Uysal Yola kanunsuz Yapılan Binayı Neden Yıkamıyor?

8 Şubat 2019 Cuma 23:57

Uysal Yola kanunsuz Yapılan Binayı Neden Yıkamıyor?

Sayın Uysal Kdz Ereğli Belediye spor Yönetiminde bir işadamının bu çiftliği bankadan aldığı doğru mu ? Bu bina yola tecavüzlü olmasına rağmen siz neden bu binayı yıktırmıyorsunuz menfaatiniz ne ? Ak süt Kara süt muhabbetini bırakalım hiç haram yediniz mi sayın Uysal ? Yemedim diyorsanız şu anda bu binayı yıkmayarak bu sitedeki yaşayanların hakkını yiyorsunuz... Hafta sonlarında bu malikanede kamp yapan işadamının çiftliğini görmezden gelmek ,Belediyespor a bağış yaptığı için mi yoksa sen de yap senin binanıda görmezden gelirim tarzı bir mesaj mı sayın Uysal?

İşçilerin eşleri tehdit ediliyormuş böyle bir dedikodu kulağınıza geldi mi sayın Uysal?

Gelmedi ise kulağınızı açın yoksa yakında ailevi problem yaşayabilirsiniz bilin istedim sayın Uysal..

He birde ;

Dediniz ki "tüm adaylar beyçayırında ata binelim kim iyi binerse belediye Başkanı olsun"

Bu kelimede bir çok hata var sayın Uysal;

Oraya Beyçayırı stadı denmiyor artık hatırlarsanız en son şehit düşen VEFA KARAKURDU STADI olarak adı değiştirildi sanırım sizin içinizden gelmedi ama gelsede değişti gelmesede..

Birde Ata en iyi binen belediye başkanı olacaksa o zaman Halis Karataşı Büyükşehir belediye Başkanı yapalım ne dersiniz?

Osman beyin ünlü lafı"KAPİŞ"..

Okey derseniz atları geldikleri yere yolluyorum okey mi?

 

 

 

Etiketler:

Halis Karataş.hüseyin uysal.Hakan Akgün

Yorumlar

08.01.2019 Kdz Ereğli Nöbetçi Eczaneleri

8 Şubat 2019 Cuma 23:23

08.01.2019 Kdz Ereğli Nöbetçi Eczaneleri


Büşra Eczanesi
Adres Tarifi Süleymanbeyler Köyü süleymanbeyler Köyü Hacullu Mah. No:3/3 Subaşı
(0372) 323 06 66


Yasemin Eczanesi
Adres Tarifi Müftü Mahallesi muftu Mah. Meydan Bası Cad. No:14
(0372) 316 30 96


Seyhan Eczanesi
Adres Tarifi Kavaklık Mahallesi kavaklık Mah. Cayır Sk. 27/A Kepez
(0372) 323 51 06

 

Etiketler:

Kdz Ereğli nöbetçi eczaneleri

Yorumlar

Echomar Hastanesi Ereğlide Hayatlar Kurtarıyor

8 Şubat 2019 Cuma 09:52

Echomar Hastanesi Ereğlide Hayatlar Kurtarıyor

Başhekim Echomar’da hayata döndü…

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi önceki dönem Başhekimlerinden Halil Arslan kalp krizi geçirdi.

Arslan Echomar Hastanesinde yapılan başarılı operasyon sonrasında sağlığına kavuştu. Dün akşam saatlerinde göğüs ağrısı şikâyeti ile Ereğli Devlet Hastanesine giden Halil Arslan’ın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı.

112, Echomar ve Devlet hastanesinin yapmış olduğu irtibat sayesinde yaklaşık olarak yarım saat içerisinde Echomar Hastanesine getirilen Halil Arslan’a acil müdahale yapıldı. Yapılan müdahale sonrasında kapalı damarı açılan Halil Arslan servise alındı.

Halil Arslan’ın servise alınmasının ardından Doktor Nafi Doğan, Halil Arslan ve Echomar Hastanesi Genel Müdürü Kaya Karatepe açıklamada bulundu.

Operasyon ile ilgili bilgi veren Kardiyoloji Doktoru Nafi Doğan; “Sayın başhekimimiz dün akşam göğüs ağrısıyla devlet hastanesine başvurmuş. 112 bizi aradı. Kalp krizi tanısıyla. Devlet hastanesi, 112 ile bizim ortak çalışmamız ile yarım saat içerisinde, ağrısının başlamasından yarım saat sonra işleme aldık. Damarını açtık. Yarım saat Türkiye şartlarında çok kısa bir süre. Kalp krizi sonrası yapılan stent için normalde ortalama 3-4 saattir. Hasarsız atlattık. İnşallah. Damar açıldı. Şu anlık bir problem yok.” Ereğli Devlet Hastanesi önceki dönem Başhekimlerinden Halil Arslan; “Doktorumuza ve Echomar hastanesine çok teşekkür ediyorum. Yoğun ilgilerinden dolayı. Kısa sürede bu büyük sıkıntıyı tam tıkalı damar söz konusuydu sayelerinde atlattık  teşekkür ediyorum kendilerine.” Echomar Hastanesi Genel Müdürü Kaya Karatepe ise konuşmasında; “Başhekimimize geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. Zaten gerekli şeyler yapılmış. Kendisi tedavisini oldu. Bundan sonra Allah şifa versin. Sağlıklı bir ömür diliyorum kendisine.” ifadelerine yer verdi. Halil Arslan’ın önümüzdeki günlerde taburcu edileceği öğrenildi

Etiketler:

Echomar Hastanesi

Yorumlar
  • Selcuk
    16 Şubat 2019 Cumartesi 15:02

    Hayatlari ucuza satın almanın peşinde olmayında Dr lariniz sadece para için insanların hayatını hiçe sayarak gerekli kontrolleri yapmadan insanlara yanlış bilgiler veriliyor siz hastane yönetimi olarak bu gibi doktorlari içinizde barindirmamaniz lazim gerçi hastane yönetiminin de aynı olmadığı ne malum oda tsrtisilir

Başkan Tekine Sanayiciden de Destek Geliyor

8 Şubat 2019 Cuma 09:39

Başkan Tekine Sanayiciden de Destek Geliyor
Yorumlar

Kdz Ereğli Nöbetçi Eczane Listesi

7 Şubat 2019 Perşembe 09:20

Kdz Ereğli Nöbetçi Eczane Listesi

BAĞLIK ECZANESİ (372)3163468 ERDEMİR CADDESİ NO: 279 EREYLİN AVM KARŞISI - KENT TAKSİ YANI

Nöbet Hizmeti

YAŞAM ECZANESİ

(372)3160605 ÖMERLİ MAH.

KAYNARCA CAD.NO:281/A

Etiketler:

Kdz Ereğli Nöbetçi Eczaneler Listesi

Yorumlar