Uysal giderken üzülerek gidecek çünkü

8 Ocak 2019 Salı 15:29

Uysal giderken üzülerek gidecek çünkü

Onun Olmaması için düşmanına bile kucak açtığı ,Ereğlide ,Zonguldakda hatta ulusal basında belediyenin parasını saçmak zorunda kaldığı kişi maalesef Uysal'ın yerine geliyor...

AK PARTİ’DE YARINDAN İTİBAREN İLÇELER BELLİ OLACAK..

Ak Parti ilçe adaylarını açıklamaya yarından itibaren başlıyor. Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Bu hafta sonu Cuma’dan itibaren Trabzon, Kocaeli ve Sakarya, bu şehirlere giderek milletimizin huzuruna adaylarımızı çıkartacağız. Diğer illerimizin ilçeleriyle birlikte aday tanıtımını ise genel merkezden yapacağımız görevlendirmelerle hafta sonuna kadar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bugün MKYK ‘da arkadaşlarımıza görev dağılımlarını ifade edeceğiz, anlatacağız ve yarından itibaren arkadaşlarımızda illerimize hareket ederek illerimizde bu çalışmaları yürütecek ve adaylarımızın illerimizde tanıtımlarını yapacaklar. ‘’

Zonguldak ili için hangi görevlinin belirleneceği de bugün yapılacak olan MKYK toplantısında belli olacak.

Sahte  Twitter hesaplarından degil gerçek kulis bilgilerinden aldığımız son dakika haberlerine göre Uysal'ın yerine seçilen Aday giderken Uysalı çok üzecek bir isim ..

Ne diyelim herkes üzdüklerine saysın!

Ereğli'miz için Yeni adayımız hayırlı olsun.

Yorumlar

ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETMİŞ...

8 Ocak 2019 Salı 11:25

Akckctv

ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETMİŞ...
Yorumlar

Fatih Çakır Belediye Başkanı Adayı..

7 Ocak 2019 Pazartesi 12:08

Ereğlinin Sesi

Fatih Çakır Belediye Başkanı Adayı..
Yorumlar

KASA KİM ?

6 Ocak 2019 Pazar 23:14

KASA KİM ?

8TRİLYON PARA TOPLANDI MI? TOPLANDI İSE NERDE HANGİ KASADA SAKLANIYOR? SAKLANAN KASA KOCAman MI?

BİR SPOR KLÜBÜNDE PARASAL BAZI ENTRİKALAR DÖNDÜĞÜ VE YARDIM ADI ALTINDA 8 TRİLYON PARA TOPLANDIĞI İDDİALARI DOLAŞIYOR ŞU AN ŞEHRİN BİRİNDE..

HATTA ÇOĞUNLUĞU YÖNETİCİLERDEN OLUŞAN BU KLÜBÜN  YÖNETİCİLERİNDEN ÖNCE 75.000 TL TOPLANDIĞI SONRA BİR HESAP YANLIŞLIĞINDAN SEBEP DİYEREK 25.000 TL DAHA TOPLANIP KOCAman KASAYA KONULDUĞU DOĞRU MU?

EREĞLİ BU KASAYI MERAK EDİYOR ?

HATTA BİR BAŞKA İDDİA İSE :

BU KOCAman KASADA BİRİKEN VE KAYNAĞININDA HAKSIZ KAZANÇLA OLDUĞU SÖYLENEN PARANIN BİR SEÇİM ÇALIŞMASI OLARAK BİRİKTİRİLDİĞİ DE EN BÜYÜK İDDİALAR ARASINDA..

EREĞLİ Bu KOCAman kasayı merak ediyor ?

Akgün medya olarak bu işin ve bizce tahmin edilen KOCAman kasanın peşindeyiz...

Pek yakında yeri ile birlikte Açıklamaca..

Not :Bu KOCAman kasanın 3 girişli ve 3 çıkışlı olduğu, bu durumdan rahatsız olan bir işadamı tarafından KOCAman kasanın 2 giriş ve çıkışının kapatıldığı için kimilerin midesinin EKŞİdiği ,kimisinin hayat PINARCIK'larının kuruduğu ve bir Ağanında istifa ettiği haberleride ortalarda iddia olarak dolaşıyor bilinsin istedim..

 

Yorumlar

AkParti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş durmak bilmiyor

6 Ocak 2019 Pazar 16:15

AkParti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş durmak bilmiyor
Yorumlar