Zonguldak Valisi Bektaș Çalışmalara Hızlı Başladı

10 Kasım 2018 Cumartesi 19:59

Zonguldak Valisi Bektaș Çalışmalara Hızlı Başladı

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Zonguldak Valiliği görevine atanan Bektaş'ı makamında ağırladı.

Vali Bektaş'ı makamında ağırlayan Rektör Çufalı, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.Ziyarette, Zonguldak'ın tarih, kültür, turizm, sağlık ve sosyal açıdan gelişimine yönelik işbirliği ile yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

Rektör Çufalı Zonguldak için üniversitenin önemini dile getirerek, şehre sağladığı, akademik, bilimsel, sosyo-kültürel ve ekonomik katkılardan bahsetti.

Üniversite-valilik işbirliğinin şehrimizin gelişimine ve üniversitemizin büyümesine büyük katkılar sağlayacağına inandığını söyledi.

 

Çufalı; Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nin Zonguldak genelinde 11 farklı yerleşkede 37 bini aşan öğrencisi ile şehrin demografik yapısını büyük ölçüde etkilediğini, bu genç öğrenci nüfusunun, şehre sosyal ve ekonomik yönden canlılık kazandırdığını ifade etti.

 

Şehrin öğrenciler için daha cazip hale getirilmesinin Zonguldak'ın gelişimine de büyük katkılar sağlayacağını belirtti. Zonguldak için geleceğe yönelik projelerde işbirliğine hazır olduklarını belirten Vali Bektaş, üniversitenin ve şehrin gelişimine önem verdiğini söyledi. Rektör Çufalı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Vali Bektaş'a teşekkür etti.

Etiketler:

ZONGULDAK VALİSİ BEKTAŞ GÖREVDE , AKGÜN MEDYA , HAKAN AKGÜN ,

Yorumlar
 • Ereglili
  18 Kasım 2018 Pazar 17:16

  Erdoğan yerine bektaş yazsan2daha doğru olur... isim değil soyad yazilir. Başarılar dilerim

Kdz Ereğli’yi seçime kadar Demirtaş’a verin bari

22 Eylül 2018 Cumartesi 14:36

Akgün Medya

Kdz Ereğli’yi seçime kadar Demirtaş’a verin bari

Uysal’a Gülüçü verin hiç değilse rezil olmasın !!

Gülüç Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, Beldemizdeki trafo binalarının duvarlarını renkler ve resimlerle bezeyerek güzel bir görünüme kavuşturuyorlar.


Gülüç Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları Projesi kapsamında, Gülüç beldesindeki elektrik trafosu üzerinde resim çalışması yaparak, çevrelerini güzelleştirmeye devam ediyorlar.


Belediye Başkanımız sayın Gökhan Demirtaş yaptığı açıklama da, ‘’Gülüç Güzel Sanatlar öğrencilerinin açık alandaki duvar ve trafolarda boyama ve resim çalışmaları devam ediyor.

Daha önce de Gülüç Güzel Sanatlar öğrencileri beldemizin belirli yerlerinde bulunan trafolar ve duvarlarda bu tür çalışmalar yaparak beldemiz daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağladılar.

 

Bu projemize destek veren Gülüç Güzel sanatlar okulu öğrencilerine ve okul yönetimine teşekkür ediyorum ’’dedi.

Yorumlar
 • ALİ ERDOĞAN
  23 Eylül 2018 Pazar 00:23

  Hakan sen ne omurgasızmışsın.Gökhan başkanla uğraştın baktın biley çıkmıyor. Şimdide Hüseyin başkanamı salça oluyon.

 • Ereğli sevdalısı
  22 Eylül 2018 Cumartesi 15:33

  Sende iyice abarttın.Ereğli ona çok büyük gelir.

 • Yıldıray yıldırım
  22 Eylül 2018 Cumartesi 15:04

  Yeni sayfan hayırlı olsun buradan herzamanki gibi Ereğli'ye faydali olacak bilgi ve haberleri vereceğine inanıyorum kolay gelsin