SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA EREĞLİ'DE NE OLDU?

19 Mayıs 2020 Salı 17:52

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA EREĞLİ'DE NE OLDU?

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 4 günlük sokağa çıkma yasağının üç gününde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 7 kişiye kişi, başına 392 liradan toplam 2 bin 744 lira idari para cezası verilmisti bugün kü verilerler en son güncelleme ise şöyle ;

Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında ilçede Cuma gecesi başlayan ve 4 günü geride kalan sokağa çıkma kısıtlamasında 9 kişiye tutanak tutuldu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 4 farklı noktada uygulama yapan ve devriye ekipleri tarafından bugüne kadar sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 7

9 kişiye tutanak tutulduğu öğrenildi.

7 kişiye kişi başına 392 liradan toplam 3 bin 528 lira para cezası kesildi.

Ekipler, istisna kapsamındakilerin dışında sokaklarda kimsenin bulunmasına izin vermezken, sokağa çıkma kısıtlamasının ihlal edilmemesi istendi.

Yorumlar

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA EREĞLİ'DE NE OLDU

18 Mayıs 2020 Pazartesi 20:59

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA EREĞLİ'DE NE OLDU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 4 günlük sokağa çıkma yasağının üç gününde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 7 kişiye kişi, başına 392 liradan toplam 2 bin 744 lira idari para cezası verildiği öğrenildi.

Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında ilçede Cuma gecesi başlayan ve 3 günü geride kalan sokağa çıkma kısıtlamasında 7 kişiye tutanak tutuldu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 4 farklı noktada uygulama yapan ve devriye ekipleri tarafından bugüne kadar sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 7 kişiye tutanak tuutlduğu öğrenildi.

7 kişiye kişi başına 392 liradan toplam 2 bin 744 lira para cezası kesildi.

Ekipler, istisna kapsamındakilerin dışında sokaklarda kimsenin bulunmasına izin vermezken, sokağa çıkma kısıtlamasının ihlal edilmemesi istendi.

Yorumlar

EVİNİ YAKTI OTURDU SEYRETTİ

18 Mayıs 2020 Pazartesi 14:24

EVİNİ YAKTI OTURDU SEYRETTİ

Evini üçüncü kez yaktı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Abdi köyünde alkollü olduğu iddia edilen Muzaffer Ç. Evini yaktı.

Ereğli Belediyesi İtfaiye ekipleri Muzaffer Ç. Nin üçüncü kez yaktığı evine müdahale etti.

Olay ilçeye bağlı Abdi Köyü Minatlı mahallesinde meydana geldi.

İddiaya göre aldığı alkolün de etkisi ile daha önce iki kez alevlere telsim eden Muzaffer Ç. Evini üçüncü kez yaktı. Yangını gören köy halkı yangına müdahale etmek istedi.

Muzaffer Ç. Nin buna izin vermemesi üzerine itfaiye ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaptıkları müdahale ile yangını söndürerek kontrol altına aldı.

Soğutma çalışmasının adından ekipler köyden ayrıldı. Evin yandığı haberini Gülüç beldesinde haber alan anne D.Ç. ise köye ulaşım için Polis ekiplerinden yardım istedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

Sağdan sola dönmek istedi, motoru devirdi…

15 Mayıs 2020 Cuma 18:38

Sağdan sola dönmek istedi, motoru devirdi…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği motosiklet devrilerek sürüklendi. Kazada yaralanan sürücü sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza Ereğli Yeşiltepe Mevki Cevizler kavşağında meydana geldi.

İddiaya göre Cevizler kavşağında, kavşağa girmek için sağ şeritten sol şeride dönüş yapan Uğur Deligöz’ün kullandığı 67 TB 459 plakalı motosiklet, sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.

Yerde motosiklet ile sürüklenen ve yaralanan sürücü Deligöz için sağlık ekiplerine haber verildi.

Olay yerine gelen 112 ekipleri, Deligöz’e yaptıkları ilk müdahalenin ardından devlet hastanesine kaldırdı.

Deligöz’ün hayati tehlikesinin bulunmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

Merdivenlerden düşen bir kişi hastanelik oldu.

15 Mayıs 2020 Cuma 15:43

Merdivenlerden düşen bir kişi hastanelik oldu.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde merdivenlerden düşen bir kişi hastanelik oldu.

Olay Balı Mahallesinde meydana geldi.

Alınan bilgilere göre merdivenlerden indiği sırada bir anda dengesini kaybeden 51 yaşındaki Mustafa K. merdivenlerden yuvarlandı.

Mustafa K. için haber verilen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra Özel Echomar hastanesine kaldırdı.

Acil serviste tedavi altına alınan Mustafa K. nın hayati tehlikesinin bulunmadığı ve müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

Yorumlar