Yusuf Kalay Yine Gündeme Oturmayı Başardı

4 Aralık 2018 Salı 11:45

Yusuf Kalay Yine Gündeme Oturmayı Başardı

HER ȘEHİRE LAZIM

Yusuf Kalay renkli ve agresif kişiliğine șímdide sosyal sorumluluk projesi yükledi.. 

Bu adam güzel Adam bakmayın bazen gözlerini yuvalarından çıkarıp bakıp ses tonunu yükselttiğine.

Düşünsenize Belediye ilk el değiştirdiğinde herkes  yalandan yere mutluyuz pozları verir iken yani herkes uyurken o değil mi idi Uysal ve avanelerinin kanunsuz işler içinde olduğunu söyleyen.. 

İyiki varsın Yusuf Kalay . 

Seninle halkın yakınlaşması engel olanlara dikkat.. 

 

 

Yorumlar

Bugünkü yanlış anlaşılmayı öğrenmeniz lazım..

3 Aralık 2018 Pazartesi 00:34

Bugünkü yanlış anlaşılmayı öğrenmeniz lazım..

Çünkü benim görevim taraf tutmadan doğru olanı sizlere göstermek..

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ak Parti ilçe ve Gülüç belde teşkilatı Polis evinde istişare toplantısı yaptı manşeti altında yapılan haber tamamen asılsızdır. 

Ak Parti istișare toplantılarına  ne bir iş adamını nede iş dünyasının yani Tso nun  bașkanını davet eder. 

Bu günkü bu resmin aslı şudur ;

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır her zaman ki mütevaziliği ile şehrimizde bir düğün vesilesi için  burada olan milletvekilimiz Polat Türkmen beyin de olduğu grubu yemeğe davet etmiştir...

Ortada istișare yoktur bilakis Sayın Uysal'ın uzatamadigi o dostluk elini Mehmet Fatih Çakır bey uzattığını gösteren bir yemek vardır . 

Saygılarımla kamuoyuna duyurulur .. 

Neden müdahale ettiğimi öğrenmek isterseniz yalan başlık ve yalan haber kamuoyunda yanlıș  yorumlara gebe kalıyor ve Ak Partinin  istişare toplantısında iș adamlarının ne işi vardı soruları kafa kurcalatiyor.

Her dakika haber yapmak için doğru olmayan haberi yapmak zorunda değilsiniz ben yapmıyorum ama sizleri uyarmak durumundayım ..

HABERİN ASLI AYNEN AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. 

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, ilçedeki bazı ziyaretlerin ardından Polis evinde Ak Partili kurmaylarla ve iş adamları ile İlçe başkanının yemek daveti üzerine bir araya geldi.

Yemeğe Ereğli Beleidye Başkanı Hüseyin Uysal, Kısa süre önce Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ak Parti’ye geçiş yapan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, İl Başkanı Zeki Tosun, İlçe Başkanı Fatih Çakır, Gülüç belde başkanı İsmail Yılmaz, İlçe teşkşlatı kurucu başkanı Muhammet Köse, TSO Başkanı Arslan Keleş, İş Adamı Engin Aygün katıldı.

 

Yorumlar

AYSA OPEL YİNE FARKINI HİSSETTİRDİ..

6 Aralık 2018 Perşembe 04:20

AYSA OPEL YİNE FARKINI HİSSETTİRDİ..
Yorumlar

Kaan Kocaman Kocaman bir yalanın peşine düşmüş

30 Kasım 2018 Cuma 14:17

Kaan Kocaman Kocaman bir yalanın peşine düşmüş

Gerçek Ereğli Adını haketmiyorsunuz. Sizleri kınıyorum.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş bugün gerçek Ereğli haberin yapmış olduğu asılsız iftiralarla dolu haber için gazetemize çok sert açıklamalarda bulundu 

Gerçekeregli isimli internet sitesinde şahsımın  ve bazı yönetici arkadaşlarımın Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Fatih ÇAKIR tarafından istifamızın istendiği , parti içerisinde bazı abilerin "sen istifa etme alabiliyorsa seni kendisi görevden alsın  "şeklinde bana telkinde bulundukları şeklinde Tamamen ASILSIZ / YALAN /İFTİRA dan oluşan bir haber yayınlanmıştır.

Kaan Kocaman tarafından yayınlanan bu haberin içeriğinde geçen hiç konu doğru değildir.

Mehmet Fatih Çakır ile ayrı ve farklı düşündüğümüz hiç bir konu olmamıştır. i

lçe başkanı ile gençlik kolları başkanının arası açık   yönetimde uyumsuzluk var algısı oluşturmaya yönelik bu ve benzer haberlerin amacı ve Gaye’si bellidir.

Şayet bir gün Ak Parti ilçe Başkanımız sayın Fatih Çakır benim istifamı isterse ben bunu kimseye Danışmaz istifa ederdim parti hiyerarşisi bunu gerektirir bende bunun bilincinde bir Ak Partili olarak gençlik kolları başkanlığı görevimin başındayım.

İlçe başkanımız Fatih Çakır yönetiminde görev almaktan onur ve gurur duyuyorum.

Bu tip yalan haberlerin amacının sürekli olarak Ak partiyi yıpratmaya yönelik olduğunun hangi medya ve haber organları tarafından bu tezgahların kurulduğunun da farkında olan halkımız bu site ve bu site ile paralel hareket eden diğer sitelerin haberlerine paye vermez .

Tekin Alabas 

Kdz Ereğli Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı 

Yorumlar

Seni gidi tilki seni yaptığına bak

29 Kasım 2018 Perşembe 00:44

Seni gidi tilki seni yaptığına bak
Yorumlar