Sertan Ocakcı Strelize Ortamdan "Göreve Hazırım "Dedi .

12 Ekim 2018 Cuma 20:21

Sertan Ocakcı Strelize Ortamdan "Göreve Hazırım "Dedi .

CHP İLÇE BAŞKANLIĞI KOLTUĞU BOŞTA KALDI !!

CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Ocakçı, Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu bildirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı, ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini yazılı bir basın bildirisi ile kamuoyuna açıkladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını dile getiren Ocakçı yazılı açıklamasında şu bilgilere yer verdi; “06 Aralık 2015 tarihinden bugüne kadar onurla yapmış olduğum ve hizmet etmekten gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı görevimden Kdz. Ereğli şehrine ve halkına belediye başkanı olarak hizmet etmek amacıyla ayrılmış bulunmaktayım. Gerek mesleki bilgim olan Yüksek Mimar kimliğimle, gerek uzmanlığım olan Kent Yönetimleri konusunda tecrübelerimi Kdz. Ereğli’miz ile paylaşmak ve Kdz. Ereğli’miz için kullanmak önceliğim ve hedefim olacaktır.


Kdz. Ereğli’mizin eski günlerine kavuşabilmesi için, yaşanılabilir ve aynı zamanda keyif alınan bir kent haline dönüştürülebilmesi ve Kdz. Ereğli halkının yüzünün bir an önce gülümsemesi için ben ve arkadaşlarım elimizi taşın altına sokarak, sorumluluk alarak yola çıkacağız.
Ereğli’miz için, geleceğimiz için, bizden sonra ki kuşaklara gelişmiş, modern, çağdaş bir Ereğli bırakabilmek için Kent ve şehircilik konularında ki tecrübelerimizi kullanmak ve Kdz. Ereğli mücadelelerimizi sürdürebilmek için kentin her bir ferdinin içinde olacağı, vatandaş odaklı belediyecilik için genç bir kadro ile Belediye başkanlığına ve yönetimine talibiz.
Kamuoyu bilmelidir ki; her meslekten vatandaşımızın, her mahalleden temsiliyetin olacağı, kimsenin kendini ötelenmiş hissetmeyeceği ve sosyal belediyeciliğin parmakla gösterileceği yönetim için hep beraber, tek bir yürek olarak Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığına adayım.
Kdz. Ereğli belediye başkanlığı aday adaylığımı kamuoyu ile paylaşır, Bugüne kadar görev yaptığım sürece emeklerini esirgememiş, her türlü yardımları ile bizlere kılavuz olmuş büyük ve küçüklerimi sevgi ve saygı ile anıyor, yolumuzun Belediye başkanlığında tekrar kesişeceğini ve hep beraber tekrar çalışacağımızı umut ediyorum. Her bir Kdz. Ereğlili vatandaşımıza her şey için sonsuz teşekkür eder, küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öperim.”

Yorumlar

CHP de İlçe Başkanı İstifa Eder mi ?

10 Ekim 2018 Çarşamba 21:19

CHP de İlçe Başkanı İstifa Eder mi ?

GİZLİ TOPLANTI OLACAK MI ?

Karadeniz Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, Belediye Başkanı olabilmek için resmi olarak istifasını sunacağı tarihi açıkladı.

Ocakcı, özel olarak yaptığı açıklamada, istifa etme kararı aldığını söyledi.

2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olmak için görevi bırakma kararı aldı.

CHP İlçe Başkanı Ocakcı, geçtiğimiz günlerde yaşadığı rahatsızlığının geçtiğini belediye başkan aday adayı olmak için istifa edeceğini belirterek, “ben 12 Ekim tarihinde istifamı sunacağım. Sağlık durumum iyi, Belediye başkanı olarak Ereğli’ye hizmet etmek için yola çıkacağım.” dedi.

Aldığımız duyumlara göre ;

Tüm CHP li seçmenler ,delegeler ve  meclis üyelerinin Şerif Sertan Ocakcı ile konuşup İlçe Başkanlığını bırakmaması konusunda ısrarcı olacakları bilgisine ulaşıldı.

 

 

Etiketler:

CHP Şerif Sertan Ocakçı

Yorumlar

AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

7 Ekim 2018 Pazar 18:18

AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Ankara'nın Kızılcahamam İlçesi'nde gerçekleştirdi.

AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Ankara'nın Kızılcahamam İlçesi'nde gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen toplantıya Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar'da katıldı.

Toplantıda çok önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin IMF defterini bir daha açılmamak üzere kapattığını söylerken, CHP'ye İsmet İnönü dönemindeki ABD yardımları dolayısıyla yüklendi.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar kuliste İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldiler.

 

Yorumlar