Uysal bey Ankaralarda torpil arayacağına kaçak evi yık!!

7 Kasım 2018 Çarşamba 19:31

Uysal bey Ankaralarda torpil arayacağına kaçak evi yık!!

Belen sanayisinde kaçak yapıyı durduramayan Uysal

Uysalin her gün tutarsız hareketlerini görmezden gelenlerin gözlerine sokuyoruz.

Belen sanayi sitesinde kacak yapılan yapıya Belediye başkanı ve ekibi neden engel olamıyor?

Cehennem Ağzı  mağaralarında kendilerinin  desteklemesi ile  açılmasına göz yuman  kafeteryayı aralarında çıkan husmet sonrası  çin Ruhsat vermeyerek kanunsuz hale getirip  kapatma hamleleri yapan Uysal, Karadeniz Ereğli Belediyespor da yönetimde olan kişinin kiralık çiftliğini kendisine ve ekibine  kaçak olduğunu  ihbar etmemize rağmen görmezden geliyor.

 

Kdz Ereğli Halkı Uysal Ereğli halkini kandırıyor 

Kendi adamlarının ruhsatsız yerlerini görmezden gelip daha evvel kendi açtığı mekanı kapatmak için elinden gelen tüm yetkilerini kullanıyor . 

Sayın Kaymakam Bey Cehennem Ağzı mağaralarinin orda çiftlik kaçak yapıdır , Belediye yoluna yapılmıştır.

Gereğinin yapılmasını sizlere basın yolu ile saygılarımla  arz ediyorum .. 

Yorumlar
 • HAKAN AKGÜN
  8 Kasım 2018 Perşembe 15:40

  Bilir Demircan bey bu konuyu araştıracağım.Sizlerin fikirleri ve gözlemleride bizim için değerli ,özelden bana bu konu ile alakalı mesaj atarsanız sevinirim..

 • Bilir demircan
  8 Kasım 2018 Perşembe 15:06

  Eregli için degerli konulara deginiyorsunuz biz de sizden sehirler arası otobusler kullanan Ereğlililer olarak belediye ve Şoförler odası arasındaki gizli anlaşmadan dolayı istanbu ankaradan Ereğliye gidiş veya dönüs lerde gülüc te ikamet potbasinda ikamet eden vatandaşın taksi vr dolmuşa mecbur bırakmak için terminale kadar sürükleyen zihniyeti bundan kimin çıkar sağladığını araştırmanızı rica ederiz

Bayat köyü yakınında büyük kaza..

7 Kasım 2018 Çarşamba 11:17

Bayat köyü yakınında büyük kaza..
Yorumlar

HASTANEDE GİZLİ KAMERA REZALETİ !!!

4 Kasım 2018 Pazar 01:41

HASTANEDE GİZLİ KAMERA REZALETİ !!!

ŞAYET DOĞRU İSE ÇOK CAN YANAR !!!

Bartın Devlet Hastanesi'nde kadın personelin soyunma odasına kamera koyduğu iddia edilen temizlik görevlisi H.Ç. (44), polis tarafından gözaltına alındı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun KOÇ; "Bartın Devlet Hastanesinde personel odalarına kamera koyduğu iddia edilen temizlik görevlisi H.Ç. (44) 02/11/2018 tarihinde saat 23:50 sularında vardiyaya geldiği sırada hastanede, il Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınmıştır.

Gözaltına alınma gerekçesi olarak da; ikamet ettiği köyde çeşitli yerlere gizli kamera yerleştirmek suretiyle görüntü almakla ilgili olduğu öğrenilmiştir.

 İş yerinde de aynı fiili işleme şüphesiyle iş yerindeki şahsi dolabında ve arabasında aramalar ilgili güvenlik kuvvetleri tarafından yapılmıştır.

Şahısla ilgili adli işlemler yapılmış olup şu anda tutuklanmıştır.

Soruşturmanın selameti açısından şahıs Bartın Valiliğinin talimatı doğrultusunda açığa alınmış olup idari soruşturma açılmıştır. Kamuoyuna ve basın mensuplarının bilgisine saygıyla sunulur." dedi.

Bartın Devlet Hastanesi'nde çalışan kadın personel, soyunma odasındaki kamerayı fark edince durumu polise bildirdi.

Çalışma başlatan ekipler, kamerayı soyunma odasına hastanede temizlik görevlisi H.Ç.'nin yerleştirdiğini tespit etti. H.Ç., polis tarafından gözaltına alındı. H.Ç.'nin sorgusunun ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

"ADI GEÇEN PERSONELLE İLGİLİ İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATTIK"

Olayla ilgili konuşan Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Abdullah Danışman, "Hastanede çalışan personelin, polis ekipleri tarafından evinde ve aracında arama yapıldığı ve bugün gözaltına alındığı bilgisi bizlere ulaştı.

Hastane personellerinin soyunma odalarına kamera konulduğu yönünde bizlere herhangi bir bilgi ulaşmadı. Olay zaten adli makamlara intikal etmiştir. Biz şu anda adı geçen personel ile ilgili idari soruşturmayı başlattık. Gözaltına alınmasıyla ilgili bizlere herhangi bir bilgi ulaşmadı" dedi. 

 

Yorumlar

PAT PAT VE OTOMOBİL ÇARPIŞTI ,FINDIKLAR YOLA SAÇILDI.

3 Kasım 2018 Cumartesi 15:23

PAT PAT VE OTOMOBİL ÇARPIŞTI ,FINDIKLAR YOLA SAÇILDI.
Yorumlar