRK'E HAKARET ETTİ HAYATI TERS DÖNDÜ DERNEKLER AYAKTA

19 Kasım 2018 Pazartesi 16:29

ATATÜRK'E HAKARET ETTİ HAYATI TERS DÖNDÜ DERNEKLER AYAKTA
Yorumlar